Profile cover photo
Profile photo
Gėlių Pristatymas Vilniuje, gėlės į namus, gėlės internetu - WOW!
4 followers -
Gėlių pristatymas Vilniuje | Gėlės į namus internetu
Gėlių pristatymas Vilniuje | Gėlės į namus internetu

4 followers
About
Posts

Post has attachment
Bijūnai nuostabiai atrodo ne tik lauko gėlių daželiuose, bet ir įkomponuotos elegantiškose dėžutėse. Gražiausi bijūnai, kuriuos mes rekomenduojame yra būtent švelniai rausvos spalvos ir turi nuostabų kvapą. Ši rūšis Jūsų mylimą žmogų ir Jus džiugins ilgiau už įprastus bijūnus, jie pilnaviduriai todėl skleidžiasi ilgiau. Dėžučių dydį ir spalvą galite rinktis pagal savo skonį ir nuotaiką.
Bijūnus rekomenduojame užsakyti iš anksto, nes jų kiekis ribotas ir tik Vasaros laikotarpiu, todėl nepamirškite pradžiuginti šiomis nuostabiomis gėlėmis mylimų žmonių. Gėlių pristatymas Vilniuje nemokamas! www.wowflowers.lt
PhotoPhotoPhoto
6/28/18
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PAVASARIS! Nors dar nejaučiam pavasariškos šilumos, norisi kurti pavasarį aplink save.
Jau visai netrukus sulauksime moters dienos, kuri neatsiejama nuo pavasario, spalvų ir elegancijos. Padovanokite dėmėsį ir šiltus jausmus kartu su gėlėmis.
Taip pat norime priminti, kad visai nesvarbu kuriame Lietuvos mieste yra Jūsų mylima moteris mes galime nustebinti ją miegančiomis rožėmis tiesiai į namus!
Kovo 8-ajai pasirūpinkite gėlėmis iš anksto!
Gėlių pristatymas Vilniuje nemokamas! www.wowflowers.lt
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
3/5/18
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Mes jau pasiruošę priimti Jūsų užsakymus Šv. Valentino dienai!❤️ Galite rinktis iš plataus Valentino dienos asortimento ir taip nustebinti iš tiesų originalia dovana savo mylimą žmogų.✨
Norime patarti Valentino dienai užsakymus pateikti iš anksto nes užsakymų kiekis ribotas. 🌹
Gėlių pristatymas Vilniuje nemokamas, o i kitus miestus siunčiame tik Miegančias rožės per Venipak kurjerius!🚗💨

Meilės kupinos dienos linki WOW Flowers komanda!❤️ www.wowflowers.lt
PhotoPhotoPhoto
2/27/18
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Ilgai žydinčios rožės, kurios žydės net 3 metus!
Smagu dovanoti gėles ir žinoti, kad jos taip greit nenuvys ir išliks gražios labai ilgą laiką. Nuotraukose matomos spalvos ir spalvų deriniai gali būti keičiami pagal jūsų pageidavimus, arba miegančias rožes galime pakeisti naturaliomis rožėmis. Būkite originalūs ir nustebinkite ne tik nevystančiomis rožėmis bet ir Jūsų išrinktomis spalvomis!

Kas yra miegančios rožės?
Patentuota moderni ir ekologiška augalų stabilizavimo technologija leidžia gėlėms išlaikyti savo natūralų grožį ilgiau – net keletą metų. Toks rezultatas pasiekiamas specialios technologijos metu, kurią sudaro trys etapai:

Rožės užauginamos natūraliomis sąlygomis joms įprastoje aplinkoje;
Šviežiai nuskintos rožės pasisavina unikalų mišinį, kurį sudaro 100 proc. augalinės kilmės, gamtoje yranti stabilizavimo / konservavimo medžiaga;
Konservavimo skystis (glicerinas) pakeičia rožėse esantį vandenį ir sultis, nepakenkdamas/ nepadarydamas įtakos natūraliai augalo išvaizdai.
Daugiau miegančių rožių rasite čia: http://wowflowers.lt/produkto-kategorija/geles/miegancios-rozes/
Photo
Photo
1/11/18
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Jauki Kalėdinių puokščių kolekcija jau čia!

Pas mus jau KALĖDOS!🎄 Kas gali būti geriau už pristatyta Kalėdinę nuotaiką mylimam žmogui? Na gal tik Šv. Kalėdų rytas! 👑 Mielos ir jaukios kalėdinės pasakos dežutėse, ar vazose primins apie artėjančias Kalėdas ir ilgai teiks džiaugsmą namuose ar darbo vietoje. Prie Jūsų pasirinktos Kalėdinės puokštės galime pridėti gražų Kalėdinį žaisliuką, kurį gavėjas galės pasikabinti ant eglutės ir prisiminti Jūsų dovaną dar ilgiau. Mūsų komanda užtikrins, kad jūsų staigmena būtų WOW!
Gal turite individualių pageidavimų? Paruošime kaledinę puokštę, pagal Jūsų skonį, susisiekite info@wowflowers.lt +370 616 83777 www.wowflowers.lt
Photo
Photo
11/28/17
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Miegančios rožės dėžutėje – nuostabi dovana, kuri džiugins labai ilgą laiką.
Dėžutėje yra 20 vnt. miegančių (stabilizuotų) rožių. Šios rožės žydi 3-5 metus. Rožės yra ypatingoje dėžutėje su stalčiuku, kuriame yra ALI Macarons sausainiai. Gėlių pristatymas Vilniuje nieko nekainuoja! www.geliupristatymasvilniuje.lt
http://wowflowers.lt/produktas/miegancios-rozes-dezuteje/
Add a comment...

Post has attachment
Gėlių pristatymas Vilniuje!

Gėlių pristatymas Vilniuje - tai puiki paslauga neturintiems laiko asmeniškai pasveikinti, pradžiuginti savo artimųjų, taip pat puikus būdas ypatingai nustebinti savo mylimąją, padovanojant jai išskirtinės kokybės gėlių iš WOW Flowers Boutique. Gėles galite užsakyti internetu su pristatymu į namus, ar biurus Vilniuje. Gėlių pristatymas Vilniuje nieko nekainuoja! Mūsų katalogą ir daugiau informacijos rasite www.wowflowers.lt
Add a comment...

Post has attachment
GĖLIŲ PRISTATYMAS KAUNE
WOW Flowers išskirtinių gėlių pristatymas į namus jau Kaune!

Kauniečiai, ar susidūrėte su problema, kad Kaune yra sunku surasti kokybiškas gėlių pristatymo paslaugas? Turime Jums gerų žinių! WOW Flowers gėlių pristatymas į namus jau ir Kaune! Gyvenantiems Kaune dabar norint pasveikinti ir nustebinti artimus žmones, bus kur kas lengviau.

Savo veiklą jau kelis metus sėkmingai vystome Vilniuje ir čia jau subūrėme nemažą nuolatinių klientų ratą, kurie vieną kartą užsakę gėlių pristatymo į namus paslaugą, užsako ją dar ir dar kartą. Nes tai puiki staigmena norint nustebinti, o WOW Flowers gėlės visada tik šviežios ir pačios gražiausios.

WOW Flowers gėlių pristatymas Kaune siūlo savo artimiesiems dovanoti tik geras emocijas pristatant stilingas gėlių kompozicijas. Visos mūsų pristatomos gėlės yra tik šviežios ir kruopščiai atrinktos. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš įvairiausių gėlių puokščių ir jų kompozicijų. Šiuo metu mūsų populiariausios prekės yra nuostabios gėlių dėžutės ir įspūdingos rožių puokštės.

Vos tik rinkoje atsirado gėlių dėžutės – moterys neteko žado. Gėlių dėžutė dvelkia prabanga ir išskirtine elegancija. Pagal Jūsų pageidavimus sukomponuosime tokią dėžutę, kuri atspindėtų Jūsų norimus jausmus. Viena iš gėlių dėžučių naujienų yra aksominės gėlių dėžutės! Rafinuota ir tviskanti aksomo gėlių dėžutė, tai ko dabar nori kiekviena. Aksominė gėlių dėžutė stebina ne tik nepaprastomis gėlėmis, bet ir pojūčiu, kuris atsiranda palietus švelnią aksominę gėlių dėžutę. Tie kas ištikimi klasikai visada gali rinktis įspūdingą rožių puokštę. Dovanodami gėlių karaliene vadinamas rožes įtiksite kiekvienai. Užsakydami rožių puokštę ją galite dovanoti kartu su gėlių vaza, taip išspręsite klausimą, kur pamerkti gėles.

Užsakydami gėlių pristatymą Kaune prie kiekvienos gėlių puokštės ar gėlių dėžutės nemokamai pridėsime atvirutę, kurioje galėsite surašyti galvoje besisukančius Jūsų gražius žodžius. Taip pat prie gėlių užsakymo galite pridėti mėgstamų saldainių dėžutę, namų kvapų rinkinį, minkštą žaislą, balionų ar į gėles įkomponuotą užrašą. Jūsų užsakymą WOW Flowers kurjeris pristatys bet kuriuo nurodytu adresu ir Jūsų nurodytu laiku.

Kauniečiai, pasinaudokite gėlių pristatymo į namus paslauga, o mes pažadame, kad tikrai neliksite nusivylę! www.wowflowers.lt
PhotoPhotoPhoto
7/8/17
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Naujiena! Aksominių spalvotų dėžučių kolekcija!

Spalvos spalvos spalvos! Mūsų taip laukta ir jau prekyboje pasirodžiusi aksominių dėžučių kolekcija. Nuostabios spalvos ir kruopščiai atrinktų, šviežių gėlių deriniai. Dabar Jūs galite nustebinti ne tik nepaprasto grožio gėlėmis, bet ir nuostabiu švelnumo pojūčiu, kurį sukuria aksominė dėžutė. Lietingas oras ne kliūtis dovanoti spalvingas ir stilingas gėlių dėžutes. Netrukus bus dar daugiau švelnių naujienų!!!

Nemokamas gėlių pristatymas Vilniuje!
Kruopščiai atrinktų, šviežių gėlių kompozicijos!
Pridedamas nemokamas atvirukas su Jūsų tekstu!

WWW.WOWFLOWERS.LT
PhotoPhotoPhoto
6/13/17
3 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded