Profile cover photo
Profile photo
Журнал Тернополя!
23 followers -
http://journal.te.ua/
http://journal.te.ua/

23 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Попередимо квартирні крадіжки…
19 серпня 2013 року відбулась прес-конференція: «Як вберегти квартиру від злодіїв?» за участі представників відділу Державної служби охорони, підрозділу Управління карного розшуку обласного УМВС та Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ.
http://journal.te.ua/news/poperedimo_kvartirni_kradizhki/2013-08-22-6736
Add a comment...

Малолітні злочинці…
І ось знову на пульт централізованого спостереження Державної служби охорони надійшов сигнал "Тривога" із магазину, що в місті Кременець. Було негайно направлено працівників наряду групи затримання окремого батальйону міліції ВДСО при УМВСУ міста Тернопіль та співробітників слідчо-оперативної групи Кременецького райвідділу. На місці подій було затримано двох 6-ти класників. Неповнолітні зловмисники «працювали» досить професійно, адже серед білого дня змогли поцупити із магазину мобільного зв’язку гроші на суму 455 грн.
http://journal.te.ua/news/malolitni_zlochinci/2013-08-08-6735
Add a comment...

Яндекс дізнався, що жителі Західної України питали про вступну кампанію
Українські користувачі Яндекса почали активно цікавитися вступом до вишів ще під час випускних іспитів. Із початку травня вони задали пошуку Яндекса понад 300 тисяч запитів, так чи інакше пов'язаних зі вступом. Найпопулярнішими серед них були [вступ інфо], [система конкурс], [абітпошук] та питання про те, які документи потрібні для вступу до ВНЗ.
http://journal.te.ua/news/jandeks_diznavsja_shho_zhiteli_zakhidnoji_ukrajini_pitali_pro_vstupnu_kampaniju/2013-08-06-6734
Add a comment...

Батарейки вбивають.
А чи помічали ви, що на кожній батарейці є значок - перекреслений сміттєвий кошик?Він означає що викидати батарейки у відро для сміття, звідки вони потраплять на звалище - категорично забороняється.
http://journal.te.ua/news/batarejki_vbivajut/2013-08-04-6733
Add a comment...

Закурив- волю згубив…
Нещодавно, на пульт централізованого спостереження Тернопільського відділення Державної служби охорони надійшов сигнал «Тривога» з охоронюваного закладу громадського харчування міста Збараж Тернопільської області.
http://journal.te.ua/news/zakuriv_volju_zgubiv/2013-08-04-6732
Add a comment...

Зміни виробника повинно відбитися на ціні, прогнозують у МВС
Чіповані водійські посвідчення мають подешевшати. Такий прогноз зробили в Міністерстві внутрішніх справ України, йдеться в сюжеті ТСН.19: 30. Висока вартість нових прав була однією з причин зміни виробника. Майже 200 грн без чіпа, і 250 з цифровим носієм - в міліції вважають неприйнятним. Тепер посвідчення друкувати на поліграфкомбінаті "Україна". Скільки коштуватимуть нові бланки, в ДАІ поки не повідомляють.
http://journal.te.ua/news/zmini_virobnika_povinno_vidbitisja_na_cini_prognozujut_u_mvs/2013-07-30-6731
Add a comment...

МВФ хоче тримати Україну під жорстким контролем
Міжнародний валютний фонд представив дуже невтішні прогнози щодо економічної ситуації в Україні. Саме тому МВФ прагне ретельно контролювати економічну політику країни. У понеділок 29 липня виконавча рада МВФ прийняла рішення про внесення України до списку країн, що беруть участь у програмі моніторингу. Основною причиною цього стало надзвичайно велика заборгованість України.
http://journal.te.ua/news/mvf_khoche_trimati_ukrajinu_pid_zhorstkim_kontrolem/2013-07-30-6730
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded