Profile cover photo
Profile photo
Studentský klub projektového řízení
12 followers -
Pomáháme propojovat mladé lidi s praxí
Pomáháme propojovat mladé lidi s praxí

12 followers
About
Posts

Post has attachment
5. června 2015 bude na ČZU co do projektového managementu pěkně živo.

V prostorách zdejšího Studijního a informačního centra proběhne již 2. ročník naší konference PMcon, tentokrát s podtitulem „Jak řídit projekty a nezbláznit se“. Akce je programem i formou připravována na míru lidem, kteří se chtějí profesionálně rozvíjet v oboru projektového řízení – především studentům, juniorním „projekťákům“ a všem ostatním, kteří ve své praxi začínají s řízením projektů a chtějí získat více znalostí z této oblasti. Pokud se chcete zúčastnit, určitě mrkněte na web www.pmcon.cz pro více informací. Kapacita akce se rychle plní, takže doporučujeme nenechávat registraci na poslední chvíli.

Zároveň máme skvělou zprávu pro ty, kteří začínají s řízením projektů a chtějí rychle a srozumitelně načerpat základní informace o tom, co se má a nemá dělat v jednotlivých fázích životního cyklu projektu. Rozhodli jsme se totiž zveřejnit kompletní videozáznamy z konference PMcon 2014! V rámci nahraných přednášek představíme základní aktivity na projektech, které zná nejlepší praxe - od jejich inicializace, přes plánování, řízení a kontrolu exekuce až po jejich uzavírání. Odkaz najdete v reportáži z loňského ročníku.

Další akcí, která proběhne zároveň s letošním PMconem ve stejné budově, bude festival pracovních příležitostí a stáží TalentMagnet. Studenti a junioři, kteří akci navštíví, zde budou moci setkat se s předními firmami v oboru, navázat cenné kontakty a získat stáž nebo práci v projektovém řízení, marketingu a na ekonomických pozicích. Pokud se zároveň chystáte i na konferenci, nebojte. Návštěvu TalentMagnetu pohodlně stihnete v některé z přestávek.

Věříme, že pro vás budou obě akce přínosem a budeme se těšit na viděnou!
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Vážení přátelé projektového řízení,

stojíme na počátku nového roku, a to s sebou přináší skvělou příležitost k malému ohlédnutí se zpět a zamyšlením nad tím, co se nám povedlo či nepovedlo v roce minulém. Pro nás ve Studentském klubu projektovém řízení šlo bezpochyby o nejnabitější rok v naší prozatímní historii. Co tedy máme za sebou? A na co se můžete těšit v novém roce?
Další podrobnosti v článku: http://www.skpr.cz/11-novinky-o-skpr/24-ohlednuti-za-rokem-2014
Add a comment...

Post has attachment
O našem projektu Welcome to Freedom, který přibližuje Sametovou revoluci a události roku 1989, píše i Studentský list VŠE. Tímto bychom Vás rádi pozvali na tuto konferenci, která proběhne 26.listopadu v budově Maďarského institutu v Praze.
http://www.ilist.cz/clanky/dulezitost-svobody-a-demokracie-si-budou-zajemci-pripominat-na-konci-listopadu
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vážení příznivci Studentského klubu projektového řízení, dne 23.10.2014 jsme uspořádali ve spolupráci se společností ICZ workshop na téma Projektový leadership. Přednášejícím byl Jiří Blažek.
Kdo je vůdce? Kudy vede cesta ke spokojenému vůdci, který každý večer spokojeně usíná? Úvod do skupinové dynamiky. Základní principy leadershipu. Přehled stylů vedení, které vůdce používá tak, aby byl efektivní v různých situacích a s různými týmy. Jak vůdce motivuje sebe a ostatní.
Těšíme se, že Vás uvidíme na jednom z dalších workshopů. Více informací na www.skpr.cz.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vážení příznivci Studentského klubu projektového řízení, v letošním roce jsme se opět podíleli na přípravě Konference projektového řízení 2014 s názevem Mezi řádky projektového managementu aneb neprávem opomíjené dovednosti projektového manažera. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a již nyní se těšíme na další spolupráci v příštím roce! Na odkazu níže si můžeme prohlédnout fotoalbum z celé akce. Přejeme Vám hezký víkend.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Studentský klub projektového řízení Vás srdečně zve na workshop nazvaný Inovace bez legrace připravený společně se zástupci z České spořitelny.

Anotace:
Jak správně podpořit Inovační prostředí ve velké korporaci? Je správné definovat pravidla pro inovace, nebo je to spontánní proces? Co motivuje zaměstnance pro to podílet se na Inovačním procesu?

Témata pro diskuzi:
Rozdíl mezi Inovačním řízením a Projektovým řízením? Jak řídíme Inovační proces v České spořitelně? Proč nestačí dělat věci správně, ale je důležité dělat správné věci.

Organizace:
Akce je otevřena veřejnosti a je zdarma. Registrovat se můžete prostřednictvím e-mailu stepan.pospisil@skpr.cz.
Počet míst je omezen na 20 účastníků a přednost dostanou dříve přihlášení - proto doporučujeme zájemcům o účast si e-mailem požádat o rezervaci místa co nejdříve.

Datum a čas konání:
9. 10. 2014 od 17:00

Místo konání:
Café Therapy, Školská 30, Praha 1 (www.cafe-therapy.cz)
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded