Profile cover photo
Profile photo
P.H.U. Saturn
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Ruszamy z nowymi wpisami! Od dzisiaj regularnie, przynajmniej raz w tygodniu pojawimy się tutaj, żeby przekazać Państwu trochę newsów z naszej codzienności - "co nowego?"

A dziś coś nowego na naszych półkach - Telkom-Telmor!!
1) Nowe multiswitche końcowe i kaskadowe z serii 9/x PREMU A Class.

• polska konstrukcja i produkcja,
• odbiór sygnałów z dwóch satelitów np. ASTRA i HotBird,
• bardzo niskie tłumienie w torze SAT,
• doskonały i wielokrotny kontakt dzięki zastosowaniu złącz o specjalnej konstrukcji,
• gwarancja 5 lat + 72h na realizację reklamacji (3 dni robocze),
• wbudowana ulepszona prekorekcja charakterystyki kabla - kompensacja tłumienia kabla,
• bardzo duża separacja pomiędzy torami (35 dB),
• przełączany tor telewizji naziemnej.

Dostępne w naszych sklepie: https://www.sklepsaturn.pl/product/search?query=PREMU

2) Antena UFH/VHF T-urbot-T SMART COMBO - czyli długo wyczekiwana przez naszych klientów pozycja, dopełniająca gamę dostępnych anten Telkom-Telmor.

• antena kierunkowa UHF/VHF DVB-T,
• odbiór pasma VHF w polaryzacji poziomej (H) lub pionowej (V),
• odbiór pasma UHF w polaryzacja poziomej (H),
• zysk energetyczny VHF 4,5dBi,
• zysk energetyczny UHF 8-10dBi,
• technologia T-urbo-T,

Dostępna w naszym sklepie:https://www.sklepsaturn.pl/antena-telkom-telmor-t-urbo-t-combo-smart.html
PhotoPhotoPhoto
28.04.2017
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Macie problem z odbiorem sygnału? Chcecie zacząć oglądać telewizję bez zakłóceń? Polecamy zakupu systemu BOSS Tech, który automatycznie dostosowuje poziom odbieranego sygnału po to, by poziom wyjściowy zawsze był optymalny. Dokładne informacje znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.sklepsaturn.pl/antena-televes-dat-boss-790-lte-tforce-ref-149942.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesne telewizory LED, zapewniające ostry obraz i żywe kolory, czekają na klientów sklepu Saturn. W sprzedaży posiadamy też telewizory LED pracujące w trybie energooszczędnym, co przekłada na niższe zużycie prądu i mniejsze rachunki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na naszej stronie: http://www.sklepsaturn.pl/category/telewizory-lcd.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W wyjątkowo atrakcyjnej cenie są też dostępne słuchawki stereo TechniSat BigBeat CE z wydajnym systemem basów oraz o lekkiej i wytrzymałej konstrukcji. Zamówienia mogą Państwo składać za pośrednictwem naszej strony internetowej: http://www.sklepsaturn.pl/sluchawki-stereo-technisat-bigbeat-ce.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z noworocznych promocji w sklepie Saturn! Przygotowaliśmy dla Państwa propozycję zakupu domowej stacji pogodowej Meteo 1CE, pozwalającej na ocenę aktualnych i prognozowanych warunków atmosferycznych. Stacja meteorologiczna jest dostępna w niższej cenie – szczegóły na naszej stronie: http://www.sklepsaturn.pl/stacja-meteorologincza-technisat-imeteo-1-ce.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkim klientom sklepu Saturn składamy najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy, aby Święta upłynęły Państwu w życzliwej i rodzinnej atmosferze, a Nowy Rok był czasem obfitującym w sukcesy na polu prywatnym, jak i zawodowym. Zachęcamy do współpracy w 2017 roku. Oferta sklepu jest dostępna na stronie internetowej: http://www.sklepsaturn.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W sklepie Saturn znajdą Państwo prezenty gwiazdkowe dla całej rodziny. Oferujemy głośniki, systemy Audio, słuchawki, stacje meteorologiczne oraz wiele innych przydatnych urządzeń i akcesoriów elektronicznych. Zachęcamy do składania zamówień na naszej stronie internetowej: http://www.sklepsaturn.pl/group/promocje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesny zestaw monitoringu Skymaster sprzedajemy w nowej, promocyjnej cenie. Zestaw zawiera 4 kamery, gwarantujące obraz w jakości HD i wyróżniające się dużą odpornością na oddziaływanie warunków atmosferycznych. Zestaw posiada wbudowany moduł wi-fi oraz wbudowany noktowizor z widocznością do 25 metrów. Więcej informacji o produkcie na naszej stronie internetowej: http://sklepsaturn.pl/zestaw-monitoringu-skymaster-nvr-box-fullhd-wifi.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
 Przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjną ofertą dla mieszkańców Opolszczyzny, którzy są zainteresowani posiadaniem telewizji satelitarnej z pakietem NC+? Dajemy możliwości przetestowania pakietu NC+ przez miesiąc, bez żadnych zobowiązań. Do Państwa dyspozycji oddajemy dekoder HD z pakietem dla całej rodzaju – 130 kanałów, w tym 8 kanałów premium CANAL+. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://www.sklepsaturn.pl/webpage/promocje-specjalne.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Systemy Smart TV robią zawrotną karierę. Telewizory ze Smart TV mają stały dostęp do Internetu oraz są wyposażone w wiele innych ciekawych funkcji. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem „inteligentnej telewizji”, zachęcamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej: http://www.sklepsaturn.pl/category/smart-tv.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded