Profile cover photo
Profile photo
CTR PARTNER - Twoje Centrum Zabezpieczeń
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Na stornie naszego sklepu dostępny jest konfigurator systemów kameringu sieciowego. Zachęcamy do korzystania!
http://www.ctr.pl/konfigurator-ip/index.html
Add a comment...

Post has attachment
Wandaloodporna obudowa IP66, potężny oświetlacz IR, motozoom i rozdzielczość 2mpix - przedstawiamy nowoczesną kamerę sieciową LC-751, dedykowaną systemom monitoringu IP. Urządzenie oferuje najnowocześniejszy standard kompresji
H.264 pozwalający na generowanie obrazu w rozdzielczości 1600 x 1200
(15kl./s) i 1280 x 720 (30 kl./s). Więcej informacji o kamerze LC-751 znajdziesz tu: 
http://www.kamery.pl/produkty/kamery-zintegrowane-ip/lc-751-ip.htm
Add a comment...

Post has attachment
Wytrzymała obudowa, nagrania w rozdzielczości 2mpix i efektywne działanie w sieci IP - LC-460 to nowoczesna kamera sieciowa, przystosowana do całodobowego działania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. 

Zdalny podgląd przez komputery, tablety i smartfony, obserwacja obszarów pozbawionych oświetlenia, nagrywanie po detekcji ruchu oraz automatyczne przywracanie obrazu po wykryciu błędu - z kamerą LC-460 IP wszystko jest możliwe. 
Add a comment...

Post has attachment
Megapikselowa kamera sieciowa LC-450 z najnowszej serii produktów firmy LC Security.

Model ten posiada wysokiej klasy przetwornik CMOS ze skanowaniem progresywnym o rozdzielczości do 2 Mpix. 

Dodatkowo model ten wyposażono w oświetlacz podczerwieni IR LED, dzięki czemu kamera dostarcza wyraźny obraz nawet w całkowitej ciemności. 

Kolejną zaletą kamery jest moduł IP, który znacznie upraszcza montaż kamery oraz pozwala na odpowiednie dostosowanie jej do wymogów instalacji monitoringu sieciowego.

----------------------

www.kamery.pl
Add a comment...

Post has attachment
Kamera: http://www.lc-security.pl/produkty/kamery-ip-zintegrowane/lc-350-ip.htm
Dyskretna, łatwa w instalacji, przystępna cenowo oraz skuteczna w działaniu kamera sieciowa LC-350 IP to produkt, który sprawdzi się w każdym systemie monitoringu IP dla sklepu, domu czy biura. Niewielkie wymiary w żadnym stopniu nie ograniczają funkcjonalności kamery IP LC-350, dzięki czemu możemy ją wykorzystywać w różnych miejscach, nawet gdy konieczne jest prowadzenie nadzoru wideo przez 24 godziny na dobę.
Add a comment...

Post has attachment
8 października 2013 roku w wiadomościach Programu Pierwszego Telewizji Polskiej poruszony został temat nowej ustawy dotyczącej monitoringu wizyjnego. W projekcie ustawy przewidziany został zakaz jednoczesnego rejestrowania obrazu i dźwięku oraz montażu atrap kamer. Dodatkowo każdy obszar monitorowany powinien zostać dokładnie oznaczony, aby osoba w nim przebywająca miała tego świadomość. W programie przeprowadzony został krótki wywiad z naszym specjalistą od systemów monitoringów, z którego dowiedzieć się można o możliwości założenia monitoringu własnego obiektu za niewielkie pieniądze.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded