Profile cover photo
Profile photo
Skalar Mramorovy
149 followers -
Sci-Fi Fan, Genetics student and computer/smartphone geek
Sci-Fi Fan, Genetics student and computer/smartphone geek

149 followers
About
Skalar's posts

Post has attachment

Post has shared content
Váš najobľúbenejší festival sa vracia! Netradične v máji, tradične so skvelým programom a ešte lepšími návštevníkmi - od fanúšikov scifi a fantasy, cosplayerov, hráčov spoločenských hier a larpov, až po spisovateľov, ktorí si SlavCon obľúbili a každý rok sa naň radi vracajú.

Čo pre vás tento rok chystáme? Téma deviatieho ročníka znie “Hrdinovia v nás” - či už to budú obyčajní ľudia z histórie, ktorí sa dostali do víru udalostí, Clark Kent v civile, alebo Frodo, ktorý netušil, kam ho jeden malý prsteň zavedie. Veríme aj, že každý môže byť hrdinom, a preto dúfame, že okrem prednášok vás inšpirujeme aj ku krásnym kostýmom, s ktorými každý rok dotvárate atmosféru festivalu.

Okrem už spomínaných línií sa môžete tešiť aj na pohybové ale aj manuálne workshopy, líniu Underground, ale aj sprievodný program plný zábavy, hudby či tanca. Diskusie, prednášky, kvízy, herňa, súťaže - na SlavCone si každý nájde to svoje.

Všetky praktické informácie budú postupne pribúdať na stránke www.slavcon.sk a na facebooku - http://www.facebook.com/FestivalSlavCon, ale samozrejme aj na G+ page: https://www.google.com/+SlavconSk

Keďže je Slavcon tento rok v netradičnom termíne a informujeme o ňom trochu neskoro, spravte nám radosť a dajte o ňom vedieť svojim kamarátom, ktorí majú radi fantastickú zábavu

Tešíme sa na vás :)

Post has attachment
Dnes mi prišiel na mail zaujímavý dotazník. Verím že pomôže zlepšiť školstvo na slovensku a tým aj úroveň výuky a blaho nášho národa. Pokiaľ vám tiež nie je ľahostajné čo vychádza z VŠ a ste absolventom niektorej z nich, tak by nebolo na škodu ho vyplniť.

Post has shared content
pokiaľ vás zaujíma sci-fi a veda a chcete vyhrať lístky na sci-fi festival kozmodróm, tak sa nezabudnite zapojiť do slavcon súťaže o dva lístky a iné skvelé ceny #kozmodrom #slavcon #scifi #sutaz
Chcete vyhrať lístky na +Kozmodróm, či skvelé knižky alebo komiksy? zapojte sa do našej súťaže!

Stačí kliknúť sem: http://slavcon.sk/kozmodrom-sutaz
Photo

Nepotrebuje niekto Pentia 4 do soc478 pripadne genericku ATX skrinu? Mam tu surplus troch procesorov (2,8/3/3,2 GHz) kedze mi odisli 2 dosky. Pripadne vymenim nejake veci za funkcnu dosku zo sata, soc478, AGP a podporov prescott 800MHz CPU.

Netusim komu vsetkemu som v tom zhone zabudol napisat SMS alebo mail (nova ROM v mobile je zial dost zla :( ) a preto aj touto cestou by som chcel vsetkym popriat radostne a pokojne sviatky. Ja uz aspon ten pokoj mam po dlhsom case a tak som si opat nasiel priestor aj na G+ :) Zelam nech sa dari naplnat ciele ktore si vymyslite a nech ste v najblizsich dnoch obklopeni ludmi a podnetmi, ktore vas budu naplnat iba pozitivnymi emociami.

Post has attachment
Objav dnesneho dna v labe
Photo
Photo
2 Photos - View album

asi si opat z G+ spravim inzercny portal ale nemozem sa nepozastavit nad kvantom thinkpadov, ktore som v poslednom case videl v kolegovej kancelarii. Cize ak viete o niekom kto by potreboval Thinkpad T61 (14"), X61, X61s, X61t, R500, T400, T500, T410 alebo T410s za ceny od 200 do 450€ tak sa mozte ozvat.

Post has attachment
Tak tento tyzden ideme nastavit minicluster.
Photo

Post has attachment
Trocha flame-u na stary rok predsa nezaškodí alias zhodnotenie toho, čo som za rok 2012 prežil.
Wait while more posts are being loaded