Profile cover photo
Profile photo
Appia Technical
1 follower -
Appia Technical - pompy ciepła, odwierty do pomp ciepła, ogrzewanie podłogowe, odkurzacze centralne
Appia Technical - pompy ciepła, odwierty do pomp ciepła, ogrzewanie podłogowe, odkurzacze centralne

1 follower
About
Posts

Post has attachment
 
Appia Technical - autoryzowany instalator szwedzkich pomp ciepła marki IVT.

Wykonujemy kompleksowe instalacje pomp ciepła, instalacje ogrzewania podłogowego, dolne źródła ciepła, instalacje wodne i kanalizacyjne.

W naszej ofercie znajdziesz również odkurzacze centralne, rekuperatory oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Szwedzka firma IVT jest liderem nowatorskich rozwiązań w pompach ciepła. IVT istnieje od 1968 roku, a pierwsza pompa ciepła powstała w 1971 roku. Od tego czasu IVT sukcesywnie rozwija technologie stosowane w swoich urządzeniach. Najnowszy produkt IVT, pompa EQ PremiumLine może poszczycić się współczynnikiem efektywności cieplnej COP wynoszącym aż 5,1. Oznacza to, że z 1W energii elektrycznej dostarczonej do pompy ciepła, urządzenie jest w stanie wytworzyć 5,1W energii cieplnej. Takiej sprawności nie osiągają żadne inne tradycyjne systemy cieplne wykorzystujące paliwa tradycyjne (ekogroszek, węgiel, olej opałowy lub gaz itp.)

Z uwagi na potwierdzoną, wysoką jakość urządzeń, na wszystkie pompy ciepła sprzedane w 2013 roku firma IVT udziela 6 lat gwarancji oraz dodatkowo 10 lat gwarancji na sprężarki w pompach EQ, HA, HE od 6-17 kW.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonujemy kompleksowe instalacje ogrzewania podłogowego. Używamy wyłącznie najlepszych materiałów.

Pracujemy w systemie Purmo firmy Rettig ICC. System ten jest produkowany w Niemczech i powszechnie uznawany za wiodący pod względem jakości, oraz objęty 10-letnią gwarancją producenta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
 
Jesteśmy autoryzowanym instalatorem odkurzaczy centralnych renomowanych amerykańskich producentów.

Instalujemy kanadyjskie jednostki centralne Husky i Duovac oraz Vacuflo – produkowane w USA.

Na urządzenia Husky i Duovac producent udziela 25 lat gwarancji. Jednostki Vacuflo TrueCyclonic posiadają 7 lat gwarancji.

Odkurzacz centralny coraz częściej staje się standardem w nowobudowanych domach. Świetnie sprawdza się również w budynkach użyteczności publicznej, np. hotelach i biurowcach. Inwestorzy doceniają komfort i wygodę jaka zapewnia taki odkurzacz.

Zapewniamy profesjonalny dobór jednostek, akcesoriów oraz rzetelne wykonawstwo instalacji.

Instalacje wykonujemy w systemie tradycyjnym, z odłączanym wężem ssącym oraz w systemie Hide-A-Hose – z wężem ssącym automatycznie chowanym w ścianie, w rurociągu.

Zalety centralnego odkurzacza:

+ Cicha praca. Jednostka centralna montowana jest w garażu lub pomieszczeniu gospodarczym.
+ Czyste powietrze i brak unoszącego się kurzu. Zużyte przez odkurzacz powietrze wydmuchiwane jest na zewnątrz budynku, a zwykły odkurzacz wyrzuca powietrze niedoczyszczone do pomieszczenia, w którym akurat pracuje. Dobre rozwiązanie dla alergików.
+ Szufelki stosowane najczęściej w kuchni i wiatrołapie pozwalają wygodnie utrzymać porządek w miejscach, w których najbardziej się brudzi.
+ Możliwość zastosowania zestawu do wciągania popiołu lub wody
+ Wygodne użytkowanie dzięki wężowi w osłonie, dzięki czemu nie obijamy mebli i ścian.
+ W nowoczesnych jednostkach brak jest filtrów i worków, które wymagałby czyszczenie lub wymiany.
+ Duży zbiornik na śmieci, który wymaga opróżniania raz na kilka miesięcy.

Jeśli jesteś zainteresowany instalacją odkurzacza skontaktuj się z nami. Bezpłatnie i bez zobowiązań pomożemy wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie oraz dobierzemy właściwą jednostkę centralną.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2013-11-07
19 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Appia Technical - pompy ciepła IVT, ogrzewanie podłogowe, odkurzacze centralne Husky, Duovac, Vacuflo, biologiczne oczyszczalnie ścieków Sotralentz, rekuperacja. www.appiatechnical.pl, biuro@appiatechnical.pl, tel. 601 142 012
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded