Profile cover photo
Profile photo
Rusztowania Szczecin
Firma Stillas Konstrukcje Budowlane i rusztowania na terenie Szczecina i okolic.
Firma Stillas Konstrukcje Budowlane i rusztowania na terenie Szczecina i okolic.
About
Posts

Post has attachment
Rusztowania Szczecin – Firma Stillas zaprasza Klientów

Stillas Konstrukcje Budowlane zaprasza do zapoznania się z przygotowaną przez siebie ofertą. Znajdziecie w niej Państwo szeroki wybór rusztowań dostępnych na wynajem lub sprzedaż. Oferowane przez naszą Firmę produkty pochodzą wyłącznie od renomowanych i sprawdzonych producentów. Spośród nich można wyszczególnić rusztowania Layher, Plettac lub Allround. Oprócz rusztowań nasza Firma posiada w swoich zasobach także i inne akcesoria budowlane, które okazują się być nieocenione podczas prac remontowo-budowlanych.

Wysoka jakość świadczonych usług

Naszą Firmę wyróżnia zorientowanie na Klientów i ich aktualne potrzeby, dlatego też staramy się do nich dopasowywać z naszą ofertą. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości lub pytań służymy rada i pomocą w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania. Nasze rusztowania możecie Państwo znaleźć w wielu miejscach w obrębie miasta i okolicznych miejscowości. Do każdej pracy podchodzimy w sposób indywidualny.

Wynajem rusztowań w Szczecinie oferuje Stillas

Przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Dlatego też każdy montaż jaki wykonujemy charakteryzuje się najlepszym wykonaniem, dzięki czemu zapewnia należyty komfort i bezpieczeństwo. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych usługą Klientów do kontaktu z naszymi przedstawicielami pod wskazanym adresem e-mail lub numerem telefonu. Zapewniamy wysoką jakość usług. Czekamy na Państwa.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded