Profile cover photo
Profile photo
Orea Hotel Anglický Dvůr
15 followers
15 followers
About
Orea Hotel Anglický Dvůr's posts

Post has shared content

Post has shared content
📊📈 „Češi znovu objevují kouzlo České republiky už řadu let, ale až v poslední době začínáme sledovat, že se i z tuzemského cestování pozvolna stává plnohodnotná dovolená včetně požadavků na kompletní servis, na jaký jsou hosté zvyklí ze zahraničních rekreací,“ řekl Gorjan Lazarov, generální ředitel 🔹Orea Hotel & Resorts🔹. Více o tom, proč Češi, ale i zahraniční turisté tráví dovolenou v naši krásné zemi, naleznete v článku www.ceskenovinky.eu/2017/03/06/ceska-republika-stale-atraktivni-destinace/


Photo
Photo
06.03.17
2 Photos - View album

Post has shared content
👌 🛀 Pojeďte si užít ten správný relax do Mariánských Lázní a ochutnejte minerální vody z celého světa!
Nebylo by to lázeňské město, abychom zde nenarazili na léčivé prameny ve všech možných podobách. V okolí Mariánek totiž vyvěrá na 100 pramenů s obsahem oxidu uhličitého a minerálních solí. 🌀
Pokud máte chuť trochu zaexperimentovat, můžete vyzkoušet i speciální Water Menu, které obsahuje minerální vody z celého světa 🍶 Menu se nabízí v 🔹Orea Spa Hotelu Bohemia🔹 a 🔹Orea Spa Hotelu Palace Zvon🔹.

http://bit.ly/Mariánské_Lázně


Post has shared content
Už víte, kam vyrazíte letos na dovolenou? Že ne? Tak se přijďte inspirovat na mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World v Praze, kde Vám OREA HOTELS & RESORTS osobně představí letošní nabídku našich hotelů, které se nacházejí po celé České republice.
Těšit se můžete na pobyty na horách i v lázních, rodinnou dovolenou, romantické pobyty a speciální nabídky na Velikonoce, Vánoce nebo Silvestra.
Navštivte nás na stánku VH135 a dozvíte se více.
Těšíme se na Vás!
http://www.holidayworld.cz/
Photo

Post has shared content
Děkujeme všem za výbornou atmosféru na Orea Comics Party v Orea Hotelu Pyramida. Užili jsme si společně program nabitý 💥⚡SUPERHRDINY 💥⚡.

Mohli jste si zkusit siloměr s Hulkem 💪, jízdu rychlosti s Batmanem 🚥 nebo třeba střelbu po boku komiksového hrdiny Captain America 🎯. Děkujeme za Vaši účast a spolupráci a budeme se na Vás opět těšit na dalších akcích.
🔹Tým Orea Hotels & Resorts🔹

Photo

Post has shared content
❄️ Nevíte, co podniknout o víkendu? Tak se pojeďte podívat na romanticky zasněžené Mariánské Lázně ❄️ Nudit se tu nebudete. Skiareál Mariánky je v provozu i večer a nachází se pouhých 400metrů od lázeňské kolonády!
🏂 Vyrazte na sjezdovku Krakonošku a večer si dopřejte příjemnou regeneraci v našem wellness. 
PhotoPhotoPhotoPhoto
30.01.17
4 Photos - View album

Post has shared content

Post has shared content
Nechte se unést symfonickou hudbou v malebných Mariánských Lázních při koncertu Západočeského symfonického orchestru a při cestě se kulturním zážitkem se ubytujte v některém z našich hotelů.
www.orea.cz/cz/hotely/mari%C3%A1nsk%C3%A9_l%C3%A1zn%C4%9B
Photo

Post has shared content
Nasajte atmosféru tradičního Mezinárodního folklórního festivalu „Mariánský podzim“, který se koná v Mariánských Lázních v následujích  dnech (15.- 18. září). Ubytovat se můžete v našich spa  hotelech: www.orea.cz/cz/hotely/mari%C3%A1nsk%C3%A9_l%C3%A1zn%C4%9B
http://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/akce/12--mariansky-podzim.aspx

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded