Profile cover photo
Profile photo
Inter-Bis Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Oferujemy konsulting środowiskowy, pomoc w organizacji przetargów, zarządzanie projektami oraz kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska. Firma INTER-BIS Biuro Inżynierii Środowiska Sp. z o.o. zaprasza do biura w Krakowie przy ul. Sarnie Uroczysko 4/4. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. http://interbis.com.pl/kontakty.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ze względu na potencjalne oddziaływanie inwestycji na środowisko i ludzi, bardzo istotne jest zrozumienie ograniczeń narzucanych przez prawo i wybraną lokalizację. Firma INTER-BIS oferuje profesjonalną pomoc w tym zakresie. Jesteśmy w stanie wdrożyć odpowiednie rozwiązania zgodne z przepisami i w ten sposób zrealizować inwestycję. http://interbis.com.pl/inzynieria-srodowiska.html

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w konsultingu z zakresu gospodarki odpadami. Zajmiemy się dla Państwa wykonaniem opracowania, w którym znajdą się wszystkie potencjalne analizy oddziaływań na jakość powietrza, wody, gleby, lokalnej flory i fauny, itp. Oczywiście nie zapomnimy o socjalno-ekonomicznym aspekcie inwestycji. Zachęcamy do współpracy - http://interbis.com.pl/konsalting.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zarządzanie projektem obejmuje planowanie i kontrolowanie zadań, które składają się na projekt. Oferujemy profesjonalną obsługę techniczną i administracyjną. Działamy kompleksowo, od koncepcji projektu aż po jego ukończenie. Biuro inżynierii środowiska INTER-BIS zaprasza do współpracy - http://interbis.com.pl/zarzadzanie-projektem.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska. Naszą ofertę kierujemy do Klientów z sektora publicznego i prywatnego. Zakres naszych usług w tym zakresie obejmuje m.in. ocenę oddziaływania na środowisko wraz z konsultacjami społecznymi oraz przygotowanie wniosków o pozwolenia na emisje zanieczyszczeń do środowiska. Zapraszamy do współpracy - http://interbis.com.pl/inzynieria-srodowiska.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze usługi obejmują także pomoc w organizacji przetargów. Mamy na tym polu duże doświadczenie, które z pewnością okaże się pomocne. Służymy doradztwem i pośrednictwem między innymi przy opracowaniu dokumentacji przetargowej, określeniu kryteriów wyboru ocen oraz organizacji przetargu. Zapraszamy do kontaktu - http://interbis.com.pl/organizacja-przetargow.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded