Profile cover photo
Profile photo
Tower Crane (‫تاور کرین سپهر کرین‬‎)
واردات، مونتاژ، دمونتاژ، خرید، فروش و اجاره تاور کرین و جرثقیل برجی از 2 تن به بالا با نازلترین قیمت و در کمترین زمان
واردات، مونتاژ، دمونتاژ، خرید، فروش و اجاره تاور کرین و جرثقیل برجی از 2 تن به بالا با نازلترین قیمت و در کمترین زمان
About
Posts

Post has attachment
#تاورکرین پتن فرانسه جهت ساخت یکی از بلندترین ساختمان‌های آسیا بکار گرفته شده است. این ساختمان که در شهر هوشی مین ویتنام واقع شده ؛ قرار است ارتفاعی معادل 461.5 متر داشته باشد. پیمانکار این پروژه شرکت Coteccons Group می‌باشد که برای ساخت این ساختمان بلندمرتبه دو #جرثقیل Potain MR 418 و دو #جرثقیل_برجی 205 Potain MCT را در این پروژه مستقر کرده است.

متن کامل خبر 👇
https://goo.gl/jTNVtY


#خبر #سپهرکرین #تاور_کرین #Potain #اجاره_تاورکرین #پتن #فروش_تاورکرین #خرید_تاورکرین

Post has attachment
معرفی #قطعات #تاور_کرین
از تاور کرین یا همان #جرثقیل_برجی برای انجام عملیات ساختمانی و جابجایی اجسام سنگین استفاده میکنند. #تاورکرین انواع گوناگونی دارد و باتوجه به نوع کاربری هریک قطعات مختلفی در آن بکار میرود. ولی لوازم جانبی و قطعات اصلی آنها مشترک و یکسان است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در مطلبی به معرفی قطعات تاور کرین پرداخته و کاربرد هریک بطور خلاصه را بیان کنیم.
https://goo.gl/SdVzyn

Post has attachment
جشن ۹۰ سالگی #تاورکرین_پتن در پاریس
جشن 90 سالگی تاور کرین پتن در غرفه Manitowoc در نمایشگاه بین المللی Intermat 2018 پاریس برگزار شد. در این جشن 300 نفر از بازدیدکنندگان نمایشگاه شرکت داشته و در کنار کیک سالگرد تولد تاور کرین پتن و موسیقی زنده به شادی پرداختند.

Barry Pennypacker مدیر عامل شرکت سازنده تاور کرین پتن (Manitowoc) کیک را برش داد و تاکید کرد: "امروزه میراث موسس Potain ، فاستین پتن هنوز در فرهنگ این شرکت بسیار زنده نگه داشته شده است. ...
جهت مطالعه متن کامل خبر به لینک زیر مراجعه کنید....
https://goo.gl/Gj767F

Post has attachment

Post has attachment
#حمل_و_نقل #تاورکرین
اسکلت شهرهای بزرگ جهان با استفاده از تاورکرین ها بنا میشود. امروزه به هر گوشه و کنار شهرهای بزرگ یا کوچک که نگاهی بیاندازید حداقل یکی از انواع تاور کرین (جرثقیل برجی) را مشاهده خواهید کرد. اما رمز و راز این تاور کرین ها چیست؟ چگونه تاور کرین را به محل موردنظر منتقل میکنند؟ چگونه تاورکرین را در زمان اندک مونتاژ میکنند؟
مطالعه متن کامل در لینک زیر....
https://www.sepehrcrane.ir/transport/

Post has attachment
#خرید_تاورکرین از جمله خدماتی است که شرکت #تاورکرین_سپهرکرین با بهترین کیفیت به مشریان خود ارائه میدهد. تاورکرین های خریداری شده از سپهرکرین دارای بیمه نامه حمل و نصب بوده و درکنار آن میتوانید خدماتی مانند نگهداری و تعمیرات، آموزش پرسنل و کارکنان استفاده کننده از #تاورکرین و بازرسی ایمنی و فنی را نیز داشته باشید. جهت اطلاع کامل از این خدمات به سایت ما مراجعه کنید.
https://goo.gl/3y8fCX
Photo

Post has attachment
#مونتاژ_تاورکرین از جمله خدماتی است که شرکت سپهرکرین در کوتاهترین زمان برای مشریان خود قادر به انجام آن است. نصب و راه اندازی انواع #جرثقیل_برجی توسط متخصصان ماهر با بیمه و گارانتی انجام میگیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین به لینک زیر مراجعه کنید.
https://buff.ly/2H8ctfZ
Photo

Post has attachment
#تاورکرین چیست؟
تاور کرین یا همان #جرثقیل_برجی نوعی ماشین است که عمدتا برای بلند کردن وسایل سنگین و جابجایی آنها به مکان‌های دیگر بکار میرود. این دستگاه برای بلند کردن و جابجایی از طناب یا کابل معلق از یک بازوی محرک استفاده میکند. به همین دلیل ماشین‌آلاتی که صرفا حرکت عمودی یا افقی را برای کاربر فراهم میکنند و از کابل استفاده نمی‌کنند نمیتوان جزو تاورکرین ها دسته‌بندی کرد. امروزه این ماشین بدلیل....
جهت مطالعه متن کامل مطلب به لینک زیر مراجعه کنید.
https://goo.gl/gewu91

Post has attachment
از مهمترین دلایل رضایت مشتریان #تاورکرین_سپهرکرین توجه به نیازهای مشتریان و واردات تاور کرین و عرضه آن با کمترین قیمت در بازار میباشد.
#مشتری_مداری از اهداف اصلی ما میباشد. لازم است توجه شما را به عواملی که تاورکرین سپهرکرین جهت رفاه حال مشتریان خود را ملزم به رعایت آنها میداند جلب کنم. جهت کسب اطلاعات به لینک زیر مراجعه کنید.
https://www.sepehrcrane.ir/%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%AD%D9%81%D8%B8-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF/
Photo

Post has attachment
#تاورکرین_سپهرکرین
اجاره و خرید و فروش انواع تاور کرین با نازل ترین قیمت در کمترین زمان.
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه #اجاره_تاورکرین با شماره 09125697890 تماس گرفته یا به وب سایت رسمی تاورکرین سپهرکرین مراجعه کنید.
https://www.sepehrcrane.ir
Photo
Wait while more posts are being loaded