Profile cover photo
Profile photo
JMG-Dietetyk Joanna Głuszyk. Dietetyka sportowa, kliniczna, dla dorosłych
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Dieta człowieka zależy także od pory roku. W upalne dni jemy więcej chłodnych i lekkostrawnych potraw, podczas gdy w zimie potrzeba więcej energetycznych posiłków. Pomoc dietetyka pozwoli zrozumieć potrzeby naszego organizmu i dopasować dietę do naszych potrzeb. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://jmg-dietetyk.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Zadaniem dietetyka jest pokazanie klientowi, jakie produkty należy spożywać, aby dostarczyć odpowiednich wartości odżywczych organizmowi, bez nadwyżek energetycznych. Najczęstszym błędem większości osób jest nieprawidłowe łączenie produktów. Dietetyk pokaże co powinno znaleźć się na talerzu podczas śniadania, obiadu, kolacji i przekąsek. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://jmg-dietetyk.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Jedzenie jemy także oczami. Dlatego ważne jest podanie potraw, które pobudzą w nas apetyt. Kolory, ułożenie składników i połączenie ich w całość to nie lada wyczyn. Pamiętajmy jednak, że na talerzu powinny pojawić się wszystkie składniki odżywcze. Więcej o zdrowym odżywianiu przeczytacie na stronie http://jmg-dietetyk.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wakacje to czas grillowania czy wyjazdów urlopowych, na których często zapomina się o zdrowym odżywianiu. Jednak nawet w tym czasie i przy okazji różnych imprez na świeżym powietrzu, można odżywiać się zdrowo. Dania z grilla mogą być równie zdrowe, jak te przyrządzane w domu. Jeśli potrzebujecie wsparcia, zachęcamy do współpracy z naszym dietetykiem http://jmg-dietetyk.pl/ .
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Złe nawyki żywieniowe, rutyna w jadłospisie i brak nowych pomysłów są najczęstszymi przyczynami nadwagi. Jeśli brakuje Ci inspiracji, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://jmg-dietetyk.pl/ . Zajdziecie tam wiele cennych wskazówek, które pomogą Ci zmienić swoją dietę. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dbanie o swoje zdrowie i wygląd to nie tylko dieta, ale przede wszystkim aktywność fizyczna. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwolą zachować dobrą kondycję. Jeśli potrzebujecie wsparcia, zachęcamy do kontaktu http://jmg-dietetyk.pl/oferta/monitor-aktywnosci/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zbilansowana dieta powinna zawierać wszystkie składniki odżywcze. Brak któregoś z nich może mieć niekorzystne konsekwencje dla zdrowia. Jeśli nie potraficie samodzielnie przygotować odpowiedniej dla siebie diety, zapraszamy na konsultacje. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://jmg-dietetyk.pl/ .
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świeże owoce i warzywa powinny znajdować się w każdej diecie. Są one źródłem witamin. Jeśli potrzebujecie porady dietetycznej, zachęcamy do kontaktu z nami. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://jmg-dietetyk.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy zespół firmy http://jmg-dietetyk.pl/ . Niech te święta będą okazją do rodzinnych spotkań w miłej atmosferze. Niech radość i pogoda ducha was nie opuszcza.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded