Profile cover photo
Profile photo
Czytając
5 followers -
Recenzje, dyskusje, opinie - wszystko o książkach, sztuce, kutlutrze
Recenzje, dyskusje, opinie - wszystko o książkach, sztuce, kutlutrze

5 followers
About
Posts

Post has shared content
Latem, nawet miłośnicy mocnych kryminałów często sięgają po książki z lekką niezobowiązującą fabułą. Oczywiście nie może w nich zabraknąć wątku kryminalnego. Ostatnio miałam okazję przeczytać kilka książek tego rodzaju. Tym razem w ręce wpadła mi opowieść…
Add a comment...

Post has attachment
Najczęściej boimy się tego, czego nie znamy. Marihuana wykorzystywana w celach leczniczych cały czas budzi niemalejące kontrowersje. Czy jest się czego bać? Czy w konopiach faktycznie mieszka strach?

http://www.czytajac.pl/2016/04/j-vetulani-m-mazurek-a-konopiach-strach/
Add a comment...

Post has attachment
Zośka Papużanka​ - "On". Opowieść o trudnej relacji pomiędzy matką i synem. Matką pragnącą idealnego dziecka i synem, któremu daleko do ideału. O rodzinie robotniczej z przełomu lat 80. i 90. Powieść odrobinę o każdym z nas.

http://www.czytajac.pl/2016/03/zoska-papuzanka-on/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Pamiętacie film "Zmowa pierwszych żon" z Goldie Hawn, Diane Keaton i Bette Midler? Trzy kobiety zmówiły się, aby uprzykrzyć życie swoim byłym mężom. Bohaterki najnowszej powieści Olgi Rudnickiej idą o krok dalej - postanawiają pozbyć się problemu (czytaj: małżonków), gdyż nieopatrzenie zgodziły się na intercyzę, a chwila zamiany ich na nowszy model nieuchronnie się zbliża... Zapraszam na przedpremierową recenzję powieści "Były sobie świnki trzy" Olgi Rudnickiej - premiera 15.03.2016r.
http://www.czytajac.pl/2016/03/olga-rudnicka-byly-swinki/
Add a comment...

Post has attachment
Znaleziono ciało młodej pielęgniarki - zwłoki zwisają z krokwi nowo postawionego budynku. W tym czasie zaginęła również Terry - młoda lekarka obawiająca się o swoje życie. Czy oba wydarzenia są ze sobą powiązane? Jak zakończy się śledztwo? Faye Kellerman - "Pętla" nowy kryminał o przygodach detektywa Deckera.

http://www.czytajac.pl/2016/03/faye-kellerman-petla/
Add a comment...

Post has attachment
Maluna Kalicka - "Dziewczyna z kabaretu". Książka mnie zachwyciła pod wieloma względami. Pokochałam postaci wykreowane przez autorkę, ale i sposób, w jaki opowiedziała intrygującą historię Irenki, Leona, Marii i nieszczęsnej tuby z Rembrandtem...

http://www.czytajac.pl/2016/02/manula-kalicka-dziewczyna-z-kabaretu/
Add a comment...

Post has attachment
Anna Klejzerowicz​ po raz kolejny rozpieściła moje czytelnicze zmysły - ciekawa intryga, historia i archeologia w tle <3 Czy uda się rozwikłać jedną z największych zagadek ludzkości?

http://www.czytajac.pl/2016/01/anna-klejzerowicz-dom-naszej-pani/
Add a comment...

Post has shared content
Remy to młoda dziewczyna, która wkracza do dorosłego świata. Już za kilka tygodni wyjeżdża na studia do innego miasta. Teraz staje przed dylematem – kierować się własnymi, dopracowanymi zasadami, czy dać się ponieść emocjom i odwrócić się od wszystkiego, co określał jej życiowy regulamin? Sarah Dessen w Kołysance pokazuje, jak ważna jest miłość w życiu każdego z nas, nawet jeśli czasami nas rani i zmusza do odsłonięcia siebie.

Sarah Dessen – Kołysanka Remy to młoda dziewczyna, która wkracza do dorosłego świata. Już za kilka tygodni wyjeżdża na studia do innego miasta. Teraz staje przed dylematem – kierować się własnymi, dopracowanymi zasadami, czy dać się ponieść emocjom i…
Add a comment...

Post has attachment
Błądzenie wśród papierowych labiryntów to świetna rozrywka, a kiedy dodamy do tego poszukiwanie zagubionych elementów i ściganie złodzieja nad złodziejami to mamy gwarantowaną rozrywkę na długie godziny

http://www.czytajac.pl/2016/01/detektyw-pierre-na-tropie-kamienia-chaosu/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded