Profile cover photo
Profile photo
DJ & SOUND - DJ na wesele Poznań, oprawa muzyczna, nagłośnienie, scena, wypożyczalnia sprzętu
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Power Play DJ & SOUND:
https://youtu.be/fyaI4-5849w

Post has attachment
Miło nam poinformować, że w wypożyczalni sprzętu nagłaśniającego djsound.pl dostępy jest nagłowny mikrofon bezprzewodowy BLX14/SM35 firmy SHURE przeznaczony do wokalu.

Poniżej link do filmu z prezentacją:
https://youtu.be/WXvnJprR9xY

Post has attachment
Telefon jako instrument sprawdza się doskonale.

Post has attachment
Miło nam poinformować, że w wypożyczalni sprzętu nagłaśniającego djsound.pl dostępy jest podwójny mikrofon bezprzewodowy BLX288/PG58 firmy SHURE.
System jest pozbawiony zbędnych funkcji i bardzo intuicyjny w obsłudze. Dzięki elastycznemu zawieszeniu kapsuły mikrofonu, skutecznie niweluje odgłosy związane z pocieraniem korpusu.
Wewnętrzne anteny ustawiono w najbardziej optymalnym położeniu, co zapewnia zasięg nawet do 100 m - oczywiście w optymalnych warunkach, na otwartej przestrzeni, gdzie odbiornik "widzi się" z nadajnikiem. Realny zasięg systemu jest mniejszy i wynosi 60 - 80 m, co jest i tak znakomitym wynikiem. Dzięki wewnętrznym antenom nie ma ryzyka ich złamania i tym samym uszkodzenia sprzętu.
Dwa dynamiczne mikrofony/nadajniki wokalowe oferują profesjonalną jakość dźwięku.
System wyposażony jest w funkcję skanowania kanałów, dzięki czemu bardzo szybko wyszukuje najlepszą wolną częstotliwość transmisji sygnału. Po ustawieniu pracy nadajnika na ten sam kanał możemy swobodnie korzystać z systemu.
Dla bardziej wymagających klientów nasza wypożyczalnia sprzętu djsound.pl oferuje bardziej rozbudowane systemy oparte na bazie kapsuł SM58 i Beta58 firmy SHURE.
Photo

Post has attachment
Power Play DJ & SOUND:
Tiësto, ft. Bright Sparks - On My Way

https://www.youtube.com/watch?v=7KW_5P1fkws

Post has attachment
Z przyjemnością informujemy, że w wypożyczalni sprzętu DJ & SOUND są już dostępne najnowsze zestawy głośnikowe firmy HK AUDIO z serii LINEAR 5, model LTS A.
LTS A, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zdolny jest generować falę akustyczną na znacznie większe odległości niż tradycyjne zestawy wyposażone w driver i głośnik szerokopasmowy. Innowacyjne rozwiązanie firmy HK ADUIO polega na połączeniu kilku zaawansowanych rozwiązań technicznych.
LTS A wyposażony jest w aż 3 neodymowe głośniki 8" zainstalowane w układzie tradycyjnej kolumny, czyli jeden nad drugim. Ostatni głośnik jest współosiowy z driverem wyposażonym w dedykowany falowód. Zadaniem falowodu jest ukierunkowanie fali akustycznej w zakresie najwyższych częstotliwości w taki sposób, żeby rozchodziła się ona pod kątem + 5 stopni i - 25 stopni. Dzięki czemu zostają w znacznym stopniu ograniczone odbicia dźwięku od górnych powierzchni np. sufitu.
Ponadto przy stackowaniu dwóch zestawów LTS A, jeden na drugim i odwróceniu górnego zestawu o 180 stopni, czyli "do góry nogami", uzyskujemy system złożony z sześciu głośników szerokopasmowych i dwóch, centralnie umieszczonych driverów, których fale akustyczne dzięki zastosowaniu wspomnianych falowodów się nie znoszą (przynajmniej w teorii), tylko promieniują w pożądanym kierunku.
Jakby tego było mało głośniki szerokopasmowe zostały umieszczone w tubie, którą tworzy obudowa. Wszystkie te rozwiązania powodują, że LTS A jest w stanie generować falę akustyczną dalej niż tradycyjne zestawy i w wielu sytuacja jest w stanie zastąpić niewielkie systemy liniowe.
LTS A, pomimo swojej dużej skuteczności, waży zaledwie 24,9 kg. Głośniki zasilane są w układzie biamp, wzmacniaczami o mocy 650 W i 350 W. Oczywiście moc wzmacniaczy jest ograniczona, gdyż trudno sobie wyobrazić, żeby driver był zasilany mocą 350 W, niemniej jednak zmierzony SPL wynosi aż 133 dB, a wyliczony, którym najczęściej posługują się producenci, aż 141 dB, czyli na pewno nie należy ustawiać się bardzo blisko LTS A, ze względu na możliwość uszkodzenia narządu słuchu.

https://www.youtube.com/watch?v=4rIOUaN73y0

Post has attachment
Dla tych, którzy potrafią tak tańczyć, mamy firmową smycz DJ & SOUND. Wystarczy nagrać filmik, jak tańczycie.

https://youtu.be/Sam--eBxeAk

Post has attachment
DJ & SOUND - PL Live Mix, to miks kilku polskich nagrań, który zarejestrowaliśmy na żywo podczas obsługi jednej z naszych ostatnich imprez.
https://soundcloud.com/djsound_pl/djsound-pl_live_mix

Post has attachment

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy załoga DJ & SOUND i DJ Lady Style!

https://youtu.be/VFfGqbHwomE
Wait while more posts are being loaded