Profile

Cover photo
تلويزيون شهری,قطعات تابلوروان,تابلو روان ال ای دی,قاب تابلو روان
9 followers|15,640 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
گروه بازرگانی تولیدی فراصنعت پارسیان به یاری خداوند و با تکیه به تجربه چندین ساله در واردات قطعات الکترونیکی ( و قاب تابلو روان) هم اکنون یکی از قطب های بزرگ فروش قطعات تابلو روان در کشور می باشد لازم به ذکر است که تمام قطعات ارائه شده توسط شرکت کارخانه های معتبر تهیه شده و دارای گارانتی شرکت فراصنعت پارسیان می باشد.

قطعات تشکيل دهنده يک تابلو روان ال اي دي:
-ماژول ال اي دي
-کارت کنترل
-منبع تغذيه
-قاب تابلو روان ال اي دي


http://www.fspled.com
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
شرکت فراصنعت پارسیان ارائه دهنده قاب تابلو روان و قطعات تابلو روان.
از این پس به معرفی هر چه بیشتر خدمات و محصولات شرکت در این زمینه ها خواهیم پرداخت.
این شرکت با هدف توليد و توسعه استفاده از تابلو هاي پيام رسان ديجيتال و تلويزيون هاي شهري فعاليت نموده و از ابتداي تاسيس يکي از اصلي ترين اهداف شرکت ارائه محصولات با کيفيت و بهاي تمام شده مناسب به مشتريان خود بوده است که به لطف خدا تاکنون از عهده اين تصميم سرافراز بيرون آمده است.
طول عمر بالا ، ارائه گارانتي معتبر ، خدمات پس از فروش در اسرع وقت و واردات مستقيم از بزرگترين توليد کنندگان جهان به منظور حصول اطمينان از کيفيت محصولات و دستيابي به قيمت رقابتي از ارکان اساسي فعاليت شرکت مي باشد.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
فرا صنعت پارسیان|قاب تابلو روان,ماژول ال ای دی, تلویزیون شهری, تابلو ال ای دی,تابلو روان ال ای دی, قطعات تابلو روان, تابلو روان
Introduction
کابینت تلویزیون شهری,قاب تابلو ال ای دی,تلویزیون شهری,تابلو روان ال ای دی,قاب تابلو روان,تابلو ال ای دی,ماژول ال ای دی,قطعات تایلو روان,تابلو روان,تابلو روان LED
Links
Contact Information
Contact info
Phone
+982144292470
Mobile
+989125405482, +989125791620
Email
Address
تهران-خيابان ستارخان-سه راه تهران ويلا-برج چشم انداز-طبقه 8-واحد 1