Profile cover photo
Profile photo
Kapka života
6 followers
6 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Uzavřeli jsme jedinečnou spolupráci s Rondo.cz
Nyní za každou korunu kterou daruješ na budování studní v Africe dostaneš jeden rondon do hry o ceny jako je například Samsung Galaxy S8. Členové klubu Kapky života navíc dostávají rondony pravidelně dle výše příspěvku.
Podpoř náš projekt a rostoč Rondo!
Více informací nalezneš na: http://kapkazivota.cz/rondo/
Nebo na: http://kapkazivota.cz/klub/
Děkujeme že pomáháte s náma lidem v Africe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Klub Kapky života nyní nabízí pro nově registrované do klubu, Guineiské franky na památku! Pozor,tato akce trvá do vyčerpání bankovek a že jich není moc.
Registrace do klubu: http://kapkazivota.cz/klub/
Pravidla jsou jednoduchá,bankovku získá každý registrovaný od dnešního dne a to až do vyčerpání zásob.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
A je to tu přátelé...
Kapka života konečně spouští klub přátel.
Věříte, že vrtání studní v Africe má smysl? Líbí se Vám naše konkrétní pomoc v Africe? Podpořte náš projekt měsíční částkou 200kč a staňte se členem klubu Kapky života. Členem klubu může být každý jednotlivec, rodina, či právnická osoba. Pro nás je důležité, že od chvíle vaší registrace do klubu můžeme počítat s pravidelnými prostředky, které nám usnadní realizaci projektu vrtání studní. Co získáte členstvím? Krom dobrého pocitu z pomoci druhým a podrobným informacím o projektu získáte také dvakrát ročně malý, ale výjimečný dárek z Africké Guineji, navíc jednou za rok také získáte naše originální tričko Kapka života.
Registrace zde: http://kapkazivota.cz/klub/
Děkujeme za Vaši podporu a důvěru.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Podpořte náš projekt zakoupením našeho pracovního trika KAPKA ŽIVOTA. Cena trika i s poštovným na dobírku je 590kč.
Vaše peníze za zakoupené triko budou použity na výstavbu studní v Guineji. Kdo má zájem o triko,prosím pište do zpráv nebo na náš email: info@kapkazivota.cz
Děkujeme vám za vaší podporu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zápisky z mise - Kankán
Průzkum odlehlých periferií Kankánu-druhého největšího města Guinée.
Navštívil jsem několik periferních částí Kankánu. Za významné považuji schůzky s místními starostmi, kterých předmětem jednání bylo zohlednit stav vody a navštívit konkrétní zdroje pitné vody. Na některých místech bylo několik kopaných studní, ale voda byla jen málo v které-cca ve 2 z 10ti, navíc se nejednalo o pitnou vodu, ale o vodu která byla infikovaná baktériemi. Tato voda slouží tedy na praní prádla, umývání nádobí a koupání, nikoliv k pití. V některých sektorech jsme našli i vrtanou studnu, bohužel ale tato studna slouží cca pro 13tisíc lidí což vyvolává neustálí boj o pořadí u studny. Ženy mi popsaly ,že běžně nabarví kámen na nějakou barvu a při cestě na trh si staví řadu z kamenů u studny, přičemž kámen vyznačuje pořadí při příchodu z trhu. Existují i takové periferie kde voda není vůbec a tak lidé musí docházet ke zdroji několik kilometrů do jiných sektorů města kde zdroj je. Bohužel ale i sektory z jednou studnou nejsou ideální, protože jeden sektor je obrovský a žije v něm spoustu lidí, to znamená, že lidé dochází až 3km ke zdroji u kterého jsou několika hodinové fronty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Včera jsme se vrátili po šestidenní cestě do vnitrozemí zpět do Conacry, jsme značně utahaní z velmi náročného a nabitého programu, navíc internet se nedá přemluvit k rychlejšímu pohybu, takže se nám nedaří dávat novinky a fotky - a že jich tedy máme!! Těšte se na setkání 8.6. Kde se dovíte vše o naší cestě a budete mýt možnost prohlídnout si fotky,videa a také si vyslechnout příběhy co nás na cestě potkali.Srdečně zvu všechny příznivce našeho projektu a projektu adopce na dálku aby se zúčastnili.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Webové stránky Kapky života nyní nově naleznete také ve Francouzštině.
http://kapkazivota.cz/index-fr.html
Add a comment...

Post has attachment
Nadace Drab foundation otevřela aukci našeho obrazu.
Výtěžek bude určen pro budování studní v Guinée.
Odkaz aukce:
http://www.drabfoundation.org/cs/auction/detail/7
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded