Profile cover photo
Profile photo
Olivia Business Centre
30 followers -
Olivia Business Centre - więcej niż budynki.
Olivia Business Centre - więcej niż budynki.

30 followers
About
Olivia Business Centre's interests
Olivia Business Centre's posts

Post has attachment
Walentynki to tylko jeden dzień w roku. Za to my kochamy Trójmiasto bez przerwy, o każdej porze dnia i nocy i w każdych warunkach pogodowych! To najlepsze miejsce do życia i pracy. ♥️

W końcu znajdujemy się w sercu Trójmiasta, z miłości do Metropolii!, blisko Ciebie! 🇵🇱

Odwiedź nas:

➡️ al. Grunwaldzka 472A, 80-309 Gdańsk

Wpadnij na nasze social media:

▶️ https://www.instagram.com/oliviabusiness/
▶️ https://www.facebook.com/OliviaBusinessCentre
▶️ https://twitter.com/oliviabusiness
▶️ https://www.linkedin.com/company/olivia-business-centre

▶️ Wykonanie filmu: http://aerolab.pl/

Post has attachment
Olivia Business Centre otrzymała nagrodę za budynek Olivia Six w kategorii "Best new office development for SSC/BPO sectors".:)

Także aglomeracja Trójmiejska została uznana za "najbardziej dynamicznie rozwijającą się lokalizację dla projektów usługowych w Polsce". Wszystko za sprawą dziewięciu firm, które w zeszłym roku zainwestowały tutaj tworząc nowe miejsca pracy. Już powstało ich ok. 500 , a w ciągu 4-5 lat ta liczba powiększy się do blisko 2,3 tys.
#oliviasix #oliviabusiness


Post has attachment
Dedykowane najciekawszym trójmiejskim startupom spotkanie z cyklu „Startup Sauna” odbędzie się 10 września br. w przestrzeni rozwoju innowacji O4 w gdańskim centrum biznesu Olivia Business Centre. Już wkrótce twórców startupów, którzy myślą o globalnym podboju, czeka w Gdańsku niezwykła okazja do zaistnienia na rynkach międzynarodowych! +Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER +Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia +Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER @Business Link Trójmiasto +Gdański Park Naukowo-Technologiczny 

Post has attachment
Zapraszamy na Festiwal Energa Sopot Classic!
W tym roku na deskach Opery Leśnej zagości energetyzująca muzyka George'a Gershwina, która przeniesie nas w klimat nowojorskich ulic lat 20. i 30.
Koncert już 2 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie.
Więcej szczegółów na stronie www.sopotclassic.pl
Photo

Post has attachment
 W dniu 24 lipca br w O4 w Olivia Business Centre w Gdańsku nastąpiło uroczyste otwarcie Akademii Dolce Vita, magazynu o celebrowaniu życia. Konferencja odbyła się w przestrzeni rozwoju innowacji O4 w budynku Olivia Four. #oliviabusiness

Post has attachment
Mało kto wie, że legenda i potęga Doliny Krzemowej to również zasługa pracujących tam Polaków. Magda Gacyk opowiada o tym, pokazując naszych rodaków na tle „krzemowej” rzeczywistości, pełnej utalentowanych, często wręcz ekscentrycznych, wynalazców i autorów technologii najwyższej generacji - zapraszamy na spotkanie z autorką książki "Ścigając Steve`a Jobsa" Magdą Gacyk.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Chcesz zwiększyć wartość swojej firmy dzięki CSR? Weź udział w spotkaniu na którym zaprezentowane zostaną dobre praktyki oraz narzędzia zwiększania konkurencyjności i stymulowania innowacyjności przez CSR! Zapisy emailowe, więcej informacji:
http://www.oliviasynergy.pl/pl/wiadomosci/303-panel-liderow-csr-w-olivia-business-centre #CSR
Photo

Post has attachment
Zapraszamy w najbliższy czwartek na otwarcie przestrzeni rozwoju innowacji - O4.O4 to nowa, interdyscyplinarna, kreatywna przestrzeń w Olivia Business Centre, dedykowana start-upom, małym I średnim firmom. Każdy obecny tutaj przedsiębiorca może liczyć na pomoc we współpracy lokalnej, krajowej i zagranicznej (czyli m.in. przy tworzeniu nowych firm i biznesów, nowych szans rozwoju dla biznesów już działających, wymiany doświadczeń, poszukiwania finansowania, współpracy nauki z biznesem, edukacji oraz rozwoju sztuki i designu).
Informacja o otwarciu i rejestracji!
http://o4.olivia.biz/2015/06/08/wielkie-otwarcie-o4-juz-18-czerwca/
+Olivia Business Centre +Thinking Zone
Photo

Post has attachment
Firma Omida Sp. z o. o., Rezydent Olivia Business Centre, zdobyła nagrodę "Gryf Pomorski" w kategorii "średnie przedsiębiorstwo". Gratulujemy serdecznie!
Wait while more posts are being loaded