Profile cover photo
Profile photo
LOBO
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Miłego oglądania:)
Add a comment...

Post has attachment
Mobilnie i użytecznie, czyli  krótko o aplikacjach
Mobilnie robimy zakupy, rezerwujemy, komunikujemy się z innymi użytkownikami, inspirujemy — jednym słowem coraz bardziej przenosimy się do sfery mobilnej. Jak wyglądają statystyki? Sprawdźcie sami!

Według statystyk prawie 50 % Polaków posiada urządzenia mobilne. Aż 69% z nich stanowią internauci. Daje to liczbę około 13 milionów użytkowników. Rośnie popularność smartfonów, które używane są już przez ponad połowę abonentów. Które aplikacje cieszą się największą popularnością? Przodują propozycje globalnie rozpoznawalnych marek takich jak Facebook, Google czy Youtube, choć rynek aplikacji mobilnych jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi nowoczesnych technologii i niemal codziennie proponuje nam nowe rozwiązania.  Aplikacje mobilne cieszą się niesłabnącą popularnością przede wszystkim ze względu na powszechny dostęp— prawie każdy z nas posiada przenośne urządzenie mobilne, które pozwala na ściągnięcie przysłowiowej „apki”. Dzięki temu możemy korzystać z oferowanych nam usług w dowolnym miejscu —często nawet bez potrzeby posiadania dostępu do Internetu. I choć w Polsce na razie jedynie około 5 % firm posiada strony w wersji mobilnej, śmiało możemy powiedzieć, że przyszłość należy do tej technologii.

Twórcy zadają sobie pytanie, jakie powinny być aplikacje i strony mobilne? Przede wszystkim użyteczne. Projektowanie aplikacji powinno być skupione na potrzebach klientów, którzy stają się coraz bardziej wymagający. Niewątpliwie wraz z rozwojem rynku urządzeń mobilnych czeka nas również modyfikacja stron internetowych, tak aby stały się one kompatybilne z urządzaniami mobilnymi. Jakie aplikacje mogą liczyć na sukces? Takie które charakteryzują proste, wręcz intuicyjne rozwiązania. Nie możemy również zapominać o korzyści dla użyt-kownika. Dobra aplikacja powinna spełniać określoną potrzebę klienta, którą może być np. rozrywka, dostarczenie informacji, edukacja lub po prostu zwykłe ułatwienie wykonywania codziennych czynności. Przydatna aplikacja mobilna może usprawnić komunikację pomiędzy firmą, a jej klientami, przyciągać nowych oraz pozytywnie wpływać na postrzeganie wizerun-ku firmy.  Aby osiągnąć przewagę konkurencyjną na rynku firmy musza dbać o swój rozwój, a aplikacje mobilne i Internet zdaje się kształtować tę przewagę i rozpoznawalność marki. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza wizja innowacyjnego przedsiębiorstwa!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz usprawnić komunikację wewnętrzna w swojej firmie? Skontaktuj się z nami!
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhoto
2015-06-24
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Portofilio
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-06-24
10 Photos - View album
Add a comment...

Tworzymy aplikacje mobilne, aplikacje webowe, serwisy i portale www, gry, prezentacje multimedialne. Realizujemy kampanie internetowe. Jesteśmy ekspertami w takich dziedzinach jak e-learning i programy lojalnościowe. Posiadamy biuro w Poznaniu i Łodzi.
Add a comment...

Lobo ma 5 lat

Z dumą oświadczamy, iż jesteśmy z Wami już od 5 lat. 

W tym czasie z wielką satysfakcją pomagaliśmy zarówno innowacyjnym start-up’om, jak i dużym koncernom budować narzędzia i produkty oraz wspierając ich komunikację marketingową.

Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwoliło nam podejmować kolejne wyzwania i dzisiaj śmiało możemy powiedzieć, że znamy się na rzeczy. Jeśli planujesz przygotowanie aplikacji mobilnej lub webowej, strony www, prezentacji multimedialnej lub chcesz w inny sposób promować swoją firmę lub markę w sieci – jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Zespół doświadczonych designerów i programistów czeka z niecierpliwością☺

Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy!

Zespół Lobo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded