Profile cover photo
Profile photo
RTK
177 followers -
RTK
RTK

177 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Public
Action Bronson dhe Dukagjin Lipa, bëjnë shqiponjën në konferencen e mbajtur për media
RTK
RTK
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
Public
Referendum pë Luginën
RTK
RTK
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
Public
Kufiri lëvizë vetëm me luftë
RTK
RTK
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
Public
RTK
RTK
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
Public
RTK
RTK
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
Public
RTK
RTK
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
Public
Add a comment...

Post has attachment
Public
Përfaqësuesit e teatrove dhe sindikatës premtuan se do të angazhohen maksimalisht në bashkëpunim me MKRS-në që ligji për teatrot të jetësohet sa më shpejt.
Add a comment...

Post has attachment
Public
Janë arrestuar dy persona pasi të njëjtit janë zënë në flagrancë duke e shkarkuar një sasi të substancës narkotike nga vetura ‘Golf 5 ‘, të cilën e posedonin të dyshuarit.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded