Profile cover photo
Profile photo
Agro Wet s.c. Gabinet weterynaryjny. Syperek Barbara
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Choroba zakaźna może doprowadzić nawet do wymarcia stada. Dlatego zachęcamy Państwa do regularnych szczepień zwierząt. Waszej uwadze nie powinny umknąć także badania kontrolne, które wykonujemy. Na stronie: http://agrowet.com.pl/oferta/ dostępne są dodatkowe informacje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Choroby zwierząt objawiają się różnie. Mogą również występować w różnej postaci -począwszy od wirusów, kończąc na chorobach zakaźnych. Jednak w każdej sytuacji, gdy Wasz pupil zachoruje należy reagować błyskawicznie. Niezbędne jest wykonanie wszystkich niezbędnych badań oraz odpowiednia opieka lekarska. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://agrowet.com.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pamiętajcie Państwo, że upał jest męczący zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Nie zamykajcie swoich pupili w samochodzie, gdy idziecie na zakupy! Nagrzany samochód może zagrażać zdrowiu, a nawet życiu Waszego psa czy kota. http://agrowet.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obecnie wyróżniamy wiele odmian groźnych chorób. Często pierwsze objawy wskazują na przeziębienie zwierzęcia czy też osłabienie. Dlatego należy wykonać szereg dokładnych badań, dzięki którym wykluczymy zakażenie poważną chorobą. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://agrowet.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy szukacie profesjonalnej pomocy weterynaryjnej dotyczącej inseminacji trzody chlewnej? W takim razie świetnie trafiliście! Doskonale znamy się na swoim zawodzie, co potwierdza liczne grono zadowolonych Klientów. Zapraszamy! http://agrowet.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonanie badania laboratoryjnego możliwe jest dzięki specjalistycznej wiedzy. Należy również dysponować odpowiednim sprzętem medycznym oraz miejscem przeznaczonym do wykonywania tego typu badań. I my tym wszystkim dysponujemy! Wykonaliśmy już szereg badań laboratoryjnych, dzięki którym uleczyliśmy nawet najbardziej chore zwierzęta. Na stronie: http://agrowet.com.pl/oferta/ dostępne są dodatkowe informacje dotyczące naszej działalności.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Głośny huk, petardy czy piski opon to tylko nieliczne powody, przez które psy uciekają. Dlatego warto już dziś zastanowić się nad wszczepieniem chipa, który pomoże odnaleźć zwierzę. Nie zapominajcie także o szczepieniach ochronnych! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://agrowet.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy posiadacie zwierzę? Nie jesteście pewni, czy prawidłowo je wychowujecie i karmicie? Zwierzęta należy otoczyć nie tylko opieką, ale zapewnić również odpowiednią dietę. W innym przypadku czworonóg może się poważnie rozchorować! Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo na stronie: http://agrowet.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Żywienie świń powinno polegać na dostarczeniu wszystkich niezbędnych witamin oraz wartości odżywczych. Należy pamiętać, aby dobierać proporcje adekwatne do masy ciała zwierzęcia. Przekarmienie świni z pewnością nie wpłynie korzystnie na jej rozwój. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://agrowet.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obecnie wyróżniamy różne odmiany chorób u zwierząt. Bez odpowiedniej wiedzy medycznej podjęcie leczenia jest niemożliwe. Dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i zapoznajemy się z coraz to nowszymi metodami leczenia. Więcej informacji dotyczących naszej działalności znajdziecie na stronie: http://agrowet.com.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded