Profile cover photo
Profile photo
Kondor. Autoryzowany partner handlowy firmy Senator
About
Posts

Post has attachment
Zdecyduj o kolorystyce, materiałach, czy sposobie wykończenia mebli do Twojego mieszkania. Na podstawie tych danych wprowadzimy Twoją wizję w życie, tworząc w pełni zindywidualizowane meble. Wreszcie będziesz mógł się cieszyć idealnymi meblami, stworzonymi specjalnie dla Ciebie. Zachęcamy do kontaktu - http://kondor.bydgoszcz.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mogą być Państwo pewni, że meble na wymiar zostaną dokładnie zaprojektowane i wykonane. Wykonamy profesjonalny komputerowy projekt i szczegółowy pomiar u Klienta. Oferujemy meble do wszystkich pomieszczeń w domu. Zapraszamy do współpracy - http://kondor.bydgoszcz.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli dysponują Państwo małymi pomieszczeniami, nie oznacza to, że nie można w funkcjonalny i estetyczny sposób ich urządzić. Na niewielkich przestrzeniach doskonale sprawdzą się szafy przesuwne. Dodatkowo można je wypełnić lustrami lub laminatami imitującymi drewno. Firma Kondor z Bydgoszczy oferuje wysokiej jakości szafy przesuwne - http://kondor.bydgoszcz.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w wykonawstwie szaf i zabudów wnęk. Szafy naszej produkcji są bardzo praktyczne i bez problemu dopasowują się do każdego pomieszczenia. Nasze meble spowodują, że w maksymalny sposób wykorzystasz dostępną powierzchnię. Nasze meble nadają się nawet do pomieszczeń, gdzie ściany są pochyłe. Polecamy nasze usługi - http://kondor.bydgoszcz.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy firmą z tradycjami, działamy już prawie 40 lat. Jest to niewątpliwy dowód na to, że jesteśmy dobrzy w tym, co robimy, a Klienci doceniają nasze umiejętności i doświadczenie. Zachęcamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty mebli na zamówienie i na wymiar - http://kondor.bydgoszcz.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy. Klienci biznesowi mogą liczyć na wykonanie mebli m.in. do biura czy hotelu. Oferujemy zaprojektowanie i wykonanie mebli do każdego pomieszczenia. Zachęcamy do kontaktu celem nawiązania współpracy - http://kondor.bydgoszcz.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dbamy o różnorodność i bogactwo oferty. Dysponujemy różnymi typami drzwi do szaf, co sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Proponujemy drzwi składane, przesuwane, przesuwano-składane i otwierane. Nasz asortyment obejmuje drzwi drewnopodobne, stalowe oraz aluminiowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - http://kondor.bydgoszcz.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Choć czytniki książek stają się coraz popularniejsze, to dla wielu z nas nic nie zastąpi papierowych książek i ich wyjątkowego zapachu. Wiele osób ma pokaźne kolekcje książek, które warto odpowiednio wyeksponować. W tym celu warto pomyśleć o solidnej drewnianej biblioteczce. Zachęcamy do współpracy, wykonamy wyjątkowe miejsce dla Twojego księgozbioru. Zgłoś się do nas już dziś - http://kondor.bydgoszcz.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Meble do pokoju dziecięcego powinny być wyjątkowe. Ważne, by dziecko czuło się w nim komfortowo i bezpiecznie. Warto też zadbać o żywe kolory i elementy pobudzające wyobraźnię dziecka. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu mebli do pokoju dziecięcego. Zapraszamy do współpracy - http://kondor.bydgoszcz.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcą Państwo zamówić wykonane na wymiar meble do kuchni, salonu lub pokoju dziecięcego? W takim razie zapraszamy do kontaktu. Czekamy na wiadomości mailowe, telefony i faksy. Szczegółowe dane kontaktowe oraz mapkę dojazdu do naszej siedziby znajdą Państwo pod tym linkiem - http://kondor.bydgoszcz.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded