Profile cover photo
Profile photo
Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü
22 followers -
Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Resmi Google+ Hesabı
Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Resmi Google+ Hesabı

22 followers
About
Posts

Bağlantı İdaremiz Ankara Gümrük Müdürlüğü'nde görevli Muhafaza Memuru Ali Nagaş'ın İbrahim Yahya isminde bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.

Nagaş ailesini kutluyor, çocukları ile beraber mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyoruz.

İstanbul Ortaköy’de yaşanan terör saldırısında hayatını kaybeden güvenlik görevlimize, vatandaşlarımıza ve farklı ülkelerden gelen misafirlere tekrar Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.Milletimizin başı sağolsun.

2017 yılının, ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını; ülkemizde ve yeryüzünde, barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile teşkil etmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederken, hain terör saldırılarında hayatını kaybederek şehadete ulaşan güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza bir kez daha Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyor, ailenizle, sevdiklerinizle, huzurlu, barış, sıhhat ve afiyet içinde bir yıl geçirmenizi temenni ediyoruz..

Post has attachment
Vefat ve Başsağlığı, Milletimizin Başı Sağolsun

Suriye’de yürütülen Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında 14 askerimizin şehit olduğunu, 33 askerimizin de yaralandığını derin bir üzüntü içinde öğrenmiş bulunmaktayız.

Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne başsağlığı, yaralanan tüm askerlerimize acil şifalar dileriz.

Milletimizin başı sağolsun.
Photo

Post has attachment
Vefat ve Başsağlığı, Milletimizin Başı Sağolsun
Terör bugün kirli ve alçak yüzünü bir kez daha gösterdi.

Kayseri'de çarşı iznine çıkan kahraman askerlerimize yönelik düzenlenen hain bombalı terör saldırısında şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne başsağlığı, yaralanan tüm vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

Ülkemizin birliğine, beraberliğine ve hedeflerine yönelik yapılan bu saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır.

Milletimizin Başı Sağolsun
Photo

Post has attachment

Post has attachment
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Bugün; Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e 'Başöğretmen' unvanı verilişinin 88'inci yıl dönümü ve bugünün Öğretmenler Günü olarak kutlanmasının 35'inci yılı.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı büyük fedakarlıklarla yetiştiren öğretmenlerimize saygılarımızı ve sevgilerimizi sunuyor, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz.
Photo

Post has attachment
Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, sonsuzluğa uğurladığımız günün yıl dönümünde bir kez daha özlemle, saygıyla, sevgiyle ve rahmetle anıyoruz.

Bölge Müdürlüğü'müzde düzenlenen 10 Kasım Töreni, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşımızın okunması ile sona erdi.
Photo
Photo
10.11.2016
2 Photos - View album

Post has attachment
Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 78. yılında özlem ve rahmetle anıyoruz.
Photo

Bağlantı İdaremiz Ankara Gümrük Müdürlüğü'nde görevli Memur İbrahim Yıldırım'ın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gölbaşı-Emirler Köyü'nde defnedilmiştir.Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Wait while more posts are being loaded