Profile cover photo
Profile photo
Laivu preces
1 follower -
Laivu preču interneta veikals - Mercury, Raymarine, Osculati, Jobe, Marine Business u.c.
Laivu preču interneta veikals - Mercury, Raymarine, Osculati, Jobe, Marine Business u.c.

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Jaunā ultraskaņas eholote RAYMARINE Dragonfly
Dragonfly divu kanālu CHIRP sonārs ļauj izpētīt gultni un mērķa zivis tik detalizēti kā vēl nekad! 50 kanālu GPS noteiks jūsu lokāciju līdz maksimālai precizitātei. Navigācijas ierīču grands Raymarine, kas specializējas kuteru, jahtu un kuģu elektronikas ražošanā, beidzot padomājis par vienkāršo makšķernieku un uzražojis pavisam pieejamu ierīci ar absolūti modernākajām īpašībām: DownVision (fotoattēlam līdzīgu) tehnoloģiju un ārkārtīgi precīzu 50 kanālu GPS, un augstas izšķirtspējas ekrēnu.
Raymarine ir viens no vadošajiem ražotājiem pasaulē, kurš specializējas kuģu, motorjahtu, jahtu un kuteru navigāciju iekārtu izgatavošanā. Kompānijas vēsture saistās ar elektronikas navigāciju ražošanu Anglijas militāro spēku vajadzībām, tāpēc laivu tehnoloģijās tiek izmantoti ļoti augstas kvalitātes materiāli, kā arī militāro projektu zināšanas, kas produktu padara par unikālu.
Tagad ir pienācis tas moments, kad tāda mēroga ražotājs ir padomājis arī par makšķerniekiem un nācis klajā ar vēl neredzētu produktu, kurš noteikti diktēs tālāko attīstību šajā nozarē.
http://www.laivupreces.lv/aktualitates/back/10/article/jauna-ultraskanas-eholote-raymarine-dragonfly.html?cHash=8c4aaaf53fe3498f49476d2478e0d885
Add a comment...

Post has attachment
Jaunums!!! Raymarine Dragonfly jauno modeļu eholotes.
Laipni lūgti Dragonfly®, lieliska zvejošanas elektronika, ko Raymarine izveidojis neticami vienkāršu. Ar modernām tehnoloģijām, tostarp plaša spektra CHIRP DownVision™ un ar visiem laika apstākļiem piemērotiem optiski saistītiem displejiem; Dragonfly eholotes ļauj vairāk laika veltīt zivju ķeršanai, patērējot mazāk laika to izsekošanai.
Katra Dragonfly ir konstruēta ar optiski saistīto LCD displeja tehnoloģiju, nodrošinot spilgtākas krāsas, asāks kontrasts un tiek garantēts, ka tie nekad neaizsvīst.
http://www.laivupreces.lv/aktualitates/back/10/article/jaunums-raymarine-dragonfly-jauno-modelu-eholotes.html?cHash=48b35ddead71e30ed5282851b1df0264
Add a comment...

Post has attachment
Jaunas akcijas preces!
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Laivupreces.lv ir jauna kompānija ar lielām ambīcijām, kura tika veidota balstoties uz klienta vēlmēm iegādāties kvalitatīvas preces interneta vidē par saprātīgu cenu. Mūsu kolektīvs ir ar vairāku gadu desmitu lielu pieredzi laivu un laivu aprīkojuma industrijā. Mūsu kolektīvs no pašiem pirmsākumiem ar lielu entuziasmu strādā pie tā, lai klientiem varētu piedāvāt labāko preču klāstu, kādu uz doto brīdi iespējams iegādāties pasaules tirgū. Kompānijas partneri ir tādi slaveni zīmoli kā Mercury, Raymarine, Osculati, Jobe, Marine Business un daudzi citi. Šie ražotāji pasaulē ir labākie savā jomā, kas uz citu ražotāju fona izceļas ar lielu preču klāstu un kvalitāti.
Mūsu lielākā vērtība ir gandarīti klienti, mūsu darbs ir veltīts klientu vēlmju apmierināšanai. Katra pārdotā prece, aksesuārs vai papildaprīkojums nav tikai darījums starp klientu un mūsu uzņēmumu, bet arī uzticības saikne.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-01-27
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded