Profile cover photo
Profile photo
ZACISKI HAMULCOWE DO AUT CIĘŻAROWYCH
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Do wykonywania prac wykorzystujemy technologie produkcyjne bezpieczne zarówno dla pracowników, jak i środowiska. Przeprowadzamy regenerację na najwyższym poziomie i oferujemy aż 18 miesięcy gwarancji na nasz produkt. Warto zaznaczyć, że jest to okres dłuższy niż czas gwarancji na fabrycznie nowe części. Zachęcamy do współpracy - http://www.systemyhamulcowe.com/oferta_cms_2_.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie posiadamy zaciski hamulcowe do wszystkich aut ciężarowych, naczep i autobusów. Dysponujemy zaciskami od najlepszych producentów, więc mogą być Państwo pewni jakości świadczonych usług. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym katalogiem prezentującym wszystkie zaciski z naszej oferty - http://www.systemyhamulcowe.com/do-pobrania_cms_26_.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Regeneracja części samochodowych to nasza specjalność. Naprawiamy zaciski hamulcowe i recyrkulatory spalin. Usługa regeneracji dotyczy aut ciężarowych i autobusów wszystkich marek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.systemyhamulcowe.com/oferta_cms_28_.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
System hamulcowy musi zawsze działać bez zarzutu. Od niego zależy bezpieczeństwo kierowcy i innych użytkowników drogi. Dlatego niezbędna jest kontrola stanu technicznego systemów hamulcowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług regeneracji zacisków hamulcowych - http://www.systemyhamulcowe.com/oferta_cms_28_.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zależy nam na uzyskaniu najwyższej jakości i doprowadzeniu regenerowanej części do stanu nowości, z tego też względu do wnętrza zacisku wkładamy nowe podzespoły. Warto wspomnieć, że przy zakupie naszego zacisku należy zwrócić stary zacisk. Listę regenerowanych zacisków znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.systemyhamulcowe.com/oferta_cms_28_.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się regeneracją zacisków hamulcowych do aut ciężarowych, autobusów i naczep wszelkiego typu. Wykonujemy regenerację recyrkulatorów spalin przez uszczelnianie i ponowne łączenie elementów systemu. Do tego celu wykorzystujemy części i uszczelek najlepszej jakości. Zapraszamy - http://www.systemyhamulcowe.com/oferta_cms_28_.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zaciski hamulcowe to bardzo ważna część w aucie i nie można zaniedbywać jej regeneracji. Oszczędzanie na naprawie może być bardzo niebezpieczne. Dodatkowo nieprofesjonalna regeneracja zacisków wygeneruje duże straty finansowe. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług - http://www.systemyhamulcowe.com/skutki-zlej-naprawy_cms_29_.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukają Państwo solidnej firmy, która zajmuje się regeneracją zacisków hamulcowych? W takim razie zachęcamy do współpracy z nami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu. Czekamy na Państwa telefony i wiadomości mailowe - http://www.systemyhamulcowe.com/dane-kontaktowe_cms_4_.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w regeneracji części samochodowych. Naprawiamy zaciski hamulcowe i podejmujemy się regeneracji recyrkulatorów spalin. Niezmiernie istotne jest dla nas, by wszystkie procesy były dokładnie monitorowane. Do naprawy używamy najlepszych narzędzi i urządzeń, zapraszamy do kontaktu - http://www.systemyhamulcowe.com/dane-kontaktowe_cms_4_.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podczas pracy dbamy o środowisko naturalne, a także o bezpieczeństwo naszych pracowników. Dlatego właśnie do mycia silnie zabrudzonych części używamy ekologicznych myjek wodnych pracujących w systemie Bio-Circle. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług regeneracji zacisków hamulcowych - http://www.systemyhamulcowe.com/oferta_cms_28_.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded