Profile cover photo
Profile photo
Konya Çiçekçilik
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Add a comment...

Sevdiklerinize en güzel hediyeniz çiçek olsun.Konya çiçekçi sitemiz sizler için var.
İnsanoğlunun değer verdiğine en güzel örnektir çiçek.Bir çiçeği sevenlerin aracısı değil kalplerin dili olarak düşünmek gerekir.Birbirinden renkli güzel çiçeklerle Konya'da olan dostlarınız,sevdikleriniz,aileniz ve yakınlarınız için konya çiçekçi farkını mutlaka yaşamalısınız.Çiçek kişiye verilen değerdir.Çiçek en güzel hediyeleşme yöntemidir.Şehrimizde Konya olsun,Meram olsun,Selçuklu,Alaaddin hangi semt olursa olsun çiçekçi aradığınızda size çok yakınız.

Bizler çiçekçilik sektörünü en güzel şekilde temsil etmek amacıyla çalışıyoruz.Konya düğünlerine çelenk göndermek isterseniz en uygun modeli sizler için hazırlıyoruz.Kimi zaman bir öğrencinin kampüse gidecek olan buketlerini,kimi zaman da Konya düğününe çelenkleri götürdük.Bazen hastaneye çiçek götürdür.Bazen de yeni bebek doğumuna tebrik amaçlı çiçek gönderdik.Konya güzel bir şehirdir.Bizde Konya Çiçekçilik yaparak bu güzelliği en güzel şekilde yaşatmak amacıyla çalışıyoruz.Papatyalardan buket yaparak sevenleri yakınlaştırdık.Kırmızı güllerden buket yaparak Konya çiçekçi hizmeti sağladık.Köklü bir çiçekçi firmasıyız.Çiçek tasarımlarını tamamen kendi bünyemizde uzman kadromuzla yapıyoruz.Çiçekçilik bizim için sadece bir meslek değil özel ve değerli bir sanattır.Çiçek ile sevgilileri birbirine yakınlaştıran tasarımlar Konya Çiçekçi'de can buluyor.Çiçekçi dükkanımızda gerberalardan buket yaptırabilirsiniz.

 

Konya da Malas Caddesine,Nalçacı Caddesine,bizlerle çiçek gönderimi yapabilirsiniz.Çiçekçi hizmeti verdiğimiz alanlar içinde Konya Zafer Meydanı,Sille kavşağıda bulunmaktadır.Otogar kavşağı ile çiçekçi servis ağımızın içinde yer almaktadır.Yine Konya çiçekçi olarak İhsaniye ve Yeni Meram caddelerine de çiçek gönderimi yapıyoruz.Selçuk Üniversitesi Kampüs çiçekçi alanımızı kapsayan bölgelerdendir.Yine Konya Kayalıpark çiçekçi alanımızdadır.Konya Mevlana,Belh Vatan caddesine çiçekçi hizmeti veriyoruz.Konya gelişen ve büyüyen bir şehir.Bu gelişmeyle kültürel alanlarda çiçekçiye her zaman ihtiyaç olmuştur.İşte bu ihtiyacı konya çiçekçi olarak biz vermeye hazırız.Beyaz güllerden özür buketleri yaptık sevenler barışsın diye.Mevsim çiçeklerinden Konya içine buket servisi yaptık.Karatay sanayisine hızlı çiçek servisi yaptık.Gülleri,buketleri özenle hazırladık.Müşterilerimize en güzel çiçek sunumunu hazırlamak için kendimize de geliştirdik.

Konya çiçek ve çiçekçilik hizmetleri için doğru tercih yapıyorsunuz.
Add a comment...

Konya Alpaslan Mahallesi Meram ilçemize bağlı bir mahalledir.Bu mahallemize konya çiçek servisi yapılmaktadır.

Çiçek servisi yaptığımız bölgelerin tamamı Konya merkez sınırları içerisinde yer alan semtlerdir.Konya sınırları dışına servis ağımız yoktur.
Sizlerde Alpaslan mahallesine çiçek göndermek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Add a comment...

Konya turizminin bilhassa inanç turizminin en mühim mekanlarından biri kesinlikle ki Konya Alaaddin Camii'dir.
Câmi, en eskiyen Selçuklu eserlerinden olup, Alâaddin manzumesi olarak malum ve içerisinde harika türbeler yer alan bu yapılar topluluğu, Alâaddin Tepesi'nin kuzeyindeki doğusunda, kente hakim bir mevkide yer almaktadır. 

Çeşitli dönemlerde yapıldığı ve bir bir sürü ilavelerle zenginleştirildiği için muntazam ve bir bir tasarısı olmayan cami, yüksek taç kapıları, sert duvar benzeri yüksek ve kalın duvarları, mermer sütunları, çini işlemeleri ve hakikat bir zanaat yapıtı sayılan ağaç minberi ile dikkati çeker. 

Caminin imalatı Selçuklu sultanlarından I. Rükneddin Mesud (1116 hakim 1156) vaktiyle başlamış, erkek çocuğu Kılıçarslan ve torunları I. İzzeddin Keykavus ve I. Alâaddin Keykubat vakitlerinde sürdürülmüştür (1221). 

Câmi avlusunda Selçuklu Sultanlarından I. Gıyâseddin Keyhüsrev, I. Alâaddin Keykubad, II. Gıyâseddin Keyhüsrev, IV. Kılıç Arslan ve III. Gıyâseddin Keyhüsrev'in mezarları yer almaktadır. 
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded