Profile cover photo
Profile photo
Envi café - kočičí kavárna
16 followers
16 followers
About
Posts

Post has attachment
1. část
- Jak správně vybrat salon pro psy, co se děje v salonu za zavřenými dveřmi
- Péče o štěňátka
- Jak správně česat psa a kočku- ukázka hřebenů, kartáčů
- Ukázka výrobků z psí srsti (dle zájmu možný workshop)
- Autorské čtení článku k danému tématu 

Na přednášce bude možno zakoupit pomůcky na správnou péči. Na konci přednášky losování o nákupní tašku. Každý dostane vzorek krmiva zdarma. Na jedné z přednášek bude také vylosován jeden posluchač a dostane velký barel na krmivo. Téma přednášek bude vždy doplněno zodpovězením nejzajímavějších dotazů, které byly předem zaslány na facebook Salonu pro psy do zpráv. https://www.facebook.com/Salon-pro-psy-U-Potoka-a-speciální-chovatelské-potřeby-152362364815632/ Vstupné dobrovolné. Rezervujte si prosím místa předem.
Add a comment...

Post has attachment
Nemáte ve čtvrtek žádné plány a chcete opravdu něco zažít? =^.^= Přijďte k nám! 
Rozhodli jsme se změnit sortiment naší kavárny a obměnili jsme nápoje i dezerty, které od teď budou domácí výroby. Sami si budeme vyrábět i vanilkový cukr a toppingy. Všechny pochoutky pro vás budou chystat naši skvělí kuchaři. :)
Tuto velkou změnu bychom vám chtěli představit ve čtvrtek, takže se můžete těšit na grand opening! Pokud se chcete zúčastnit, rezervujte si místa s dostatečným předstihem. Pro prvních 30 zákazníků bude připraven welcome drink a Red Velvet cupcake zdarma. :)
Abyste si mohli alespoň trochu představit, co od takové změny čekat, přidáváme fotku našich pancakes =^.^=
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Často od Vás dostáváme tipy na pořádání různých akcí a nevíme, o které byste měli největší zájem. Tak jsem se rozhodli zeptat se Vás! Pokud nám sami můžete něco nabídnout, napište nám a přidáme vaši možnost do ankety :)
-
votes visible to Public
Poll option image
Jak vybrat víno a co je k němu nejlepší
Péče o psy a kočky
Sebeobrana Krav Maga
25%
Chování ve společnosti a kariérní rozvoj
14%
Jak vybrat víno a co je k němu nejlepší
50%
Péče o psy a kočky
11%
Sebeobrana Krav Maga
Add a comment...

Post has attachment
Rádi byste se nechali vyfotit od profesionálního fotografa a ještě k tomu u nás v kavárně s našimi kočičkami? Právě teď máte možnost, takže pokud byste se doma chtěli pochlubit takovou fotkou, dejte nám vědět! :)
Děkujeme Ladě Smržové v roli modelky =^.^=
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdravíme všechny naše fanoušky!
Máme pro vás úžasnou zprávu! :) Vzhledem k tomu, že na trhu neexistuje nutella BEZ palmového oleje, rozhodli jsme se....vyrábět si svůj vlastní kakaový krém! Tudíž můžeme pyšně prohlásit, že od pondělí bude naše kavárna oproštěna od veškerého palmového oleje! :) A ještě jeden bonus- naše ''nutella'' je čistě veganská. 
Těšíte se až ji ochutnáte? =^.^=
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Postupně budeme přidávat kočičky vhodné k adopci z útulků. :) Prosíme o maximální sdílení a Vaši pomoc! Společně můžeme najít těmto úžasným mickám domov, který si zaslouží!
Zleva: Perzeus, Botany, Gizmo.
Odkaz na vyplnění dotazníku: http://goo.gl/8vfNM8
Více info o kočičkách: https://www.facebook.com/envicafe/photos/ms.c.eJw9yLENADAIA7CPKkJCgP8f61LVowF6hlHbwrYPXsiKsfSDjC4iLwPZCiM~-.bps.a.1136883013075314.1073741833.971992646231019/1136883046408644/?type=3&theater
Photo
Add a comment...

Post has attachment
SOUTĚŽ! :)
Od 1.1.2016 jsou v Brně k vidění naše billboardy a bigboardy s kočičákem Felixem i Mojmírem! :) Neřekneme vám, kde přesně, ale bude jich hodně a budou na velmi frekventovaných místech. ;) (No dobrá, jeden už je u nejmenovaného velkého nákupního střediska ^^) Kdo nějaký najde, vyfotí se s ním a pošle nám ho, bude zařazen do soutěže, která bude probíhat do konce února! Vytvoříme album speciálně pro tyto fotky a kdo bude mít na konci února nejvíce "like" vyhraje! (Soutěžit můžete ovšem jenom s jednou fotkou a posílat je můžete nám do zpráv, ale pouze do 31.1.2016) A co vlastně můžete vyhrát? Celoroční konzumaci kávy pro vaši osobu- u nás v kavárně- zcela ZDARMA! Jste připraveni hledat? Tak do toho! =^.^=
Photo
Photo
13.01.16
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Vítáme všechny fanoušky naší kavárny! Od teď se budete moci dozvídat všechny zajímavosti a novinky o naší kavárně i na Google+. Jako první jsme si vybrali fotku kocoura Mojmira, který je jeden z našich největších mazlů. 😸
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded