Profile

Cover photo
Yuri G
40 followers|79,770 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Yuri G

Shared publicly  - 
1
Ksanka ksanka's profile photo
 
Машка))
 ·  Translate

Yuri G

Shared publicly  - 
1

Yuri G

Shared publicly  - 
1

Yuri G

Shared publicly  - 
 
 
#СвиридОпанасович
3 ч. · отредактировано · 
Доброго ранку, друзі. У Києві зранку дощ, но ніякі погодні условія не мають заважати небайдужим громадянам бігати, стрибати і вообще вести здоровий образ жізні. Тєм болєє, шо врем'я в нас воєнне, а дощ як ізвесно, дєсантніка не мочить, дощ дєсантніка бодріт. Дід січас розкладе сушитися свої кросовки, закине мокру одєжду в стірку, а ви пока заварюйте собі кохве ілі чай. За істєкші сутки у світі проізошли нєкоторі достойні нашої уваги собитія, про які дід вам усе по порядку доложить. Ітак.
По ділу Наді Савченко особих новостєй не чуть, адвокати мовчать, но її кажеться тоже особо не трогають і це вже харашо. Врем'я в нас таке, шо іногда отсутствіє новостєй само по собі хароша новость. Но ми вніматєльно наблюдаємо за сітуацією з нашими бранцями і надіємся на лучшеє. Дід также сподівається, шо наш консул своє діло добре знає, часто провідує полонених, розказуючи їм як вся Україна держить за них кулаки і сподівається на їхнє скоре повернення. Моральна поддержка в подобній ситуації дуже важна штука, а в случаї з Надєю дід би советував консулу найти возможность врем'я от времені приносити їй шото вкусніньке. Дєвочок обізатєльно нада періодично балувать, бо від того вони стають ще красівші, а самочуствіє їхнє від цього улучшається.
Переходим з тюремної камери у большую політіку і тут нада сказать, шо новостєй трохи більше. Американські воєнно-воздушні сили вчора нанесли удар по позиціям тєрористов Ісламського государства Ірака і Леванта (ІГІЛ), но вже не лише на території Ірака, но і на території Сірії. Нанесли не самі, а з союзніками. Про результати обстрела пока не сообщається, но для нас це і не важно. Тут важно другоє.
Вніматєльно дивимся хто союзніки. А ето Саудовська Аравія, Об'єдіньонні Арабські Емірати, Катар, Бахрейн і Йорданія. Ну всьо ясно, каже дід. Єслі абстрагіруваться від гуманітарної составляющої цього собитія, то напрашується сразу нєсколько висновків: во-первих, ІГІЛ являє собою угрозу нафтоносним регіонам Ірака та заважає курсу на здешевлення вартості нафти, яку нєуклонно проводять США, тому Обама перешол від слов до діла; во-вторих, круг союзніков показує, шо главні нафтові держави регіону етот курс США поддержують і це дуже харашо. Йорданія канєшно не нафтова держава, но зато король Абдалла воєнний льотчик, а ВВС Йорданіі наверно лучші в тому регіоні. І в-третьїх, Обама не советується з Росією, хотя раньше Москва в етом дєлє була очінь активна. Но в операції по вгамуванню тірарістов ІГІЛ Росія не участвує ніяким боком. А ведь Хуйло так просився.
Хуйло в безсильній обіді даже позвонив Пан Гі Муну в Нью Йорк та нажалівся, шо Обама не хоче з ним грацця в самольотіки і шо не пускає його в сірійську пісочницю. Пан Гі Мун, як і положено дохтору, вніматєльно вислухав жалоби больного та посоветував соблюдать дієту і нє дєлать резких двіженій. В часності в Україні.
А ми ж помним, які були масові вброси про то, шо Обама якоби може попросить поддержку Хуйла в сірійському вопросі в обмен на уступки Хуйлу в українському питанні. Повна пурга, каже дід, бо Белий дом даже не думав про такі варіанти. А це іменно Хуйло устами свого бувшого советніка Нєкрасова предложив Обамі таку сомнітєльну сдєлку, но Обама єстєственно не обратив на цю просьбу ніякого вніманія.
Однако, спецслужби США тоже нє дремлют і в свою очередь запускають разні мульки, шо дєйствія ІГІЛ інспіріруються з Кремля. Дід допускає, шо Хуйло на всяку херню способен, однако не слід переоцінювати його возможностєй. Вряд лі Хуйло має возможность существенно впливати на IГІЛ. І всьо же, імідж у Хуйла такий, шо на нього січас можна поцепить усіх дохлих собак. Бо що би в світі не стряслося, всігда можна сказать, шо за цим стоїть Хуйло і світ охотно цьому повірить. Та укріпиться в желанії в'їбать Хуйло побольнєє. Хуйлу же не остається нічого, як покорно і безсило наблюдать, як Обама хижо усміхаючись готує условія для його економічного закланія. Джаст бізнес, Вова, джаст бізнес.
Касатєльно нєфті, дід чесно признаєцця - за много лєт наблюдєнія за ринком етого углєрода, дід не припомнить, шоб восени нафта дешевшала. Наоборот, всігда дорожчає. Но цього року замість обичного осіннього подорожчання, нєфть, чогось дешевшає. Нє, ну самі посудіть - минулого року біржа показувала красіву цифру 115,8 доллара за барель, а січас дето 97,3. А ще місяць тому була около 103-104 доллара за той же барель. Чого так? Акадємік Глазьєв об'ясняє цей економічний феномен зловредностью Запада і це той редкий случай, коли дід з малишом Глазьєвим полностью солідарен. Запасаємся попкорном і наблюдаєм.
Кстаті про Глазьєва. Вчора цей дідовий любімец наконєц прервав длітєльне молчаніє і виступив з очередними рекомендаціями Хуйлу. Як тільки дід побачив в новостній лєнті дорогоє його серцю ім'я Сірьожки Глазьєва, то одразу захотів поставить лайк ще даже не читаючи. Открив посилання, почитав і должен вам доложить, шо Сірьожа не розчарував діда і на етот раз. Мова йде про формування трьохлєтнього бюджету Хуйлостана на 2015-2017 роки. Проектіровщики бюджету в сложном положеніі, бо мудра і взвешена політика Хуйла уверено веде РФ до економічної катастрофи, тому січас дуже сложно предположить, шо буде через полгода, не говорячи вже про три роки. Во врем'я парламентських слушаній Сірьожа виліз на трибуну і начав умнічать в стілє "Для того, шоб корова менше їла і більше давала молока, її нада меньше кормить і больше доїть". А кагда його спитали откуда брать средства, щоб закривать бюджетні дири, Глазьєв почухав голову, а потом радосно посоветував напечатать больше дєнєг. Ето же просто!
Но саме главне не це. Саме главне, шо Сірьожа нарешті обнаружив отток капітала з Росії. Шо дєлать? Сірьожа думав, думав... А потом предложив: для того, шоб капітал не убігав, його нада обложить налогом. Ведь просто! Дід собі лише представляє які настроєнія січас панують в російському бізнесі. Єслі раньше там капітали виводили з страни осторожно і порціями, то січас він витікатиме з усіх возможних шпарин іспользуя і напівлегальні та нелегальні схеми. Слухайте, друзі, може той Глазьєв на самом дєлє український економічний Штірліц? Якого довго готували в Запоріжжі, заслали в Росію, внєдрили у бліжайше окруженіє Хуйла і дали заданіє разрушить Тайожний союз, а заодно і економіку самої Росії. В любом случаї, дід дуже надіється, що Хуйло прислухається до мудрих Сірьожкиних советов.
Світова преса продовжує уніжати Хуйла безцеремонно обсуждая вопрос позовуть його на самміт Великої двадцятки чи не позовуть. Мнєнія мірових лідеров по цьому вопросу раздєлілісь. Больша часть, як сообщає преса, бачити Хуйла в Австраліі не желає, но нєкоторі всьо же щитають, шо позвать нада для проведєнія з Хуйлом воспітатєльной бесєди. А остальні не проти, шоб Хуйло прилетів, чисто шоб поржать. Окончатєльного рішення вроді ще нема, но похоже на те, шо мірові дохтора всьо же согласяться провести консіліум в прісутствії больного. Смішно те, як преса Хуйлостана вже січас готовиться провозгласить сам факт участія Хуйла в ноябрському самміті G20 як велікую внешнєполітіческую победу Хуйла. Наблюдаєм.
Японія, кстаті, свій діагноз Хуйлу поставила давно і тому не желає бачити миршавого на своїй землі. Глава японського правітєльства Сіндзо Абе вчора офіційно відкликав приглашеніє Хуйлу відвідати Японію. Кагда його спитали, чи має Хуйло шанс попасти кагда-нібудь в Японію, Абе-сан подумав і з самурайським безпристрастієм сказав: "Возможно весной. Ілі позже". Та задумливо уставився на ветку сакури.
Преступні авантюри Хуйла в Україні стревожили всіх сусідів РФ по всьому периметру кордону. Казахстан не ісключеніє, бо дурнувате Хуйло умудрилося настроїть проти себе даже презідєнта Назарбаєва. Який крепко задумався шо дєлать, єслі Хуйло вдруг захоче оттяпать сєверні області Казахстана. В України в цьому смислі геополітичне положення лучше, бо в тилу в нас сочуствующа і багата Європа, нам актівно помагає Америка. Розчитувать на таку помощ Казахстану вряд лі приходиться. Но, як убідітєльно свідєтєльствує камасутра, безвиходних положеній не буває. Тому Назарбай актівізірував воєнно-технічне сотруднічество з Китаєм і послав у Пекін свого міністра оборони. Китай прийняв Сєріка Нигметовича Ахметова радушно і січас він о чом то сєкретнічає з китайським міністром оборони Чан Ваньцюанем. Хуйло напрягся. Наблюдаєм.
Єслі простежити за новостями на офіційних сайтах президента України та канцлера Германії, то складається впечатлєніє, шо бундесканцлєрін Меркель вже без Пороха жить не може. При чому, звонять вони друг другу обично вечорами. Вчора вечором Порох і бундесфрау Меркель опять довго сєкретнічали по тєлєфону, шото там обсуждая, і по свідєтєльству обох прес-служб осталися разговором довольні. Нєжна романтична дружба, яка на наших глазах розвивається между Порохом і бундесфрау Меркель, нєсомнєнно сильно печалить отвергнутого павіана Хуйла. Про развітіє інтриги в етом треугольніке читайте в наступних сєріях дєдушкиних обзоров.
Сохраняєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за Надю, всячеськи допомагаємо Арміі і читаєм repka.club.
Та слєдім, шоб віздє парядок був, нахуй! А не те, шо січас.
 ·  Translate
1

Yuri G

Shared publicly  - 
 
 
спробуйте не плакати, коли дивитиметесь це відео.. якщо зможете.. отак на колінах, з прапорами і зі сльозами на очах Україна зустрічає своїх полеглих героїв.. ворогу, засліпленому владою, цього не зрозуміти ніколи! бо він звик до рабів навколо і у страшному сні не чекав такого супротиву! а ми - ми непереможні.. разом ми вистоїмо! а герої.. герої не вмирають!!! (Євген Нищук)
http://youtu.be/tMjl1euADEg
 ·  Translate
1
Have him in circles
40 people
Loran Waston's profile photo
PETROS KATS's profile photo
Александр Крючок's profile photo
Larisa G's profile photo
Древний Киев в Парке Киевская Русь's profile photo
Pure Solutions's profile photo
Silvia Ivanova's profile photo
Александра Лубны's profile photo
Food but more's profile photo

Yuri G

Shared publicly  - 
 
Tesla S in Kiev!
1

Yuri G

Shared publicly  - 
1

Yuri G

Shared publicly  - 
 
 
Ядовите кубло недобитих зміюк
Глава адміністрації Януковича, а також власник телеканалу "Інтер", засновником якого є російське ОРТ, Сергій Льовочкін планує балотуватися за списками "Опозиційного блоку".
З ним разом йдуть: Вілкул, Добкін, Рабинович, Нестор Шуфрич, Наталія Королевська, Тетяна Бахтєєва.  

Докладніше: http://espreso.tv/news/2014/09/24/arkhitektor_rezhymu_yanukovycha_potrapyv_v_prokhidnu_chastynu_spysku_opozyciynoho_bloku

#новини #вибори #espreso
 ·  Translate
1

Yuri G

Shared publicly  - 
 
 
"Sharing" by Henk Bentlage. License this #photo at 500px Prime: http://goo.gl/U9v95H
1

Yuri G

Shared publicly  - 
 
йоб@ніхамелеони
 ·  Translate
 
#СТАРІКАДРИ

"Сергій Кузьменко, народний депутат, донедавна член Партії регіонів, відучора - губернатор Кіровоградщини. Ще взимку Сергій Кузьменко був відповідальним за постачання тітушок з Кіровоградщини у Київ. Він закуповував їм білі каски та оранжеві будівельні рукавички - щоб впізнавали одне одного. Вже навесні пан Кузьменко, який 22 лютого гордо вийшов з Партії регіонів, піарився на похороні героїв, загиблих у АТО... Ще кілька місяців і президент Порошенко підписується під його губернаторством". \ накопала Аня Бабінець
 ·  Translate
1

Yuri G

Shared publicly  - 
 
 
Geeks: Ready ... Set .... Go!

#iphone6  
1
People
Have him in circles
40 people
Loran Waston's profile photo
PETROS KATS's profile photo
Александр Крючок's profile photo
Larisa G's profile photo
Древний Киев в Парке Киевская Русь's profile photo
Pure Solutions's profile photo
Silvia Ivanova's profile photo
Александра Лубны's profile photo
Food but more's profile photo
Links
YouTube
Contributor to
Basic Information
Gender
Male