Profile cover photo
Profile photo
Krakowska Fabryka Zdrowia Sp. z o.o.
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Codzienny pośpiech, natłok obowiązków, brak czasu na odpoczynek… Brzmi znajomo? Szybkie tempo życia jest stresujące, a stres powoduje napięcie mięśniowe. W efekcie czujemy się stale obolali i zmęczeni. Czy można temu jakoś zaradzić? Z pomocą przychodzą różne formy masażu, które świetnie radzą sobie z obniżaniem napięcia mięśniowego. Zachęcamy do skorzystania z naszej strefy relaksu: http://reha-kfz.pl/uslugi/masaz/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Crossfit stanowi formę treningu, dzięki któremu poprawia się wydolność krążeniowa i oddechowa, a także rozwija się siła i masa mięśni. Crossfit jest intensywną dyscypliną, z którą niestety mogą wiązać się liczne kontuzje. Ośrodek rehabilitacyjny KFZ, jako jedyny w Krakowie, zajmuje się leczeniem urazów powstałych właśnie na drodze uprawiania crossfit. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://reha-kfz.pl/uslugi/urazy-sportowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pozostając w temacie kręgosłupa, zachęcamy Państwa do przeczytania jednego z artykułów na naszym blogu, w którym to zgłębiamy właśnie temat kręgosłupa: http://reha-kfz.pl/czy-kregoslup-powinien-byc-prosty/. Poruszamy tam kwestie dotyczące wad postawy oraz odpowiadamy na pytanie czy kręgosłup powinien być prosty. Nasz blog to fabryka wiedzy, dlatego serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony i lektury wszystkich wpisów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo dobrego ośrodka na terenie Krakowa zajmującego się rehabilitacją kręgosłupa? Zapraszamy do Centrum Profesjonalnej Fizjoterapii: http://reha-kfz.pl/uslugi/rehabilitacja-kregoslupa/. Nasi fizjoterapeuci określą dokładną przyczynę dolegliwości związanych z kręgosłupem i odpowiednio do niej zastosują model rehabilitacji. Z powodzeniem zajmujemy się także rehabilitacją ręki czy barku.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Masaż jest formą zabiegu rehabilitacyjnego. Dzięki odpowiedniej stymulacji zwiększa się przepływ krwi przez mięśnie, zwiększone zostaje tempo dostarczania substancji odżywczych oraz dopływ tlenu. Masaż redukuje napięcie mięśniowe oraz wpływa pozytywnie na wszelkie narządy oraz układy naszego organizmu. Masaż jest także doskonałym narzędziem w walce ze stresem. http://reha-kfz.pl/uslugi/masaz/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zadaniem rehabilitacji sportowej jest nie tylko przywrócenie sprawności fizycznej zawodnikowi, ale także zabezpieczenie go przed potencjalnymi kontuzjami w przyszłości. Wykonywanie poprawnych technicznie ruchów jest bowiem kluczem do bezpiecznego uprawnia sportu. Jeśli są Państwo zainteresowani zabiegami rehabilitacyjnymi dla osób aktywnych zapraszamy do centrum fizjoterapii w Krakowie: http://reha-kfz.pl/uslugi/rehabilitacja-sportowa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pacjenci są dla nas najważniejsi. Poprzez zabiegi fizjoterapeutyczne w naszym ośrodku rehabilitacyjnym staramy się poprawiać stan zdrowia oraz związaną z tym jakość ich życia. Zależy nam jednak również na tym, aby o swoje zdrowie nasi Pacjenci mogli zadbać także w domowym zaciszu. W tym celu dzielimy się specjalistyczną wiedzą oraz ciekawymi wskazówkami na naszym blogu: http://reha-kfz.pl/blog/. Gorąco zachęcamy do lektury!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcieliby Państwo umówić się na wizytę w naszym centrum rehabilitacji? Interesuje Was cennik naszych zabiegów? Na stronie internetowej: http://reha-kfz.pl/cennik/ zamieściliśmy ceny poszczególnych zabiegów rehabilitacyjnych oraz masaży relaksacyjnych, które wykonujemy w naszym ośrodku. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty Krakowskiej Fabryki Zdrowia, nasi fizjoterapeuci są do Państwa dyspozycji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z zabiegów fizjoterapeutycznych, które wykonujemy w naszym ośrodku rehabilitacyjnym w Krakowie jest suche igłowanie: http://reha-kfz.pl/uslugi/suche-iglowanie/. Jest to technika bezpośredniej stymulacji śródmięśniowej, której celem jest niwelowanie zespołu bólu mięśniowo-powięziowego. Igłoterapia sucha z uwagi na wykorzystanie takich samych narzędzi terapeutycznych, często bywa mylona z popularną akupunkturą. Warto jednak wiedzieć, że nie jest to to samo.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podczas pracy w naszym ośrodku rehabilitacyjnym udało nam się przywrócić nie jedną osobę do sprawności fizycznej. Zawdzięczamy to szerokiej ofercie zabiegów fizjoterapeutycznych, a także zespołowi wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Do każdego Pacjenta podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkich, którzy walczą z kontuzjami lub wszelkimi dysfunkcjami aparatu ruchu. http://reha-kfz.pl/uslugi/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded