Profile cover photo
Profile photo
RoweryRolki.pl Rolki Rowery SKLEP SERWIS
About
Posts

Post has attachment
Polecamy super nowoczesny rower górski Superior 2017 MODO XC 859 https://roweryrolki.pl/product-pol-5206-ROWER-GORSKI-SUPERIOR-2017-MODO-XC-859.html. Jest to jeden z damskich przedstawicieli grupy MTB Sport. Nadający się dla każdej Damy uwielbiającej wyzwania na pozamiejskich ścieżkach i leśnych bezdrożach :)
Photo

Post has attachment
W obecnych czasach rozrywką dla dzieci i młodzieży są najczęściej telefony i tablety. Drodzy Rodzice, czas coś z tym zrobić! Może zafundować dzieciom rolki, albo rower? Najlepsze sprzęty znajdziecie u nas, na https://roweryrolki.pl/. Tu każdy znajdzie coś dla siebie – od modelu, przez kolor, po fason :)
Photo

Post has attachment
Natomiast te wrotki - https://roweryrolki.pl/product-pol-5129-WROTKI-CHAYA-NOIR-Black.html (Chaya Noir) zostały przecenione z 719 zł do 599! Są wyposażone w koła Octo Paseo 62x38 mm/78A, które sprawdzają się idealnie podczas jazdy na świeżym powietrzu, a w zestawie są też wysokiej jakości łożyska WICKED ABEC7. Polecamy!

Post has attachment
Ogłaszamy super promocję na wrotki firmy CHAYA! Np. te https://roweryrolki.pl/product-pol-5131-DAMSKIE-ROZOWE-WROTKI-CHAYA-BUBBLE-GUM.html to Chaya Bubble Gum do jazdy rekreacyjnej, których koszt z 669 zł zmniejszyliśmy do 559 zł! Wykonane są z syntetycznej skóry. Mają wysokiej jakości anatomicznie ukształtowaną wyściółkę piankową, zapewniającą rewelacyjne dopasowanie do stopy :)

Post has attachment
A może skusicie się Państwo na tradycyjne, old-schoolowe wrotki?!?! Mamy i męskie i damskie :) I w przeróżnych kolorach. Na czterech kółkach, pięknie wiązane (sznurowadła też są do wyboru, do koloru)… idealne! Zajrzyjcie na http://roweryrolki.pl/pol_m_WROTKI-306.html.
Photo

Post has attachment
Mamy Państwu do zaproponowania 23 akcesoria dla miłośników jazdy na rolkach. Są specjalne skarpety, tak ważne po zmroku odblaski, torby i wygodne plecaki, które idealnie nadają się do jazdy na rolkach. Zobaczcie w zakładce z akcesoriami ile ich mamy http://roweryrolki.pl/pol_m_AKCESORIA_Rolkarskie-392.html.
Photo

Post has attachment
Jak już wspomnieliśmy, dzielimy rolki na różne rodzaje, w tym na przeznaczenie względem płci. Np. firma Rollerblade oferuje specjalny rodzaj wkładki przystosowanej do anatomii damskiej stopy. Wkładki w rolkach są węższe i mają inaczej wyprofilowaną piętę i śródstopie. Sprawdźcie sami wchodząc na http://roweryrolki.pl/pol_m_ROLKI_Rolki-damskie-459.html.
Photo

Post has attachment
W naszym sklepie i panowie, i panie, i dzieci także wybiorą sobie rolki dopasowane nie tylko do Ich rozmiaru stopy i takie, jakie Im się podobają. U nas znajdziecie Państwo również sprzęty podzielone na stopień zaawansowania umiejętności! Dzielimy dowiem sprzęty na te dla początkujących i dla zaawansowanych - http://roweryrolki.pl/pol_m_ROLKI_Rolki-damskie-459.html.
Photo

Post has attachment
W naszym sklepie internetowym wszystko jest możliwe! I wszystko, co dotyczy rowerów, jest tam dostępne. Jednak pamiętajcie, że jeśli kupicie niewłaściwą część, zły rozmiar, czy cokolwiek stanie na przeszkodzie, by zakupiony u nas przedmiot został przez Was wykorzystany, możecie go zwrócić! Macie na to 14 dni - http://roweryrolki.pl/
Photo

Post has attachment
Pamiętajcie drodzy miłośnicy rowerów, aby za każdym razem przed wyjazdem w dłuższą trasę dokładnie obejrzeć swój jednoślad! Szkoda, byście utknęli w szczerym polu z powodu jakiejś niewielkiej usterki, prawda? Warto także dbać do jego wygląd zewnętrzny, a do tego przydadzą się Wam preparaty, które mamy w naszym magazynie, choćby Zafal Bio Bike Degreaser :) Zapraszamy na http://roweryrolki.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded