Profile cover photo
Profile photo
naser cloop
infocloop
infocloop
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
مشتریان خود را بیشتر بشناسید و آنها را در رده بندی های مورد نظر قرار داده تا بتوانید راحت تر با آنان ارتباط برقرار کرده و نیاز های آنان را رفع کنید.
شما می توانید با این سیستم مشتریانتان را تحلیل کرده
از مدیریت کسب و کار خود لذت ببرید
مشتریانتان کم شده
از کسب و کار خود خسته شده اید
راه حل شما پیش ماست.
مشاوره رایگان
با ما تماس بگیرید: 09360202015
باشگاه مشتریان| هوش مصنوعی لیان
http://www.hosh-itc.ir/
Photo
Add a comment...

سامانه باشگاه مشتریان و وفاداری مشتری اینفو کلوپ|شرکت هوش مصنوعی لیان

برنامه وفاداری یا سناریو
برنامه وفاداری یا سناریو برنامه ای است که فروشگاه ها آنرا از قبل تعریف می کنند تا بتوانند درخریدهای مشتری برپایه آن به امتیاز یا شارژ هدیه اعطا کنند کسب‌وکار‌ها برنامه‌های وفاداری مشتریان را با دو هدف عمده پایه‌گذاری می‌کنند. مهم‌ترین هدف این نوع برنامه‌ها، دست یافتن به اطلاعاتی در مورد عادات خرید مشتریان است. برای مثال در یک سوپر مارکت خاص می‌توان با استفاده از این برنامه‌ها فهمید که کدام کالا بیشترین مشتری را دارد و به این ترتیب آن کالا را در جایی قرار داد که دسترسی یافتن به آن توسط مشتری ساده‌تر باشد. هدف ثانویه این برنامه‌ها، ایجاد وفاداری در مشتریان است. اگرچه اکثر سازمان‌ها این طبقه‌بندی هدف اولیه و ثانویه را قبول دارند، برخی هم در این میان اولویت این اهداف را تغییر داده‌اند
http://www.hosh-itc.ir/
Add a comment...

Post has attachment
افزایش مشتری با برنامه وفاداری|شرکت هوش مصنوعی لیان

همنطور که میدانید مشتری بیشتر یعنی کسب درآمد بیشتر،با توجه به افزایش هزینه ها،جهت نگهداری مشتری که این هزینه ها میتواندشامل هزینه های تبلیغاتی و سایر هزینه های بازاریابی باشد همچنین دربرخی از فروشگاه ها تخفیف های زیادی جهت ماندگاری مشتریان ارائه می شود اما این نیز رفته رفته با رقابت شدید کاربرد خود را از دست داده است لذا می توان با یک برنامه وفاداری و یک سناریو هوشمندانه،یک باشگاه مشتریان ایجادشود.
http://www.hosh-itc.ir/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded