Profile cover photo
Profile photo
‫بلدرچین دماوند (دستگاه جوجه کشی دماوند)‬‎
44 followers -
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی
تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی

44 followers
About
Posts

Post has attachment
غذای قرقاول از چه اجزایی تشکیل شده است
غذای قرقاول و هزینه آن جزء دغدغه های مهم پرورش دهندگان #قرقاول می باشد. بدیهی است که هر چه هزینه #غذای_قرقاول بیشتر شود، هزینه تمام شده تولید نیز افزایش خواهد یافت. زیرا که غذای مصرفی در یک دوره پرورش، قسمت اعظم هزینه های دوره را شامل می شود. برخی را گمان بر این است که برای تغذیه قرقاول می توان از جیره ماکیان مانند استفاده کرد. این موضوع صحت ندارد زیرا که جیره های غذایی جوجه قرقاول ها باید ۲۸% پروتئین و جیره غذایی قرقاول های بالغ باید ۲۴% پروتئین داشته باشد. سویا و ذرت یکی از ترکیبات اصلی غذای قرقاول ها به شما می رود. جوجه قرقاول بعد از خروج از تخم تا ۲۴ ساعت باید بدون غذا نگهداری شود.
#pheasant
لینک مقاله: https://goo.gl/Ber5c7
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ترفندهای پرورش اردک در خانه و مزرعه به عنوان شغلی پر سود
پرورش اردک، شغلی پر سود است. درآمد حاصل از #پرورش_اردک به تعداد اردک ها و نژاد آنها بستگی دارد. درآمد پرورش #اردک در خانه بین ۱ تا ۳ میلیون تومان است. با رشد کارتان و ایجاد #مزرعه_پرورش_اردک درآمد شما نیز رشد می کند؛ به طوری که به درآمدهای ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومانی هم دست پیدا می کنید.

عصر ما، عصر کار آفرینی است. بسیاری از افراد با سرمایه کم کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند و به سود فراوانی دست یافته اند. پرورش اردک، یکی از آن مشاغلی است که سود خوبی به دنبال دارد. اگر دوست دارید با پرورش اردک و درآمد آن آشنا شوید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.
لینک مقاله: https://goo.gl/vVNKC5
Photo
Add a comment...

Post has attachment
پرورش مرغ بومی در خانه و باغچه چه نکات و ترفندهایی دارد
#پرورش-مرغ_بومی یکی از کارهایی است که نظر علاقه مندان به پرورش پرندگان را به خود جلب کرده است. احتمالا شما هم از آن دسته افراد هستید که به نگهداری #مرغ_بومی برای کسب درآمد فکر میکنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه کنید تا با نکات و ترفندهای پرورش این پرنده آشنا شوید.

بهترین جا برای نگهداری مرغ بومی در کنار انسان است. تا به خوبی او را درک و به طرز صحیحی از او مراقبت کند. نگهداری مرغ بومی در حومه شهر احتمالا اولین گام در جهت استقلال انسان در سطح خانواده است. ولی احتیاج به یک مقدار کار دارد.
ادامه مطلب: https://goo.gl/hvkLpm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
غذای مرغ عشق و بهترین جیره غذایی برای مرغ عشق
#غذای_مرغ_عشق مانند غذای دیگر پرندگان دارای خصوصیاتی می باشد. ما در این مقاله سعی کرده ایم این خصوصیات را کاملا به شما بگوییم.

همان طور که شما نمی توانید با آب و نان خالی زنده بمانید، #مرغ_عشق ها نیز قادر به تحمل جیره های خاصی که تنها از دانه و آب تشکیل شده باشند، نیستند. حتما جیره ای که تنها از یک غذا تشکیل شده باشد، چه از لحاظ مواد مغذی و چه از نقطه نظر روانی، قابل قبول نمی باشد. جیره های غذایی فقیر، موجب بروز تعدادی از مشکلات مرتبط با سلامتی شامل:

عفونت های تنفسی

ریزش پرها

فلسی شدن پوست

اختلالات تولید مثلی می گردد.

به علاوه، جیره غذایی نامناسب سبب کاهش طول عمر مرغ عشق نیز می شود. در ادامه به جیره مناسب مرغ عشق که توسط انجمن جهانی دامپزشکان طیور توصیه شده است، اشاره نموده ایم:
لینک مقاله: https://goo.gl/L7zrAx
Photo
Add a comment...

Post has attachment
جوجه شترمرغ و تاثیر کیفیت آن بر قیمت جوجه شترمرغ
زمان خروج از تخم در تمامی #جوجه_شترمرغ ها یکسان نیست. دو عامل اساسی یعنی کیفیت #تخم_شترمرغ و محیط #جوجه_کشی_شترمرغ در رشد و سلامت جوجه شترمرغ اهمیت بسزایی دارند. شماره‌گذاری (درجه بندی) جوجه شترمرغ ها متناسب با شکل و اندازه آن ها برای خارج کردنشان از #دستگاه_جوجه_کشی شترمرغ به طور معناداری بقاء پرندگان را در دو الی سه هفته اول پس از خروج از تخم بهبود می‌دهد. تلفات جوجه #شترمرغ ها امری اجتناب ناپذیر است که خود نتیجه ای از وجود
لینک مقاله: https://goo.gl/gvJce9
Photo
Add a comment...

Post has attachment
چرا باید #مرغ_بومی پرورش دهیم
قفسه فروشگاه ها پر از #تخم_مرغ و یخچال ها مملو از گوشت #مرغ است. اگر تمایل داشته باشید میتوانید تخم و گوشت مرغ مرتعی را از بهترین مرغ هایی که در شرایط عالی پرورش یافته اند تهیه کنید. مرغ هایی که در هتل پنج ستاره زندگی کرده اند. می توان انواع دیگر این محصولات را به قیمت های ارزان تر تهیه کرد. ولی چرا باید خودمان به #پرورش_مرغ_بومی بپردازیم در حالی که به سادگی می توانیم این فراورده ها را از فروشگاه ها تهیه کنیم؟
لینک مقاله: https://goo.gl/kfh5PQ
Photo
Add a comment...

Post has attachment
چند نکته مهم هنگام انتخاب و خرید مرغ عشق
#خرید_مرغ_عشق را اینگونه شروع کنید، که یک جفت #مرغ_عشق می خواهید یا یک قطعه منفرد؟ البته اگر تنها به یک قطعه پرنده کفایت می نمایید، باید جنسیت آن را نیز مشخص کنید.
راه های متعددی جهت خرید مرغ عشق وجود دارد. از جمله این راه ها...
لینک مقاله: https://goo.gl/274dFz
Photo
Add a comment...

Post has attachment
مرغ عشق و اصول نگهداری و پرورش مرغ عشق
#مرغ_عشق همواره به عنوان یکی از #طوطی_سانان کوچک و چابک، از محبوبیت خاصی در جهان برخوردار بوده است. مرغ عشق از استرالیا منشاء گرفته و در موطن اصلی خویش، در گله های بزرگ و مشترک زندگی می نمایند. زندگی در گله های بزرگ سبب گشته است، این پرندگان
جهت خواندن ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید
https://goo.gl/ggmqRA
Photo
Add a comment...

Post has attachment
اهمیت کیفیت تخم در جوجه کشی با #ماشین-جوجه_کشی
کیفیت تخم تحت تاثیر عواملی مانند ژنتیک، مادر و محیط قرار می گیرد. واضح ترین اثر ژنتیک رنگ پوسته است و نژادهای مختلف #تخم_مرغ های با پوسته سفید، سبز و آبی تولید می کنند
برای خواندن متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید
https://goo.gl/QScg9t
Photo
Add a comment...

Post has attachment
پرنده سالم چه خصوصیاتی دارد
#پرنده سالم چگونه رفتار میکند؟، چگونه غذا میخورد؟ و #پرهای او چگونه به نظر میرسد؟ قبل از آن که بخواهیم در مورد خصوصیات یک #پرنده_مریض حرف بزنیم بهتر است در مورد یک #پرنده_سالم صحبت کنیم.
جهت خواندن متن کامل مقاله لینک زیر را لمس کنید
https://goo.gl/YgqjTq
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded