Profile cover photo
Profile photo
‫خوزستان رسانه/ khouzestan media‬‎
گروه تحلیل رسانه و جامعه هدف
گروه تحلیل رسانه و جامعه هدف
About
Posts

Post has attachment
شرکت نیشکر عامل تشدید بحران کارون/مهلت ۱۵ روزه برای متخلفان
شرکت نیشکر نه تنها برای بهبود شرایط آبی همکاری نکرد، بلکه برداشت‌های خود را از رودخانه افزایش داد./علاوه بر برداشتهای بی‌رویه آب از رودخانه، کشت و صنعتهای نیشکر هفت تپه، کارون و شعیبیه همچنان پسابهای خود را به رودخانه تخلیه می‌کنند. هم اکنون سه هزار و ۳۰۰ هکتار حوضچه پرورش ماهی مجاز و دو هزار و ۳۵۰ هکتار حوضچه پرورش ماهی غیرمجاز در حوزه رودخانه کارون فعال هستند.
http://oxinpress.ir/fa/news/11/
Add a comment...

Post has attachment
پاداش روزه دارای ورود به بهشت است
هر کس وارد ماه رمضان شود و روزه گیرد و زبان خود را از حرام و زشتی‌ها باز دارد و چشم خود را از حرام ببند و آزار خود را به کسی نرساند، از گناه خارج می‌شود./عمل مستحبی در ماه رمضان معادل عمل واجب است. خداوند این گواه را قرار داده است که اگر کسی در ماه رمضان کار خیری انجام دهد و به فقیر کمک کند و قرآن بخواند و دستگیری ضعیفی کند مانند کسی است که واجبی از واجبات خدا را انجام داده است.
http://oxinpress.ir/fa/news/8/
Add a comment...

Post has attachment
تجمع اعضای هیات علمی دانشگاه شهید چمران در اعتراض به تخریب دیوار دانشگاه
در اعتراض به تخریب بخشی از دیوار دانشگاه و تجاوز به حریم این مکان مقدس، تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز پس از اقامه نماز ظهر در مقابل مسجد امام خمینی دانشگاه تجمع کردند.
http://oxinpress.ir/fa/news/27619
Add a comment...

Post has attachment
لغزش ها و ریزش های مترو اهواز
ساخت مترو اهواز در سال ۱۳۸۵ با تعیین پیمانکار شرکت کیسون و تحویل زمین در نقاط مختلف اهواز به این شرکت آغاز شد.خط یک قطار شهری اهواز به طول ۲۳ کیلومتر و احداث ۲۴ ایستگاه از فرودگاه اهواز آغاز و تا بیمارستان بقایی امتداد دارد.در خرداد ماه ۱۳۹۰ با خرید و مونتاژ دستگاه های حفار چینی، عملیات حفاری و ساخت تونل مترو نیز آغاز شد جالب است که قرار بود در سال ۱۳۹۰ ساخت مترو به اتمام برسد و مترو افتتاح شود اما در این سال تازه حفاری تونل! آغاز شد.
http://oxinpress.ir/fa/news/27639/
Add a comment...

Post has attachment
۴ وزیر، ۲ معاون رئیس جمهور و ۳ استاندار برکنار میشوند +جزئیات
سایت رسمی اداره سیاسی سپاه پاسداران از احتمال برکناری وزرای «کشور»٬ «راه و شهرسازی»٬ «ورزش و جوانان» و «کار» خبر داده است.
http://oxinpress.ir/fa/news/31518/
Add a comment...

Post has attachment
فعلا هیچ مدیری قرار نیست تغییر کند
کاملا با برنامه ها و گام هایی که در این رابطه برداشته میشود موافق هستم این گام ها ،علمی ومحکم هستند و باید رابطه ی بین صنعت وکار کامل سهل و روان باشد.
http://oxinpress.ir/fa/news/30154/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
مرگ بیماران دیالیزی بیمارستان سینا از لحاظ حقوقی پیگیری می شود
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت: تعداد متوفیان دیالیزی بیمارستان سینا 5 تن است و مسئولان بیمارستان اعلام کرده‌اند که نفر پنجم در اثر سکته درگذشته است؛ از لحاظ حقوقی مرگ این افراد پیگیری و علت اصلی باید مشخص شود.
http://oxinpress.ir/fa/news/48172/
Add a comment...

Post has attachment
وزارت نفت و نیرو، مقصران طغیان زهکش‌های هویزه
فرماندار هویزه با انتقاد از عدم نظارت بر احداث کانال‌ها و بندهای انحرافی در مسیر زهکش‌های CMDو EMD در منطقه هویزه که توسط شرکت نفت احداث شد، گفت: تمام اراضی کشاورزی هورت‌العباس به علت طغیان زه‌آب‌ها به زیر آب رفته‌اند. بنابراین سازمان آب و برق و نهادهای متولی باید به صورت ضرب‌الاجلی اقداماتی انجام دهند.
http://oxinpress.ir/fa/news/48130/
Add a comment...

Post has attachment
کاویانی رفت/ ناصر هاشمی مدیر کل سازمان امور مالیاتی خوزستان شد
ناصر هاشمی به عنوان جانشین محسن کاویانی، به سمت مدیر کل سازمان امور مالیاتی خوزستان منصوب شد.
http://oxinpress.ir/fa/news/48136/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded