Profile cover photo
Profile photo
Agencja Interaktywna 360
32 followers
32 followers
About
Posts

Post has attachment
Kolejna miniwycieczka z cyklu "Czego Szuka Nauka". Tym razem przenosimy się do Zakładu Fizykochemii Miękkiej Materii w Instytucie Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk. Poznajmy członków Grupy Badawczej Mikroprzepływów i Płynów Złożonych kierowanej przez Prof. dr hab. Piotra Garsteckiego.

http://www.ai360.pl/panoramy/847
Add a comment...

Post has attachment
Zakończyliśmy prace nad wirtualnym spacerem po skansenie Zagroda Wsi Pszczyńskiej. Prezentacja dostępna jest również w wersj na mobilnne urządzenia dotykowe oraz gogle wirtualnej rzeczywistości.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji pod adresem: http://www.skansen.pszczyna.pl/wirtualne-zwiedzanie/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Postanowiliśmy rozwinąć nieco naszą standardową przeglądarkę panoram o nowe funkcje.

Od kilku dni, oglądający nasze sfery mogą przejść do nowej wycieczki bez opuszczania aktualnie oglądanej prezentacji. Wybór pierwszej ikony z prawego górnego okna otworzy panel z miniaturami umożliwiającymi bezpośrednie przejście do nowego spaceru.

W tej chwili proponowane są obiekty najbliższe, najczęściej oglądane i podobne (ale myślimy także o innych zestawach). Dzięki temu miłośnicy lotnictwa mogą obejrzeć inne samoloty, miłośnicy sportu - inne stadiony, a zapaleni turyści - inne atrakcje turystyczne.

Funkcja jest w fazie testów. Zdążyliśmy przez ten czas zebrać sporo uwag, ale jeśeli macie nowe...
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Najnowszy salon Agata Meble na warszawskim Targówku doczeka się obszernej wirtualnej wycieczki - również w technologii Google Street View. Póki co - możecie obejrzeć kilka zdjęć sferycznych strefy Premium.
Add a comment...

Post has attachment
Lubimy samoloty. Niekoniecznie te duże. Ale jeśli już się trafią... Tym razem zapraszamy do obejrzenia Airbusa A330 w barwach Qatar Airways. Panoramy dostępne także w goglach VR.
Add a comment...

Post has attachment
W cyklu "Czego Szuka Nauka" - projektu realizowanego dla Polskiej Akademii Nauk - przedstawiamy kolejną placówkę badawczą. Tym razem jest kierowane przez profesora Janusza M. Bujnickiego Laboratorium Bioinformatyki i Inżynierii Białka działającego w ramach Międzynarodowego Instytutu Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie.
Add a comment...

Post has attachment
Coś na ocieplenie zimowego klimatu. Magiczne ogrody - świetne na rodzinny wypad.
Add a comment...

Post has attachment
European Security Academy - jedno z najlepszych w Europie centrów szkolenia specjalnego przeznaczonego dla służbach ochronnych - rządowych i cywilnych oraz jednostek specjalnych wojska i policji. Akademia realizuje programy szkoleniowe poszerzone o standardy obowiązujące w USA, Rosji i Izraelu na poziomie podstawowym, zaawansowanym. Na jej potrzeby rozszerzyliśmy istniejącą wirtualną wycieczkę o prezentację pełnowymiarowej strzelnicy otwartej na którą składają się strzelnice do strzelania z broni krótkiej, strzelnice 3D oraz 300m strzelnica do szkolenia strzelców wyborowych.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded