Profile cover photo
Profile photo
Budmar. PH. Części zamienne do maszyn budowlanych
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Jeśli interesuje Was zakup gąsienic do koparek lub minikoparek, to polecamy produkty najlepszych producentów takich, jak Komatsu czy Bobcat. Oferowane przez nas gąsienice posiadają specjalne wzmocnienie ze stali nierdzewnej, które minimalizuje ryzyko uszkodzeń: http://www.gasienicegumowe.net.pl/gasienice-do-minikoparek. Zapewniamy doradztwo ekspertów i atrakcyjne ceny!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta firmy Budmar cieszy się dużym zainteresowaniem przedsiębiorstw związanych w branżą budowlaną. Jesteśmy znani jako sprawdzony dostawca gąsienic do koparek i minikoparek, a także części przeznaczonych do podwozia spychaczy. Katalog produktów udostępniamy na stronie: http://www.gasienicegumowe.net.pl/katalog.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gąsienice gumowe stanowią niezbędny element układów jazdy pojazdów ciężkich. Zastosowanie gąsienic bardzo ułatwia poruszanie się po trudnym terenie, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z rozkopami. Firma Budmar prowadzi sprzedaż gąsienic cenionych dostawców takich, jak Volvo, Bobcat czy Atlas Copco: http://www.gasienicegumowe.net.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz solidnego sprzętu na budowę? W ofercie firmy Budmar znajdziesz szeroki wybór gąsienic gumowych do koparek oraz części zamiennych do podwozia koparek, minikoparek i spychaczy. Nasz asortyment możesz poznać bliżej, dzięki stronie: http://www.gasienicegumowe.net.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Budmar zapewnia profesjonalne doradztwo przy wyborze gąsienic gumowych od najlepszych producentów. Polecamy produkty od takich dostawców, jak n.in. New Holland, Case czy Bobcat. Niezwykłą wytrzymałością wyróżniają się również gąsienice do koparek Zeppelin: http://www.gasienicegumowe.net.pl/gasienice-do-koparek.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Budmar jest znana w branży budowlanej od 1999 roku. Naszą specjalnością jest sprzedaż wysokiej jakości gąsienic gumowych oraz części zamiennych do koparek i minikoparek. Jeśli chcecie poznać warunki gwarancji, to zapraszamy do odwiedzenia strony: http://www.gasienicegumowe.net.pl/warunki-gwarancji.
Photo
Add a comment...

Jeśli szukasz wysokiej jakości sprzętu budowlanego, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Budmar! Nasza asortyment zawiera szeroki wybór gąsienic gumowych najlepszych producentów takich, jak Kubota, Komatsu, Furukawa czy Hyundai. Zapewniamy konkurencyjne ceny i terminowe przesyłki!
Add a comment...

Post has attachment
Firma Budmar specjalizuje się w sprzedaży gąsienic do koparek i minikoparek, a także części do podwozia koparek oraz spychaczy. Katalog oferowanych produktów zamieściliśmy na stronie: http://www.gasienicegumowe.net.pl/katalog. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy gąsienice gumowe do koparek oraz części zamienne takich producentów, jak Bobcat, Komatsu, Case oraz Daewoo. Konstrukcja oferowanych gąsienic jest poddawana procesowi wulkanizacji w warunkach termicznych. Dzięki temu nasze produkty wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością. Katalog znajdziecie w zakładce: http://www.gasienicegumowe.net.pl/katalog.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W asortymencie firmy Budmar znajduje się szeroki wybór gąsienic do minikoparek od renomowanych dostawców. Oferowane produkty są zróżnicowane po względem wielkości oraz rodzaju bieżnika i świetnie sprawdzają się w czasie jazdy po wyboistym podłożu. Więcej o polecanych gąsienicach gumowych, dowiecie się za pośrednictwem strony: http://www.gasienicegumowe.net.pl/gasienice-do-minikoparek.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded