Profile cover photo
Profile photo
Pachura Moto Center
37 followers
37 followers
About
Posts

Post has attachment
Modyfikacja Audi S4 B8 3.0 TFSI

Ostatnimi czasy trafiło do nas Audi S4 B8 3.0 TFSI Najpierw sprawdziliśmy, jak mocne jest auto w serii. Pierwszy pomiar wykazał moc na poziomie 338 KM i moment obrotowy 427 Nm. W przypadku tego Audi zastosowaliśmy mniejsze kółko kompresora od Forge Motorsport, co pozwaliło zwiększyć sprawność kompresora. Po tym zabiegu samochód ponownie trafił na naszą hamownię, gdzie tym razem udało nam się osiągnąć imponujące 451 KM oraz 520 Nm. Dodatkowo auto zostało przez nas zmierzone za pomocą Racelogic’a, czego wyniki możecie zobaczyć poniżej.

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
10.11.2016
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Audi A7 3.0 TDI ABT AEC 321 KM

Tydzień rozpoczęliśmy od pracy nad Audi A7 w wersji 3.0 TDI. Egzemplarz, którym się zajmowaliśmy w serii osiągał moc równą 289 KM i moment obrotowy 589 Nm. Po zainstalowaniu komputera sterującego pracą silnika ABT Sportsline moc wzrosła do 321 KM, a moment obrotowy wynosi obecnie 667 Nm.

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11.10.2016
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Tej jesieni zapomnicie o szarości i chłodzie! Skutecznie rozgrzeją was dni tuningu ABT! Promocja na modyfikację silnika ABT Power nadchodzi wielkimi krokami! W dniach 15 – 27 września będzie skorzystać z 20% rabatu! Tniemy ceny, ale nie sportowe osiągi! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty!

https://www.youtube.com/watch?v=uaNh0WUM7RI&feature=youtu.be
Add a comment...

Post has attachment
Chiptuning VW Polo 1.9 TDI 159 KM

Niedawno pracowaliśmy nad wzmocnieniem Volkswagena Polo z silnikiem 1.9 TDI. Auto seryjnie generowało moc równą 133 KM i moment obrotowy 297 Nm. Po zakończeniu naszej modyfikacji moc wzrosła do 159 KM, a moment obrotowy wynosi teraz 353 Nm.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-08-29
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Photo
18 sierpnia 2016
22 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Ferrari 488 GTB Akrapovic Slip On Line Titanum

Kolejny raz mamy przyjemność poinformować o naszym sukcesie! Ponownie jako pierwsi w Polsce zmodyfikowaliśmy Ferrari 488 GTB. To super auto zostało przez nas wyposażone w ekskluzywny układ wydechowy Akrapovic Slip On Line Titanum.

Seryjnie silnik V8 Ferrari wydaje przepiękny dźwięk, ale jak na nas przystało nie mogliśmy pozwolić na to, żeby nie uczynić go jeszcze bardziej zawadiackim Układ wydechowy Akrapovic  pod wieloma względami stanowi przewagę nad oryginalnym systemem Ferrari. Ze względu na unikalną konstrukcję i użyte materiały wydech Akrapovic jest lżejszy od seryjnego aż o 3,8 kg, cechuje go też wyjątkowa wytrzymałość. Unikalna budowa tłumików zdecydowanie zmniejsza opory przepływu spalin, dzięki czemu wzrasta moc silnika i moment obrotowy. Jednak najbardziej zauważalna różnica zachodzi w brzmieniu silnika, który teraz wydaje naprawdę spektakularne dźwięki.

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację, a już niedługo zamieścimy film
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
18 sierpnia 2016
22 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Audi Q7 3.0 TDI ABT AEC 323 KM

Niedawno trafiło do nas Audi Q7 z silnikiem 3.0 TDI. Naszą przygodę z tym autem rozpoczęliśmy od sprawdzenia, jak mocne jest ono w serii. Okazało się, że moc wynosi 277 KM, a moment obrotowy 583 Nm. Po zamontowaniu komputera sterującego pracą silnika ABT AEC parametry te wzrosły odpowiednio do 323 KM i 669 Nm. Dodatkowo samochód wyposażony został w mały pakiet stylistyczny od ABT Sportsline, w skład którego wchodzą przedni oraz tylny zderzak oraz nakładki drzwiowe. W efekcie auto oprócz lepszych parametrów zyskało nowy, bardziej intrygujący image.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-08-12
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Chiptuning Range Rover Evoque 2.2 TD4 220 KM

Wczoraj naszą hamownię odwiedził Range Rover Evoque w wersji 2.2 TD4. Celem tej wizyty było oczywiście podniesienie mocy. Auto w serii osiągało moc równą 158 KM i moment obrotowy 402 Nm. Po zastosowaniu naszej kuracji wzmacniającej moc wzrosła do 220 KM, a moment obrotowy wynosi obecnie 457 Nm.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-08-04
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
BMW M3 E92 G-Power SKII CS + Akrapovic Evolution Line 622 KM

Prezentujemy wam kolejny z naszych projektów - tym razem mieliśmy przyjemność pracować nad modyfikacją BMW M3 E92 z kompresorem G-Power SKII CS. Jak zwykle wyszliśmy z założenia, że nawet w tak mocnym aucie drzemie ukryty potencjał, który po uwolnieniu da ogromne pokłady nowej mocy.
Zestaw G-Power SK II Club Sport oparty jest na sprężarce mechanicznej ASA T1-523, a powietrze doładowujące wcześniej zostaje odpowiednio schłodzone przez wydajny intercooler . Po otwarciu maski już na pierwszy rzut oka wyraźnie widać zmiany - dominują charakterystyczne dla G-Power pomarańczowe elementy nowego układu doładowania.
Efektem zamontowania kompresora jest imponującą moc 622 KM oraz moment obrotowy na poziomie 541 Nm. Tak znakomite wyniki nie byłyby możliwe gdyby nie zamontowany przez nas tytanowy wydech Akrapovic z serii Evolution Line wraz z tytanowymi końcówkami. Element ten znacząco poprawia także walory dźwiękowe, jakimi może pochwalić się to auto. BMW M3 z kompresorem G-Power SK II CS rozpędza się od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,9 s, a przyspieszenie od 100 do 200 km/h zabiera zaledwie 6,5 s. Prędkość maksymalna to ponad 330 km/h.  To już kolejne BMW M3 e92 zmodyfikowane w  Pachura Moto Center. Poniżej prezentujemy wam film przedstawiający nasz show car BMW M3 zmodyfikowany wcześniej w naszej firmie:

https://www.youtube.com/watch?v=dzDupeVBaP8
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-08-02
13 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Pachura Moto Center i Wagner Tuning

Nadszedł czas, by podzielić się z wami świetną wiadomością! Niedawno nawiązaliśmy współpracę z Wagner Tuning - niemiecką firmą specjalizującą się głównie w produkcji wysokiej jakości sportowych intercoolerów. Intercooler firmy Wagner charakteryzuje się niską wagą (9,1 kg), wysoką wydajnością chłodzenia, zwiększoną o 178% powierzchnią chłodzenia oraz antykorozyjną powłoką ochronną. Pierwsze efekty tej współpracy mogliśmy zaobserwować podczas tuningu Audi A6 3.0 TDI. Dzięki zastosowaniu wagnerowskiego intercoolera udało nam się uzyskać lepsze rezultaty na hamowni, a temperatura zasysanego powietrza jest obecnie dużo niższa niż w przypadku seryjnego intercoolera. Zabieg ten zapewnił optymalne chłodzenie oraz wyraźne zwiększenie mocy. Oczywiście auto zostało poddane także modyfikacji silnika, dzięki czemu moc i moment obrotowy z seryjnych 259 KM i 604 Nm wzrosły do 314 KM i 641 Nm.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-08-01
5 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded