Profile cover photo
Profile photo
Kuźnia Nieruchomości
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Kuźnia Nieruchomości – nasza siedziba zlokalizowana jest w Warszawie, przy ulicy Woronicza 46/78. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszym biurem, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami za pomocą danych teleadresowych lub formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej: http://www.kuznianieruchomosci.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pośrednicy pracujący w naszej firmie, to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, posiadające licencję obrotu nieruchomościami. Zdolności interpersonalne, którymi charakteryzują się nasi pracownicy pomagają w kontaktach z Klientami. Więcej o naszym zespole przeczytają Państwo pod adresem: http://www.kuznianieruchomosci.pl/zespol.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kuźnia Nieruchomości Sp. z o. o. – siedziba firmy mieści się w Warszawie, przy ulicy Woronicza 46/78. Jeśli chcą Państwo umówić się na spotkanie z naszymi pracownikami, telefonicznie ustalimy termin i miejsce spotkania. Kontakt do naszego Biura pośrednictwa nieruchomości znajduje się na stronie: http://www.kuznianieruchomosci.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Kuźnia Nieruchomości istnieje od 2012 roku, świadcząc usługi sprzedaży mieszkań, domów i gruntów, wynajmu mieszkań i domów, pomocy w wyszukiwaniu, zakupie i wynajęciu nieruchomości i gruntów, a także inne usługi wyszczególnione na naszej stronie internetowej. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą działalnością, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy: http://www.kuznianieruchomosci.pl/nasza-firma.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded