Profile cover photo
Profile photo
Auto-Hurt Rafał Bereś Pomoc Drogowa 24h
5 followers
5 followers
About
Auto-Hurt Rafał Bereś Pomoc Drogowa 24h's posts

Post has attachment
Różne awarie czy problemy zdarzają się na drodze. My pomożemy Ci np. w sytuacji, gdy zabraknie Ci paliwa. Błyskawicznie przyjedziemy do Ciebie z paliwem. Zajrzyjcie na naszą stronę internetową http://holownikrzeszow.pl/.
Photo

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://holownikrzeszow.pl/. Znajdziecie tam informacje na temat zakresu naszych usług. Pomoc drogową oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy wszystkich.

Post has attachment
Po zgłoszeniu do nas awarii przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia jak najszybciej. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki samochodu, holujemy pojazd. Mamy możliwość również przetransportowania pasażerów (aż do 9 osób). Zajrzyjcie na naszą stronę internetową http://holownikrzeszow.pl/.

Post has attachment
Jedną z oferowanych przez nas usług jest serwisowanie opon. W razie potrzeby błyskawicznie wymienimy Twoje opony. Z zakresem naszych usług możecie się zapoznać na stronie internetowej http://holownikrzeszow.pl/. Zapraszamy.

Post has attachment
Nasze usługi oferujemy całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Jesteśmy zawsze dostępni pod telefonem. W razie wystąpienia awarii samochodu prosimy o jak najszybszy kontakt. Zajrzyjcie na stronę internetową http://holownikrzeszow.pl/.

Post has attachment
Nie da się przewidzieć wystąpienia awarii samochodowej. W przypadku takiej sytuacji należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. W pierwszej kolejności powinno się uruchomić światła awaryjne lub pozycyjne. Koniecznie też trzeba ustawić na drodze trójkąt ostrzegawczy. Zapraszamy na stronę internetową http://holownikrzeszow.pl/.

Post has attachment
Awaria na drodze może się zdarzyć w najmniej oczekiwanym momencie. Na szczęście my oferujemy pomoc całą dobę. Po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast ruszymy, by pomóc naprawić lub przetransportować samochód. Zajrzyjcie na stronę internetową http://holownikrzeszow.pl/.

Post has attachment
Po wystąpieniu awarii najpierw sprawdzamy czy jest możliwość usunięcia usterki na miejscu zdarzenia. Jeżeli okaże się, że samochód będzie potrzebował wizyty w warsztacie, bezpiecznie go przewieziemy lawetą. Pomożemy Ci jak najszybciej uruchomić auto z powrotem. Zapraszamy na stronę internetową http://holownikrzeszow.pl/holowanie-samochodow-rzeszow/.

Post has attachment
Oferujemy profesjonalną pomoc drogową. Korzystamy z nowoczesnych, niezawodnych pojazdów. Jesteśmy w stanie pomóc poszkodowanym nawet w bardzo trudnych warunkach. Zapraszamy na stronę internetową http://holownikrzeszow.pl/galeria-autohol-rzeszow/.

Post has attachment
Jedną z naszych usług jest transport osób. Realizujemy tę usługę na terenie całej Unii Europejskiej. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziecie na stronie internetowej http://holownikrzeszow.pl/holowanie-samochodow-rzeszow/.
Wait while more posts are being loaded