Profile cover photo
Profile photo
SIMPSON Strong-Tie Poland
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
ZŁĄCZE KĄTOWE

Złącze kątowe przeznaczone do połączenia drewno-drewno lub drewno-beton. Zaprojektowane do przenoszenie sił poziomych działających wzdłuż kątownika. Znajdują zastosowanie głównie w połączeniach prefabrykowanych ścian szkieletowych z fundamentem. Połączenie takie ma za zadanie zapobieganiu przesunięcia budynku po fundamencie przez trwałe połączenie ściany lub podwaliny z płytą fundamentową.

Post has attachment
ZŁĄCZE KONSOLOWE

Kątownik konsolowy ACW stosowany jest do połączenia drewnianych elementów wypełniających do nośnej betonowej konstrukcji wsporczej. Umożliwia wszechstronne stosowanie zarówno od czoła elementu fasadowego jak również od spodu. Jego nieduże rozmiary pozwalają na łatwe ukrycie złącza w warstwach ściennych lub stropowych.

Post has attachment
ZŁĄCZE KĄTOWE REGULOWANE

Kątowniki ABRL służą do stworzenia podpory przegubowo-przesuwnej i maksymalnego odzwierciedlenia modelu statycznego w realnej konstrukcji. Śruba M12 w otworze podłużnym umożliwia poziomy przesuw. Produkt dedykowany jest dla prefabrykowanych wiązarów dachowych o schemacie statycznym belki swobodnie podpartej. Dużą zaletą kątownika jest możliwość montażu do drewnianej murłaty lub betonowego wieńca (otwory Ø13)

ABRL98 rozszerza linię kątowników przesuwnych (ACRL10520, E5/2).

Post has attachment
ZŁĄCZE KĄTOWE AKUSTYCZNE

Innowacyjny kątownik zapewniający izolacyjność akustyczną połączenia. Kątownik ABAI105 powstał na bazie kątownika AB105 z dodatkową warstwą materiały akustycznego Sylodyn 12mm. Kątownik zapewnia przenoszenie obciążeń miedzy elementami, zachowując jednocześnie izolacyjność akustyczną. Warstwa Sylodyn przecina ścieżkę przekazywania drgań akustycznych. ABAI105 znajduje zastosowanie w technologii CLT, gdzie kwestia izolacyjności akustycznej jest bardzo istotna.

Post has attachment
ZŁĄCZE KĄTOWE WZMOCNIONE

Jeden z największych dostępnych kątowników z grupy kątowników wzmocnionych, zaprojektowany do przenoszenia bardzo dużych obciążeń. Może być stosowany w połączeniach drewno-drewno jak również drewno-beton. Dzięki swoim rozmiarom i nośnością znajduje zastosowane w budynkach wykonanych w technologii CLT.

Post has attachment
WIESZAK BELKI BSNN

Zoptymalizowana wersja klasycznego wieszaka belki BSN z nowym układem otworów i zmienionym kształtem. Stosowane do połączeń drewno-drewno i drewno-beton.
ZALETY:
• Pełne gwoździowanie dla wszystkich szerokości wieszaków belki
• Węższe elementy boczne (skrzydełka)
• Otwór montażowy
• Nośności dla wszystkich szerokości wieszaków belki
• Nośności dla kotwienia w betonie

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Budma 2017

Tegoroczna impreza targowa w Poznaniu będzie idealną okazją do zaprezentowania nowości produktowych SIMPSON Strong-Tie, które zostaną wprowadzone do sprzedaży wiosną 2017 r.
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stanowiska nr 33 w pawilonie 7. Do Państwa dyspozycji będą nasi doradcy i eksperci. W czasie trwania targów zaprezentujemy nasze nowe produkty m. in. złącza kątowe znajdujące swoje zastosowanie w technologi CLT, Steel Strong Wall, najnowsze narzędzia do projektowania a także inne innowacyjne rozwiązania techniczne dla połączeń elementów drewnianych.
Photo
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded