Profile cover photo
Profile photo
Kondor. Autoryzowany partner handlowy firmy Senator
About
Kondor. Autoryzowany partner handlowy firmy Senator's posts

Post has attachment
Mała przestrzeń w mieszkaniu nie jest dla nas problemem, lecz wyzwaniem. Naszą specjalnością jest aranżowanie niewielkich przestrzeni. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania, dostosowane do Państwa potrzeb. Nasze meble na wymiar idealnie dopasują się do wnętrza. Oferujemy m.in. wnęki i szafy do garderoby - http://kondor.bydgoszcz.pl/garderoby/. 
Photo

Post has attachment
W kuchni codziennie spędzamy dużo czasu – przygotowujemy posiłki, gorące napoje i spożywamy je. Dobrze urządzona kuchnia powinna być funkcjonalna i jednocześnie estetyczna. Nasza firma oferuje meble kuchenne na wymiar. Jesteśmy w stanie zaaranżować nawet naprawdę małą przestrzeń. Zachęcamy do współpracy - http://kondor.bydgoszcz.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Szafy wnękowe są znakomitym rozwiązaniem w niewielkich mieszkaniach. Pozwalają na maksymalne wykorzystanie posiadanej powierzchni. Dodatkowo szafy tego typu można dopasować do każdego pomieszczenia. Oferujemy rozmaite kolory, wymiary i materiały. Zachęcamy do kontaktu - http://kondor.bydgoszcz.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
U nas masz pewność dobrze wykonanej usługi. Dokonamy pomiaru u Klienta, przygotujemy komputerowy projekt mebli, doradzimy najlepsze rozwiązania. Zanim przystąpimy do wykonania mebli, będziesz dokładnie już wiedział, jaki będzie efekt końcowy. Zachęcamy do kontaktu - http://kondor.bydgoszcz.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Masz mnóstwo książek i chciałbyś stworzyć oryginalną bibliotekę w swoim domu? Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Wykonamy bibliotekę zgodnie z Twoim pomysłem. Z naszą pomocą stworzysz wyjątkowe miejsce dla swojego księgozbioru. Zgłoś się do nas już dziś - http://kondor.bydgoszcz.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Wszystkie nasze szafy wnękowe tworzone są pod wymiar. U nas masz pewność, że Twoje meble będą się wyróżniać. Chętnie słuchamy wszelkich sugestii i staramy się zrealizować każdy pomysł naszych Klientów. Przykładowo, na życzenia Klienta możemy na drzwiach szaf umieścić lustra w różnych kolorach lub szyby trawione. Polecamy nasze usługi - http://kondor.bydgoszcz.pl/oferta/.

Post has attachment
To Ty decydujesz, jak mają wyglądać Twoje meble. My pomożemy w urzeczywistnieniu Twojej wizji. Garderoba zgodna z Twoimi założeniami będzie miała tyle półek i szuflad, ile tylko zechcesz. Zachęcamy do kontaktu - http://kondor.bydgoszcz.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Nasza bogata oferta szaf na pewno Cię zaskoczy. Oferujemy przeróżne rodzaje drzwi do szaf, by każdy znalazł u nas coś dla siebie. Proponujemy drzwi składane, przesuwane, przesuwano-składane i otwierane. Dysponujemy zarówno drzwiami drewnopodobnymi, jak i stalowymi oraz aluminiowymi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - http://kondor.bydgoszcz.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy. Klientom biznesowym oferujemy wykonanie mebli m.in. do biura czy hotelu. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać meble do każdego pomieszczenia. Zachęcamy do kontaktu - http://kondor.bydgoszcz.pl/oferta/. 

Post has attachment
Staramy się być zawsze na bieżąco. Analizujemy sytuację na rynku i szybko reagujemy na potrzeby Klienta. U nas mogą Państwo liczyć na najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. Zachęcamy do współpracy - http://kondor.bydgoszcz.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded