Profile cover photo
Profile photo
Bosmann. Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
 Pionowa maszyna ultradźwiękowa m.in.: (PP, PC, PU, PA, PBT, PES, PVC, PM, ect.)
Zastosowanie: zgrzewanie worków do odkurzaczy,

#zgrzewanie   #filtrykieszeniowe   #workidoodkurzaczy  

Description: Vertical ultrasonic welding machine for welding thermoplastic parts made of (PP, PC, PU, PA, PBT, PES, PVC, PM, ect.). The heat needed for the ultrasonic welding is obtained as a result of vibrations of molecules of the material. 

Post has attachment
Przemysł szwalniczy – maszyny szwalnicze, części do maszyn, akcesoria, nici to nasza specjalność. Zajmujemy się tym już ćwierć wieku! A działamy globalnie - zarówno na terenie Polski, jak również w Stanach Zjednoczonych czy w Azji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie informacje znajdziecie na naszej stronie. Do usłyszenia! http://bosmann.com.pl/
Photo

Post has attachment
Przeprowadzamy także oceny stanu technicznego maszyn. Jeśli więc macie Państwo wątpliwości co do sprawności Waszej maszyny ultradźwiękowej, chętnie Was wesprzemy w sprawdzeniu jej wydajności i sprawności. Zapraszamy do kontaktu http://www.ultra-nonwoven.com.
Photo

Post has attachment
Jeśli jesteście Państwo posiadaczami maszyny ultradźwiękowej, bądź zgrzewarki, a nie jesteście pewni, jak jej odpowiednio używać, zgłoście się do naszych specjalistów z Ultrasonic Technology z Łodzi http://www.ultra-nonwoven.com. Prowadzimy bowiem doradztwo techniczne z zakresu ich eksploatacji.
Photo

Post has attachment
W naszym asortymencie jest także automatyczna ultradźwiękowa maszyna do produkcji masek ochronnych typu C. Jej wymiar to 5500 x 700 x 1800 mm, zasilanie: 230V, 1 lub 3-fazowe, a wydajność to aż od 100 do 140 sztuk na minutę przy zużyciu energii tylko 5kW. Szczegóły znajdziecie Państwo tutaj http://www.ultra-nonwoven.com/oferta/zgrzewarki-ultradzwiekowe/12-automatyczna-linia-do-produkcji-masek-medycznych-1-1.
Photo

Post has attachment
W ofercie naszej firmy Bosmann jest wiele zgrzewarek, w tym KWB-2020/BSW-2020 Pionowa Zgrzewarka Ultradźwiękowa. Zgrzewa detale termoplastyczne z tworzyw sztucznych (PP, PC, PU, PA, PBT, PES, PVC, PM, itd.) i daje możliwość nastawienia czasu zgrzewania, prędkości opadania sonotrody czy ciśnienia docisku zgrzewania. Po szczegóły zapraszamy na http://www.ultra-nonwoven.com/oferta/zgrzewarki-ultradzwiekowe/13-kwb-2020-bsw-2020-pionowa-zgrzewarka-ultradzwiekowa.
Photo

Post has attachment
Jeśli nie jesteście Państwo pewni sprawności maszyny ultradźwiękowej, której używanie w zakładzie, zgłoście się do naszej firmy Bosmann w Łodzi. Nie tylko oferujemy diagnostykę maszyn, urządzeń i części. Posiadamy też w sprzedaży części zamienne np. do podzespołów elektronicznych, wałków i sonotrod. Zachęcamy do współpracy http://www.ultra-nonwoven.com/serwis.
Photo

Post has attachment
Firma Bosmann z Łodzi to także serwis maszyn technologii ultradźwiękowej, doradztwo techniczne z zakresu eksploatacji maszyn ultradźwiękowych i zgrzewarek. Oferujemy także usługę oceny stanu technicznego Państwa maszyny. Zapraszamy do współpracy http://www.ultra-nonwoven.com/serwis.
Photo

Post has attachment
Maszyny szwalnicze przy których praca zawsze będzie przyjemna i co ważne, będzie przebiegać sprawnie? Właśnie takie maszyny możemy wam zaproponować. Znajdziecie u nas stębnówki jednoigłowe i dwuigłowe, ryglówki, overlocki, dziuraki, guziarki, maszyny do ciężkiego szycia czy imitujące ścieg ręczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do usłyszenia! http://bosmann.com.pl/4323-maszyny-szwalnicze
Photo

Post has attachment
Każda z naszych maszyn, które Państwu oferujemy, posiada certyfikat potwierdzający jej jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Dbamy o to, by nie tylko materiały, z których są wykonane, były doskonałe. Dbamy również o doskonałość wykonania całej maszyny :) Zachęcamy do współpracy z nami i do kontaktu oraz odwiedzenia naszej strony http://www.ultra-nonwoven.com/o-nas.
Photo
Wait while more posts are being loaded