Profile cover photo
Profile photo
P & M
About
Posts

Post has attachment
Ostatnio obserwowany rozwój sektora chłodniczego i dostaw artykułów spożywczych kreuje popyt na specjalistyczne rodzaje ubrań roboczych, które podążałyby za rozwojem całej branży. Nasza firma oferuje szeroki asortyment odzieży chłodniczej, która spełnia najwyższe standardy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.p-m.com.pl/category/odziez-do-mrozni-i-chlodni/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ubrania robocze oferowane przez nas wykonane są z różnych materiałów, najbardziej popularne z nich to mieszanka bawełny i poliestru w różnych proporcjach oraz 100 % bawełna. Odzież robocza oferowana przez nas na Państwa życzenie może być oznakowana logo Waszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.p-m.com.pl/category/odziez-robocza/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo całą gamę ubrań roboczych. Począwszy od ubrań typu szwedzkiego czyli spodnie ogrodniczki plus bluza, po same spodnie robocze, koszule robocze, kurtki, polary oraz fartuchy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.p-m.com.pl/category/odziez-robocza/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dążymy do pełnego zadowolenia naszego Klienta, dlatego poświęcamy maksimum naszej energii aby osiągnąć ten cel. Działamy profesjonalnie i zgodnie z zasadami etyki biznesu. Oferujemy kompleksową obsługę - od profesjonalnej kreacji do końcowego, gotowego produktu z którego będą Państwo w pełni zadowoleni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.p-m.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki nowoczesnym maszynom, tworzymy hafty komputerowe wykonywane w wielu technikach. Kładziemy duży nacisk żeby nasz haft komputerowy był zawsze trwały i estetyczny, a szeroka paleta kolorów stwarza nam możliwość podkreślania wyrazistych kolorów oraz ponadprzeciętne efekty wizualne na produkcie końcowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.p-m.com.pl/haft-komputerowy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odzież robocza dla elektryka jest wykonana z najwyższej jakości materiału. Zapewnia pracownikom oczekiwany komfort noszenia oraz tak cenne poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo ogromny wybór kolorystyki, kroju i dopasowania stroju do odpowiedniej pory roku świadczy o tym, że do zawodu elektryka podchodzi się dziś z ogromną odpowiedzialnością, a pracownik czuje się doceniony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubrań roboczych: http://www.p-m.com.pl/category/odziez-robocza/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kamizelka ostrzegawcza z dwoma pasami fluoroscencyjnymi to podstawa odzieży roboczej. Oferowana przez nas kamizelka składa się w 100% z poliestru, posiada funkcjonalne zapięcie na rzepy oraz spełnia wymogi normy EN471. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubrań roboczych: http://www.p-m.com.pl/category/odziez-robocza/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy 20 lat doświadczenia! Nasza szwalnia istnieje od 1995 r. Od 2003 r. zajmujemy się usługowym szyciem dla firm. Postaw na firmę z doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.p-m.com.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Haft jest postrzegany jako bardziej prestiżowa forma znakowania odzieży logo firmy. Wykonujemy aplikacje haftem praktycznie na wszelkiego rodzaju odzieży (polo, t-shirt, ubranie robocze, fartuch), krawatach, chustach, dzięki specjalnej przystawce haftujemy również na czapkach. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.p-m.com.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Buty robocze to podstawowy element każdego ubrania roboczego. Chronią stopę przed urazami mechanicznymi jak również przed substancjami żrącymi,toksycznymi czy skutkami działań skrajnych temperatur.. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.p-m.com.pl.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded