Profile cover photo
Profile photo
VIP Traveler
מומחים בייעוץ, תכנון ובניית מסלולים לטיולים בחו"ל
מומחים בייעוץ, תכנון ובניית מסלולים לטיולים בחו"ל
About
Posts

Post has attachment
רומניה מציעה למטייל בה שני אזורים מיוחדים המאפשרים להתחקות אחר ההיסטוריה הדתית, הלאומית והאדריכלית של המדינה במסגרת טיול רגיל. האזור הראשון מצוי בממלכה הצפונית היא מולדוביה, בחבל בוקובינה, בו פזורות מספר כנסיות מבוצרות שהוקמו על ידי המלך שטפן הגדול, מלכה של מולדביה בשנים 1522 עד 1547. שטפן נהג להקים מנזר מבוצר ובמרכזו כנסייה מצויירת להכרת תודה לאל ולאות ניצחון, לאחר כל קרב בו גבר על אויביו העותומנים. בסך הכל הקים שטפאן 122 כנסיות כאלה. הכנסיות צויירו הן בחלקן הפנימי, כמקובל בכנסיות אורתודוכסיות והן על הקירות החיצוניים דבר שלא היה נהוג בתקופתו. מטרת הציור בטיח על הקירות החיצוניים הייתה, לדעת חוקרי התקופה, ללמד את תושבי האזור את המסרים של כתבי הקודש וגם ללמדם את התפילות בשפה הסלבית הכנסייתית העתיקה, שפה שלא הייתה מובנת לרוב תושבי האזור. הקירות החיצוניים נראו על ידי כל התושבים ולא רק על ידי אלה שהצליחו להכנס לכנסיות עצמן, מאחר והכנסיות האלה היו קטנות ולא הכילו מספר מתפללים גדול.

להמשך קריאה: https://viptraveler.co.il/travelers-blog/32-churches-in-romania.html
Photo

Post has attachment
רבים מהנוסעים לביקור ברומניה מקדישים זמן מיוחד לביקור בטירת דרקולה שבעיר בראן במחוז טרנסילבניה שבצפון מערב ומרכז המדינה. טירה זו היא אחת מהמבצרים והטירות שהותיר ולאד טאפש שנודע יותר בכינויו "ולאד המשפד" או "דרקולה" שמשמעותה הדרקון.

ואלד טאפש נולד בעיר סיגישוארה שבטרנסילבניה, בשנת 1431. בשנים 1936-37 הוכתר טאפש לראשונה למלכה של ואלכיה, הממלכה הדרומית ברומניה של היום. בהמשך הזמן היו תושבי הממלכה תחת לחץ עותומני ועל טאפש, כמלך ואלכיה, היה להלחם בהם. רק בשנת 1456 הצליח טאפש להשתלט על דרום הרי הפאגארש ואז תפס תושבים מקומיים שתמכו בעותומנים ושלח אותם לעסוק בבניית מבצר פויינארי.

להמשך קריאה: https://viptraveler.co.il/travelers-blog/31-cetatea-poenari.html
Photo

Post has attachment
ההיכרות עם רומניה עוסקת בנופים, בחיי הכפר, בבילויים ובהיכרות עם ההיסטוריה הייחודית של המדינה. חוויה אמתית, המשלבת נופי פרא וכביש אלפיני טוב המיצג עד כמה יכול משטר רודני לדכא מצד אחד את עמו ובו זמנית לסלול דרך שתשרת רק את השליט (במקרה זה צ'אוצ'סקו) וחבורתו הקרובה, באזור היפה ביותר במדינה על רכס הפאגארש הגבוה – טראנס פאגארש או במילים אחרות: כביש החוצה את רכס הפאגארש.

המשך קריאה: https://viptraveler.co.il/travelers-blog/30-transfagarasan.html
Photo

Post has attachment
מבחינה אנושית ואורבנית בצפון אירלנד, כמו בכל האי האירי, ניתן לבקר בכפרים עתיקים וערים יפות, אך המיוחד כאן הוא נושא ציורי הקיר הענקיים – באנגלית: Murals. בבלפסט, בירת החבל, ובעיר דרי (בלשון הבריטים: לונדונדרי) יש קירות רבים עליהם ציירו ברמה גבוהה (לא מה שמכנים גראפיטי) המלמדים את המיתולוגיה וההיסטוריה של האי ותושביו, מצד אחד, ואת המאבק בין הרפובליקנים המתגוררים ברבעים של האוכלוסייה שרובה קתולית, לבין הנאמנים ברבעים בהם מתגוררת אוכלוסייה שרובה פרוטסטנטית, מהצד האחר.

לקריאה נוספת: https://viptraveler.co.il/travelers-blog/29-visit-northern-ireland.html
Photo

Post has attachment
אם תלבטו איזו מדינה מתאימה לכם, אוהבי: טיולי קרוואן בטבע, נופים עוצרי נשימה, פעילות אתגרית מגלישת סקי עד ראפטינג ושייט, בילוי משפחתי בפארקים ובמתקני שעשועים, נופש לגיל הזהב והרבה תרבות, הבחירה באוסטריה כמדינת תיירות היא מושלמת.

שתי הערים הגדולות באוסטריה הן וינה וזלצבורג - ערי מלוכה ובהן ארמונות מפוארים הפתוחים לביקור כמו ארמון שיינברון וארמון הופנבורג שהוא גם מוזיאון בעיר וינה, והמצודה שהייתה הארמון בזלצבורג. בנוסף, בסמוך לזלצבורג ומדרום לה מצוי ארמון נוסף בשם היילברונן בו מוצגת מערכת מים המפעילה כמעט את כל מה שאנרגיית המים יכולה ליצור.

בזלצבורג נולד מוצרט ובית ילדותו הפך למוזיאון על שמו. במקביל, בית מגוריו של מוצרט בוינה פעיל גם הוא בהנצחת המלחין הידוע. בשתי הערים קיים רובע עתיק אך בוינה רובע זה סגור לתנועת כלי רכב וניתן לנוע בו רק רגלית או לסייר בו בכרכרה רתומה לסוסים.

מידע נוסף: https://viptraveler.co.il/itineraries-abroad/austria.html

בתמונה: מצעד גילדות מסורתי לי כנסיית סנט סטפן (ספטנס דום) בוינה.
Photo

Post has attachment
מבצע יוני 2017:
15% הנחה על כל מסלולי הטיול בחו"ל !

https://viptraveler.co.il/itineraries-abroad.html
Photo

Post has attachment
חדש באתר VIP Traveler!

כחלק משדרוג האתר שלנו, אנו שמחים להציג קטגוריית מאמרים חדשה אשר מספקת מידע למטיילים בחו"ל. עבור כל אחת מהמדינות בהן אנו מומחים בתכנון, ייעוץ ובניית מסלולי טיול, תוכלו למצוא מידע בנושאים: נציגות ישראל באותה מדינה, תנאים להחזר מס לתייר הישראלי, חישוב המרת מטבע, תחזית מזג האוויר ל-7 ימים בעיר הבירה (או עיר התיירות העיקרית), שעה מקומית וטופס הזמנת מסלול טיול מותאם אישית.

לחצו כאן - https://viptraveler.co.il/useful-information-traveling-abroad.html
Photo

Post has attachment
התיירות לרומניה מתחלקת בין אזור הקארפאטים הגבוהים, אזור המתאים לכלל התיירים המגיעים למדינה, לבין יתרת האזורים שלרוב אינם מתוירים. האזורים האחרים כן מתוירים על ידי ישראלים ובמיוחד כאלו הבאים לחפש את שורשי עברם המשפחתי.

אזור הקאראפטים כולל את רכס הפאגארש המושך אליו הרפתקנים רבים כולל יציאה לטרקים ארוכים. למתנהלים ברכב מוצע לנסוע באחת משתי דרכים הרריות בנופי פרא והן: טראנס אלפינה המערבית, ו-טראנס פאגארש המזרחית והנוחה יותר לנהיגה. האחרונה נבנתה רק בעת השלטון הקומוניסטי ברומניה ולטובת בני משפחת השליט צ'אוצ'סקו וחבר מרעיו.

מידע נוסף: https://viptraveler.co.il/travelers-blog/28-romania-for-tourists.html
Photo

Post has attachment
לחברת VIP Traveler דרושים כותבים מקצועיים ומוכשרים, אשר מכירים על בוריים אתרים בחו"ל ומסוגלים לכתוב מסלול טיול ייעודי בהתאמה אישית לקהל יעד מישתנה. התפקיד מיועד לנשים וגברים והכתוב להלן בגוף זכר הינו מטעמי נוחות בלבד ומכוון לנשים ולגברים.

אנו החברה הוותיקה בישראל לתכנון וכתיבת מסלולי טיול בחו"ל, בהתאמה אישית ללקוח. אנו שואפים תמיד להרחיב ולגוון את מערך כותבי המסלולים שלנו, הן בהיבט מספר היעדים בחו"ל והן בהיבט סגנון הכתיבה. תכנון וכתיבת מסלולי טיול בחברת VIP Traveler הינו תפקיד בעל דרישות איכות גבוהות, לצד עבודה מאתגרת ואינטלקטואלית המספקת לכותב המסלול וללקוח סיפוק רב.

מתכנן וכותב מסלול הטיול בחו"ל יעמוד בקשר עם הלקוחות אשר יופנו אליו על ידי VIP Traveler לצורך קיום שיחת תיאום ציפיות ראשונית: היכרות עם הלקוח, הכרת הרכב המשתתפים בטיול, דרישות מיוחדות, דגשים וכדומה. לאחר מכן יכין מתכנן מסלול הטיול שלד ראשוני ויעביר אותו לאישור הלקוח. לאחר קבלת אישור הלקוח לשלד הטיול, יכין מתכנן מסלול הטיול את תכני תיק הטיול עבור הלקוח, בהתאם להנחיות VIP Traveler וצרכי הלקוח. בגמר העבודה, ישלח מתכנן מסלול הטיול את תיק הנסיעה באימייל ל- VIP Traveler לצורך הגהה, הדפסה ומשלוח בדואר ללקוח. לאחר שיקבל הלקוח את תיק הנסיעה, יהיה מתכנן מסלול הטיול זמין לשאלות והבהרות מצד הלקוח (במידה ותהיינה).

פרטים נוספים: https://viptraveler.co.il/home/wanted-itineraries-planners.html
Photo
Wait while more posts are being loaded