Profile cover photo
Profile photo
Wyroby Betoniarskie Jan Stańko
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
W trosce o Państwa satysfakcję i zadowolenie z naszych usług, na szamba betonowe oferujemy gwarancję. Dodatkowo posiadają one atesty higieniczne oraz projekty techniczne, które umożliwiają ich legalizację. Szamba wykonujemy z betony klasy B - 35, a różnorodność wariantów zaprezentowaliśmy na naszej stronie: http://betonowekrakow.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli są Państwo ciekawi, jak prezentują się nasze produkty, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. W galerii zdjęć przygotowaliśmy nasze dotychczasowe realizacje oraz pokazujemy, jak wygląda nasza praca. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio na stronie: http://betonowekrakow.pl/galeria/nggallery/page/1.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyroby Betoniarskie – Jan Stańko, to wiodący producent szamb betonowych, zbiorników retencyjnych, a także ogrodzeń betonowych. Funkcjonujemy w Małopolsce, w Kamieniu przy ulicy Rusocice 157. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy formularz kontaktowy. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej działalności lub produktów, zachęcamy do zadawania pytań. Nasze dane teleadresowe znajdują się na stronie: http://betonowekrakow.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Produkujemy różnego rodzaju korytka betonowe: górskie, melioracyjne, kolejowe, skrzynkowe (kablowe), skarpowe i wiele innych rodzajów. Na stronie, obok rysunkowych projektów korytek podajemy również ich dokładne wymiary. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące korytek betonowych lub innych naszych produktów, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania: http://betonowekrakow.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Słupek betonowy jest elementem przęsła w ogrodzeniu. Produkujemy betonowe słupki, które dostępne są w trzech modelach. Dodatkowo wytwarzamy również całe przęsła ogrodzeń z betonu o różnym kształcie i wykończeniu, a także podmurówki betonowe. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy na stronę: http://betonowekrakow.pl/slupki-betonowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Państwu betonowe ekologiczne szamba. W standardzie mamy szamba jednokomorowe, które można przedzielić za pomocą jednej lub kilkoma ściankami działowymi. Jeśli szambo będzie musiało wytrzymywać obciążenie większe niż 3,5 tony, należy zamówić pokrywę wzmocnioną. O szczegółach szamba ekologicznego przeczytają Państwo na stronie: http://betonowekrakow.pl/szamba/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się produkcją oporowych ścianek przepustów. Ścianki małe - wąskie i szerokie oraz duże ścianki wraz z wymiarami, które uzgadniamy przy zamówieniu, prezentujemy na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, a z pewnością znajdą Państwo to, czego szukają: http://betonowekrakow.pl/scianki-oporowe-przepustow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Wyroby Betoniarskie – Jan Stańko wykonuje między innymi wysokiej jakości płyty. Ich rodzaje i dokładne wymiary zamieściliśmy na naszej stronie. Wysoka jakość betonu, z którego produkujemy nasze wyroby, gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość. Płyty jumbo, chodnikowe oraz ażurowe można obejrzeć na naszej stronie internetowej: http://betonowekrakow.pl/plyty/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów z usług, które wykonujemy, dokładamy wszelkich starań, aby wyeliminować wszelkie niezgodności. Wysoką pozycję na rynku i renomę osiągnęliśmy właśnie dzięki dokładnej i rzetelnej pracy. Jakość naszych usług nieustannie rośnie, a grono usatysfakcjonowanych Klientów wciąż się poszerza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą: http://betonowekrakow.pl/.
Photo
Add a comment...

Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie cechują się przede wszystkim wysoką jakością i trwałością, dzięki czemu posłużą Państwu przez długie lata. W razie dodatkowych pytań co do naszych produktów zapraszamy do kontaktu. http://betonowekrakow.pl/kontakt/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded