Profile cover photo
Profile photo
oxinpress
ضربان اخبار در اکسین پرس می تپد
ضربان اخبار در اکسین پرس می تپد
About
Posts

Post has attachment
شرکت نیشکر عامل تشدید بحران کارون/مهلت ۱۵ روزه برای متخلفان
شرکت نیشکر نه تنها برای بهبود شرایط آبی همکاری نکرد، بلکه برداشت‌های خود را از رودخانه افزایش داد./علاوه بر برداشتهای بی‌رویه آب از رودخانه، کشت و صنعتهای نیشکر هفت تپه، کارون و شعیبیه همچنان پسابهای خود را به رودخانه تخلیه می‌کنند. هم اکنون سه هزار و ۳۰۰ هکتار حوضچه پرورش ماهی مجاز و دو هزار و ۳۵۰ هکتار حوضچه پرورش ماهی غیرمجاز در حوزه رودخانه کارون فعال هستند.
http://oxinpress.ir/fa/news/11/
Add a comment...

Post has attachment
پاداش روزه دارای ورود به بهشت است
هر کس وارد ماه رمضان شود و روزه گیرد و زبان خود را از حرام و زشتی‌ها باز دارد و چشم خود را از حرام ببند و آزار خود را به کسی نرساند، از گناه خارج می‌شود./عمل مستحبی در ماه رمضان معادل عمل واجب است. خداوند این گواه را قرار داده است که اگر کسی در ماه رمضان کار خیری انجام دهد و به فقیر کمک کند و قرآن بخواند و دستگیری ضعیفی کند مانند کسی است که واجبی از واجبات خدا را انجام داده است.
http://oxinpress.ir/fa/news/8/
Add a comment...

Post has attachment
تجمع اعضای هیات علمی دانشگاه شهید چمران در اعتراض به تخریب دیوار دانشگاه
در اعتراض به تخریب بخشی از دیوار دانشگاه و تجاوز به حریم این مکان مقدس، تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز پس از اقامه نماز ظهر در مقابل مسجد امام خمینی دانشگاه تجمع کردند.
http://oxinpress.ir/fa/news/27619
Add a comment...

Post has attachment
لغزش ها و ریزش های مترو اهواز
ساخت مترو اهواز در سال ۱۳۸۵ با تعیین پیمانکار شرکت کیسون و تحویل زمین در نقاط مختلف اهواز به این شرکت آغاز شد.خط یک قطار شهری اهواز به طول ۲۳ کیلومتر و احداث ۲۴ ایستگاه از فرودگاه اهواز آغاز و تا بیمارستان بقایی امتداد دارد.در خرداد ماه ۱۳۹۰ با خرید و مونتاژ دستگاه های حفار چینی، عملیات حفاری و ساخت تونل مترو نیز آغاز شد جالب است که قرار بود در سال ۱۳۹۰ ساخت مترو به اتمام برسد و مترو افتتاح شود اما در این سال تازه حفاری تونل! آغاز شد.
http://oxinpress.ir/fa/news/27639/
Add a comment...

Post has attachment
۴ وزیر، ۲ معاون رئیس جمهور و ۳ استاندار برکنار میشوند +جزئیات
سایت رسمی اداره سیاسی سپاه پاسداران از احتمال برکناری وزرای «کشور»٬ «راه و شهرسازی»٬ «ورزش و جوانان» و «کار» خبر داده است.
http://oxinpress.ir/fa/news/31518/
Add a comment...

Post has attachment
فعلا هیچ مدیری قرار نیست تغییر کند
کاملا با برنامه ها و گام هایی که در این رابطه برداشته میشود موافق هستم این گام ها ،علمی ومحکم هستند و باید رابطه ی بین صنعت وکار کامل سهل و روان باشد.
http://oxinpress.ir/fa/news/30154/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
مرگ بیماران دیالیزی بیمارستان سینا از لحاظ حقوقی پیگیری می شود
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت: تعداد متوفیان دیالیزی بیمارستان سینا 5 تن است و مسئولان بیمارستان اعلام کرده‌اند که نفر پنجم در اثر سکته درگذشته است؛ از لحاظ حقوقی مرگ این افراد پیگیری و علت اصلی باید مشخص شود.
http://oxinpress.ir/fa/news/48172/
Add a comment...

Post has attachment
وزارت نفت و نیرو، مقصران طغیان زهکش‌های هویزه
فرماندار هویزه با انتقاد از عدم نظارت بر احداث کانال‌ها و بندهای انحرافی در مسیر زهکش‌های CMDو EMD در منطقه هویزه که توسط شرکت نفت احداث شد، گفت: تمام اراضی کشاورزی هورت‌العباس به علت طغیان زه‌آب‌ها به زیر آب رفته‌اند. بنابراین سازمان آب و برق و نهادهای متولی باید به صورت ضرب‌الاجلی اقداماتی انجام دهند.
http://oxinpress.ir/fa/news/48130/
Add a comment...

Post has attachment
کاویانی رفت/ ناصر هاشمی مدیر کل سازمان امور مالیاتی خوزستان شد
ناصر هاشمی به عنوان جانشین محسن کاویانی، به سمت مدیر کل سازمان امور مالیاتی خوزستان منصوب شد.
http://oxinpress.ir/fa/news/48136/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded