Profile cover photo
Profile photo
Asten Hotels
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
V Asten Hotels se pořád něco děje a naše hotely pro Vás neustále vylepšujeme a děláme hezčí a hezčí. Naší největší novinkou je rekonstrukce konferenční místnosti v Hotelu Savoy ve Špindlerově Mlýně. Chtěli jsme vytvořit světlou a pozitivní místnost a navázat na krásnou přírodu Krkonoš. Líbí? Pokud ano, LIKUJTE Emotikona smile
We care about upgrade of our hotels constantly. The newest change we just finished in Hotel Savoy Špindlerův Mlýn. The aim was to create a positive and light room with connection to great Krkonoše nature. Do you like it? If yes, so LIKE IT Emotikona smile
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-05-03
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Le Jardin patří nejen mezi TOP restaurace v Krumlově, ale určitě i v celých Čechách! Jirka Hodač a Valerie Kovaříková dělají skvělou práci!
Le Jardin belongs not only to TOP restaurants in Český Krumlov, but surely country wide as well! Jirka Hodač and Valerie Kovaříková know their job greatly!
http://theculturetrip.com/europe/czech-republic/articles/cesky-krumlovs-10-best-restaurants-local-czech-eats/?utm_source=facebook&utm_medium=FOShare&utm_campaign=FO_EMAIL_12_04_2016_CONTROL&utm_content=Le_Jardin
Add a comment...

Post has attachment
The season starts in Cesky Krumlov in these days. We are proud to manage the Bellevue Hotel in this great location. Rooms are allready now limited for the season, so if you want to stay with us while visiting Krumlov, just BOOK NOW DIRECTLY as for the next few months the inventory will be very often avaible only for direct bookers!
http://www.businessinsider.com/what-to-see-in-cesky-krumlov-2015-7
Add a comment...

Post has attachment
Vašek si ráno prostě dal Fresh Track smile emoticon. Dnes se ve Špindlu lyžuje sice už trochu jinak, ale fajnové to tady bylo vždycky.
https://www.facebook.com/STuristoupoKrkonosich/videos/1294675143879726/?fref=nf
Add a comment...

Post has attachment
POZOR - SKVĚLÁ PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST - POJĎTE TO S NÁMI ZKUSIT, BUDETE NADŠENÍ!
Restaurace KOGO SAVOY V HOTELU SAVOY VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ přijme do svého týmu MANAŽERA/RKU RESTAURACE. Nejlepší restaurace ve Špindlerově Mlýně je známá svou mediteránskou kuchyní postavenou na čerstvým rybách, pastě, mase nejvyšší kvality a velkém výběru vín. Součástí restaurace je luxusní HENNESSY BAR. Restauraci společně řídí Jovo Savič z KOGO GROUP a Jiří Gajdošík z ASTEN HOTELS.
Co požadujeme...?
Zkušenost s vedením týmu minimálně po dobu 2 let
Skvělé komunikační a organizační schopnosti
Samostatnost a pečlivost
Chuť k profesnímu růstu v oboru
Přirozené leadership vystupování
Dobrou znalost anglického jazyka nebo německého jazyka, ostatní jazyky jsou výhodou
Co nabízíme
Zázemí moderní skupiny restaurací a hotelů
Možnost osobního rozvoje
Dobré platové podmínky
Benefity společnosti KOGO GROUP a ASTEN HOTELS
Náplň práce
Denní řízení chodu restaurace a baru vč. přípravy inventur a administrativy
Kontakt
Jiří Gajdošík
jiri.gajdosik@astenhotels.com
+420 734 490 736
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-03-21
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Mezi 3 zlatá pravidla hotelu patří LOCATION, LOCATION, LOCATION.
Praha, Špindlerův Mlýn, Český Krumlov - to jsou tři z deseti důvodů, proč navštívit Českou republiku a to jsou 3 Members of Asten Hotels! Wow!
Do you know 3 golden rules of a great hotel? Here you are - LOCATION, LOCATION, LOCATION.
Prague, Český Krumlov, Špindlerův Mlýn - three out of ten reasons to visit Czech Repubic and 3 Members of Asten Hotels locations!
...
http://thewanderingwanderluster.com/10-reasons-to-visit-the-czech-republic/
Add a comment...

Post has attachment
Špindlerův Mlýn - i tady máme Member of Asten Hotels! Ranní pohoda na sjezdovce, odpolední masáž v Loccitane Spa a večeře v restauraci Kogo Savoy. To je Hotel Savoy Špindlerův Mlýn!
https://www.facebook.com/skiareal.cz/videos/1032678716793202/?video_source=pages_finch_main_video
Add a comment...

Post has attachment
Jsme pyšní, že v Asten Hotels máme zastoupení jak v Českém Krumlově, tak v Praze. Především raketový vzestup Českého Krumlova dokazuje, že cestovní ruch v regionech České Republiky je čím dále tím oblíbenějším.
http://www.novinky.cz/cestovani/393828-mezi-mesty-s-nejlepsimi-hotely-roku-2015-jsou-tri-ceska.html 
Add a comment...

Post has attachment
Pojďte posílit Asten Hotels! Jsme tým lidí, kteří mají rádi hotelnictví a gastronomii. Pokud se k nám chcete přidat, práce v našem oboru Vás baví a chcete se v něm i nadále rozvíjet, tak jste to právě Vy koho hledáme. Pro naše hotely v Praze a ve Špindlerově Mlýně hledáme následující kolegy:
Praha 
Hotel Klárov a Hotel Golden Key - recepční 
Designum Café - servírka, číšník 
Špindlerův Mlýn
Hotel Savoy - recepční, technik, pokojská
Pokud Vás některá z našich pozic zaujala, prosím kontaktujte nás na emailu info@astenhotels.com a my se s Vámi rádi spojíme. 
Vaše Asten Hotels!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-02-01
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Zai - wZai - what passion can do! 2 days with Franco Cavegn and Frigg Steinmann from zai-ski are just in the half time. Today we exclusively booked the slopes in Sv. Petr in Špindlerův Mlýn for morning skiing and tomorrow we do the same!hat passion can do! 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-01-20
8 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded