Profile cover photo
Profile photo
مرکز پژوهش متالورژی رازی RMRC
10 followers -
افتخار بیش از سی و چهار سال ارایه خدمات پژوهشی و آزمایشگاهی
افتخار بیش از سی و چهار سال ارایه خدمات پژوهشی و آزمایشگاهی

10 followers
About
مرکز پژوهش متالورژی رازی's posts

Post has attachment
همایش مدیران صنایع نیروگاهی و نفت و گاز پتروشیمی در مرکز پژوهش متالورژی رازی
روز یکشنبه مورخ 95/11/24همایشی با حضور تعدادی از مدیران صنایع نیروگاهی و نفت و گاز پتروشیمی در زمینه مباحث مربوط به بررسی علل تخریب و تخمین عمر باقیمانده با حضور دکتر احمد شیبلی مدیر عامل شرکت ETD برگزار گردید.
در این همایش ضمن معرفی توانمندی های مرکز پژوهش متالورژی رازی و شرکت ETD مطالبی درباره ی مباحث مربوطه از طرف مدیران مرکز و دکتر احمد شیبلی برای حاضرین ارایه گردید.
www.razi-center.net

Photo

Post has attachment
افتتاح نمادین آزمایشگاه کانی شناسی مرکز پژوهش متالورژی رازی

آزمایشگاه کانی‌شناسی مرکز پژوهش متالورژی رازی، روز 95/11/12 با حضور مدیریت و همکاران بخش‌های مختلف به صورت نمادین افتتاح شد. این آزمایشگاه مجهز به سه دستگاه مدرن و تجهیزات جانبی مربوطه می‌باشد. با وجود دستگاه‌های XRF وXRD مدرن این آزمایشگاه قادر به تعیین دقیق ترکیب شیمیایی و ساختار کریستالی مواد معدنی و صنعتی می‌باشد.
www.razi-center.net

Photo

Post has attachment
طرح " تدوین تکنولوژی و نظارت بر تولید قطعه بزرگ رینگ پایه 4 کوره خط 2 سیمان آبیک" که مجری آن مرکز پژوهش متالورژی رازی بود، در پنجمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت سال 1395 به عنوان طرح پژوهشی صنعتی و معدنی برتر اتخاب گردید.
این موفقیت را به همه ی ذینفعان مرکز تبریک می گوییم و امیدواریم با حمایت همه ذینفعان گام های بزرگتری در راستای اعتلای صنعت کشور برداریم.
www.razi-center.net
Photo

Post has attachment
بازدید تعدادی از مسئولین نفت فلات قاره و آریا اس-جی–اس از مرکز پژوهش متالورژی رازی
روز یکشنبه 95/10/19 تعدادی از مسئولین نفت فلات قاره و آریا SGS از جمله جناب آقای محمد رضا قدیمی و ریاست حفاظت فنی شرکت نفت فلات قاره ایران و آقای مهندس احمدیان مدیر پروژه های خوردگی شرکت خدمات کیفیت آریا اس-جی- اس از مرکز پژوهش متالورژی رازی بازدید به عمل آورده و مذاکراتی در زمینه گسترش همکاری ها صورت پذیرفت.
www.razi-center.net


Photo

Post has attachment
بازدید هیئت متشکل از مسئولین و کارشناسان پژوهشگاه استاندارد، فولاد مبارکه اصفهان و انجمن آهن و فولاد ایران
بازدید جمعی از مسئولین و کارشناسان پژوهشگاه استاندارد، انجمن آهن و فولاد ایران وفولاد مبارکه اصفهان از آزمایشگاه بندرعباس مرکز پزوهش متالورژی رازی در روز سه شنبه مورخ 7 دی ماه 95 صورت گرفت. در این بازدید توانمندی های انجام آزمون در آزمایشگاه بندر عباس به میهمانان گرامی معرفی گردید .
www.razi-center.net

Photo

Post has attachment
گواهی تایید صلاحیت در زمینه خدمات آزمایشگاهی آزمون‌های خوردگی HIC و SSCC شرکت نفت و گاز پارس
پیرو بازدید مسئولین و کارشناسان شرکت نفت و گاز پارس و ارایه مدارک و مستندات مربوطه ، مرکز پژوهش متالورژی رازی در زمینه انجام آزمون‌های HIC و SSCC تایید صلاحیت شد.
www.razi-center.net
Photo

Post has attachment
پنجمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت سال 1395 روز دوشنبه 95/09/22 در محل نمایشگاه بین المللی تهران، سالن خلیج فارس، با حضور جناب آقای نعمت زاده وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت ، معاونین محترم این وزارتخانه و بسیاری از مسئولین بلند پایه برگزار گردید.
در این جشنواره مرکز پژوهش متالورژی رازی به عنوان "مرکز پژوهشی صنعتی و معدنی برتر" انتخاب و لوح تقدیر را از طرف وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت دریافت کرد.
این موفقیت بزرگ را به همه ذینفعان مرکز پژوهش متالورژی رازی تبریک می گوئیم و امیدواریم بتوانیم گام های بزرگتری در راه رشد و تعالی کشور برداریم.
(مدیریت و کارکنان مرکز پژوهش متالورژی رازی)
www.razi-center.net
Photo

Post has attachment
کنگره ملی خوردگی و نمایشگاه جانبی آن در روزهای 16 و 17 آذر ماه 95 در محل دائمی دانشگاه پردیس امیر کبیر بندر عباس برگزار گردید.گروه پژوهشی خوردگی و پوشش مرکز پژوهش متالورژی رازی در این کنگره حضور فعال و پر رنگی داشت. مقالات گروه خوردگی و پوشش ( 3 مقاله در بخش پوستر و یک مقاله ارایه شفاهی ) در دو روز برگزاری کنگره در معرض بازدید شرکت کنندگان و حضار محترم درهفدهمین کنگره ملی خوردگی قرار گرفت . پس از داوری هیئت داوران ، مقاله با عنوان:
" بررسی علل خوردگی و تخریب اسپول ( سه راهی) خطوط MPS یک واحد پتروشیمی"
نویسندگان :علی شکوهی مجد ، میلاد قمری ، ساسان ولاشجردی فراهانی و یحیی جافریان
به عنوان مقاله برتر در بخش پوستر انتخاب شد و در مراسم اختتامیه با اهدای لوح تقدیر و تندیس مقاله برتر از مرکز پژوهش متالورژی رازی تقدیر به عمل آمد .
www.razi-center.net
Photo

Post has attachment
بازدید مدیران، سرپرستان و همکاران شهرداری شهر قدس از مرکز پژوهش متالوری رازی
www.razi-center.net
Photo

Post has attachment
"جهان کسب و کار سرشار از رقابت تنگاتنگ است.مهمترین عامل پیروزی ما در این رقابت ارایه خدمات متفاوت، حساسیت ویژه نسبت به نیازها و خواسته های مشتریان و داشتن عملکرد عالی در ارتباط با آن ها است."
یحیی جافریان
مدیر عامل مرکز پژوهش متالورژی رازی
www.razi-center.net
Photo
Wait while more posts are being loaded