Profile cover photo
Profile photo
Petr Ozogán
105 followers
105 followers
About
Posts

Post has attachment
Naučit se anglicky, ... prý se to dá stihnout za 30 hodin, ... Mě se to nepovedlo pořádně za celý žívot, ... :-) Naštěstí se teď ke mě dostalo něco nového, tak jsem zvědav, ... už to testuju, ... :-) Nechcete si to taky zkusit?
Add a comment...

Post has attachment
Potřebujte napsat kvalitní prodejní text? Thle vás ve škole rozhodně nenaučili!
http://www.kupinfo.cz/2017/04/copykiller-prodavejte-textem-lucie-koubek/
Add a comment...

Post has attachment
Řekl jsem KONEC a vydal jsem se na novou cestu. Dal jsem si výzvu 100 dní, kdy chci něco zásadního ve svém životě změnit, cíl, kterého chci dosáhnout. Povede se mi to?
http://vyzva100dni.cz/2017/01/zacatek-konce/
Add a comment...

Post has attachment
Jaké by to bylo jezdit autem bez absolvování školy? Určitě by to pro mnohé nešlo. A co třeba posílat Emaily, myslíte že to umíte bez důkladného proškolení? Kdysi jsem si myslel, že nic takového nepotřebuji. Až když jsem prošel kurzem EmailAcademy, poznal jsem, že jsem toho věděl o posílání Emailů docela málo. Kurz můžu proto na základně vlastních zkušeností doporučit.
Add a comment...

Post has attachment
V roce 2012 způsobil na internetu velký rozruch David Kirš, který tvrdil, že naučí lidi vydělávat miliony tím, že začnou prodávat své znalosti. Jeho Milionové impérium bylo u nás něco naprosto nového, i když bylo úspěšně okopírováno z amerických vzorů. Snad jen proto, že mentalita naše je naprosto jiná, hodně lidí nedokáže něco takového dodnes připustit. Dnes už David Kirš nenabízí miliony, už jen nabízí lidem, že je naučí, jak prodat svůj talent.
http://www.kupinfo.cz/2016/02/prodej-svuj-talent-david-kirs/
Add a comment...

Post has attachment
V pátek jsem si jako totální necyklista koupil kolo na závod dlouhý 1000 mil, do 48 hodin mám na něm najeto 50 kilometrů, dost často na sněhu, občas po loukách, dokonce i přes zorané pole a po lese. Kupodivu, přežil jsem to. Navíc, projel jsem se na tom kole už třemi státy EU, ... :-)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dnes se sice už vyučuje Angličtina ve škole, přesto s ní má stále mnoho lidí problémy. Znalost Angličtiny znamená pro každého mové možnosti v zaměstnání, ale také v podnikání.Co byste řekli na výuku Angličtiny, která je založena na moderních základech poznání, jak funguje lidský mozek?
http://www.kupinfo.cz/2015/12/libor-cinka-anglicky-fantasticky-2015-podzim/
Add a comment...

Post has attachment
Včera jsem se dost hrabal ve své počítačové historii. A narazil na plno materiálů k programu Klondaik, který jsem programoval a prodával zhruba v letech 1996 až 2004. Nějak si uvědomuju, že tehdy mě ta práce bavila mnohem více, šel jsem pak ale jinou cestou. Dumám nad tím, jestli jsem neudělal chybu. Čas sice nejde vzít zpět, je ale možné se z chyb poučit, … a zase změnit směr cesty, … :-)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Týdenní intetenzivní online kurz, který vám ukáže, jak se porvat s prokrastinací. Nyní jen za 490 korun (pouze do 28/10/2015). Nehodilo by se to někomu? Já tam už přišel na plno věcí, které dělám špatně. A našel tam nové možnosti, jak to řešit.
Add a comment...

Post has attachment
Přiznám se, jsem docela zmatený jednáním lidí. Stále jsem si myslel, že si jdou za tím, co je pro ně důležité. Už si to nemyslím. Lidi jdou prostě hlavně za svým snem, který bývá často nereálný, přehlížejí přitom jiné hodnoty, které by jim mohly přinést reálnější výsledky. Co vy si o tom myslíte?
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded