Profile cover photo
Profile photo
Akbrella
36 followers -
AKBRELLA
AKBRELLA

36 followers
About
Akbrella's posts

Post has attachment
Bizleri seven bir arkadaş hazırlamış olmalı bu videoyu

Post has attachment
Yaz günlerinde bahçe ve balkonunuzda kullanacağınız şık bakım istemeyen metal masa sandalye modellerini müşterilerimizin dilediği renkte üretiyoruz, 40 çeşidi aşan modellerle cafe ve restoranlarında tercih ettiği bahçe https://www.akbrella.com.tr/bahce-mobilyalari mobilyaları arasında döküm masa sandalye modelleri son günlerde çok rağbet durumdadır. Akbrella online satış sitesinde ürün detaylarını inceleyebilir fiyatları konusunda bilgi edinebilir, beğendiğiniz ürünleri web sitemizden online satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu modellerin dışında metal ve ahşap Bahçe Mobilyaları zengin çeşitlerini de sitemizde bulabilirsiniz.
Photo

Post has attachment
Sert rüzgarlarda dahi güvenle kullanacağınız son derece sağlam fiber telli, çit katmanlı büyük boy yağmur şemsiyesi, Vip müşterileriniz için protokol şemsiyesi olarak tanımlanan lüks şemsiye modeli Akbrella online satış sitesinde.

Post has attachment
Akbrella bahçe şemsiyesi imalatı

Post has attachment
Akbrella bahçe şemsiyesi ve bahçe mobilyası online satışlarında indim devam ediyor, metal masa sandalye modelleri, ahşap bahçe mobilyaları, döküm sandalye ve masalar, yol aydınlatma direkleri, site içi dış mekan aplik modelleri, plastik çocuk oyun parkı, plastik ev ve kaykaylar, rattan masa sandalye ve bahçe takımları, oturma setleri, köşe takımları, bar tabureleri ve daha bir çok ürün https://www.akbrella.com.tr online satış sitemizde vade farksız 4 ay vadeli satışlar yaz indirimiyle devam etmektedir. Yeni sezon ürünler %50'ye varan indirimli teşhir ürünlerinin satışları devam etmektedir.
AKBRELLA ŞEMSİYE SAN A.Ş
#bahçemobilyası #mobilya #Akbrella #indirimlimobilya #bahçeşemsiyesi

Post has attachment
VALE ŞEMSİYE
Açık otoparklarda valelerin bekleme yerleri için tasarlanmış bölüme yerleştirdiğimiz resimdeki bahçe şemsiyesi modelimiz teleskopik şekilde açılıp kapmaktadır. Akbrella https://www.akbrella.com.tr/bahce-semsiyesi web sayfasında çok çeşitli teleskopik ve manüel sistemdeki şemsiyelerimizi inceleyebilir online satın alama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Teleskopik şemsiyelerde kullandığımız ithal akrilik kumaşlar ısı ve yağmur suyu geçirmez özellikte olup UV ışınlarına karşı 50upf koruma sağlamaktadır. Şemsiyede kullandığımız alüminyum gövde 10 cm kalınlığında deferli borudan oluşmaktadır.
Taşıyıcı kaide olarak ta kullandığımız çelik çerçeve ayaklarda 4 adet tekerlek bulunur tekerlekleri ikisi fren sistemli olup sert rüzgarlarda yerinde sabit kalmasını sağlamaktadır. Ayak üzerindeki 4 adet özel kesilmiş mermerlerin üzt kısımları parlatılmış ve cilalanmıştır.
#valeşemsiye #bahçeşemsiyesi #güneşşemsiyesi #şemsiye #Akbrella

Photo

Post has attachment
AKBRELLA ŞEMSİYE
Akbrella dişli sistem şemsiyeleri teleskopik biçimde açılıp kapanır çevredeki mobilyayı kaldırmadan şemsiyeyi rahatça sorunsuz açıp kapatabilirsiniz. Yüksek rüzgarlara dayanabilmesi için şemsiyenin alüminyum ana gövdesini 10 cm kalınlıkta borudan üretiyoruz, taşıyıcı kolları da içi dolgulu alüminyum profillerden üretmekteyiz. Sitemizin https://www.akbrella.com.tr/bahce-semsiyesi sayfasında gezinerek şemsiyelerimiz hakkında geniş bilgi edinebilirsiniz. 10 yıl solmaya karşı dayanıklı İthal akrilik kumaş kullanıyoruz bahçe şemsiyelerimizde kumaşın ağırlığı 320 m2/gr dir ısı, yağmur suyu, ve güneşin zarar veren UV ışınlarına karşı 50 upf koruma sağlamaktadır. Taşıyıcı ayak olarak tekerlekli fren sitemli çelik çerçeve ayak veya betona dübel ile tutturulan sabit hareket etmeyen çelik aparatlar kullanıyoruz. Hareketli ayaklarda kullandığımız mermer ağırlıklar özel kesim olup üst tarafları cilalı ve patlatılmıştır.
Akbrella bahçe şemsiyelerinde farklı ölçülerde yuvarlak ve kare tip şemsiyeler üretmektedir. Müşteri isteklerine uygun logo baskı uygulamalarını serigrafi tekniği ile kumaş üzerine uyguluyoruz.
#Akbrellaşemsiye #şemsiyeimalatı #şemsiye #gölgelikşemsiye #kalitelişemsiye #lüksşemsiye
Photo

Post has attachment
BASKILI CAFE ŞEMSİYESİ
Restoran ve Cafe iş yerlerimizin bahçesinde hem doğal yeme içme alanları oluşturmak hemde reklamınızı yapmanız için Akbrella baskılı cafe şemsiyesi modelleri işletmenize çeşitli çözümler sunuyor. Firmanın https://www.akbrella.com.tr/bahce-semsiyesi site sayfasında da incelediğinizde görebileceğiniz çok çeşitli şemsiye çalışmalarını inceleyip fikir edinebilir mekanınıza en uygun şemsiye tipini ve en uygun modelini seçebilirsiniz.
Cafelerde daha çok kare biçimindeki teleskopik sistem şemsiye talep edilmekte olup daha uygun bütçeler için aynı ölçülerde narin polyester kumaşlı ipli sistem ile çalışan baskılı cafe şemsiyesi modellerinden birini tercihte bulunabilir Akbrella müşteri temsilcilerini 0212 546 46 58 / 14 numaradan ulaşabilir ürünler hakkında kapsamlı bilgi edinebilir fiyatlar hakkında indirim talebinde bulunabilirsiniz, kampanyalı ürünler var ise sizlere yardımcı olacaklardır.
Akbrella firması firma kimliğinize ve marka kimliğinize özgün renkte cafe şemsiyesi siparişlerinizi logonuz basılmak suretiyle üretimini gerçekleştirir.
Akbrella markalı ürünlerin tümü 2 yıl kullanım garantili olarak satılmaktadır.
Firma kampanya döneminde İstanbul içi ücretsiz kargo ve ücretsiz kurulum hizmeti vermektedir.
#baskılıcafeşemsiyesi #cafeşemsiye #Akbrella #Akbrellaşemsiye #reklamşemsiye #bahçeşemsiyesi
Photo

Post has attachment
BÜYÜK BAHÇE ŞEMSİYESİ
600x600 cm ebatlarındaki görselde bulunan Akbrella marka bu şemsiyenin ana gövdesi 10 cm kalınlığında eloksal %100 alüminyumdan üretilmiştir, Şemsiyenin açılan kolları da %100 alüminyum eloksal alüminyumdan üretilmiş olup teleskopik sistemde açılıp kapanır. üründe antigron kablo kullanılarak elektrik donanımı ve ışıklandırma sistemi ek olarak şemsiyeye adapte edilmiştir. https://www.akbrella.com.tr/bahce-semsiyesi Akbrella'nın bahçe şemsiyesi sayfasında oldukça fazla büyük bahçe şemsiyesi modelleri mevcuttur inceleyip fikir edinebilirsiniz. Bu boyuttaki şemsiyenin taşıyıcı ayağının betona monte ayak olmasını tavsiye ediyoruz mukavemetli sabitlenmesi için. Uygun olmayan durumlarda bu şemsiyeye uygun 100x100cm ölçülerinde tekerlekli çelik tabla ayak modelimiz mevcuttur, ayak üzerine 420 kğ 12 adet mermer ağırlıkla şemsiyeyi güvenli sabitliyoruz. Şemsiye çatışını eklediğimiz 100x100 cm büyüklüğündeki havalandırma sistemi sayesinde rüzgarın bir kısmı tahliye edilmek üzere şemsiyenin yıpranmaması konusunda destek olur aynı zamanda şemsiye içerisindeki sıcak hava havalandırma sisteminden daimi tahliye olduğundan dolayı şemsiyenin altı süreklilikle serin kalır.
#büyükbahçeşemsiyesi #bahçeşemsiyesi #megaşemsiye #devşemsiye #Akbrella #güneşşemsiyesi #elektriklişemsiye #ışıklışemsiye
Photo

Post has attachment
TERAS ŞEMSİYESİ
Yoğun rüzgar alan alanlar için şemsiye seçiminde oldukça dikkatli olmak gerekir, özellikle şemsiyeyi taşıyan ayak ve ağırlıkları önemlidir, küçük veya ağırlığı yeterli olmayan taşıyıcı ayakta şemsiye devrilebilir hatta terasınızdan veya balkonunuzdan aşağıya düşebilir bu durum can ve mal kaybına neden olabileceğinden dolayı hassas olmak gereklidir. Akbrella https://www.akbrella.com.tr/bahce-semsiyesi sayfasında çokça ulaşabileceğiniz çeşitli teras şemsiyesi modellerine linkten ulaşabilir 0212 546 46 58 numaralı telefondan Akbrella uzman ekibinden mekanınıza en uygun şemsiye seçimi için yardım alabilirsiniz. Şemsiyeyi daima yer değiştirmek zorunda değilseniz tavsiyemiz varsa şemsiye ayaklarının altındaki tekerlekleri sözünüz bu işlemi yaptıktan sonra şemsiyenin rüzgara karşı mukavemeti epey artacaktır. Yazdır hava sıcak demeyin geceleri ve kullanmadığınız anlarda şemsiyenizi kapalı tutmanızı öneririz ani çıka bilecek sert rüzgarlarda şemsiyeniz hasar görebilir kumaş kısımları rüzgardan dolayı yırtılıp parçalanma riski vardır.
Akbrella markalı teras şemsiyeleri iki yıl kullanım garantisine sahiptir kullanım talimatlarına uymanız durumunda.
#terasşemsiyesi #balkonşemsiyesi #büyükşemsiye #şemsiye #Akbrella
Photo
Wait while more posts are being loaded