Profile cover photo
Profile photo
ENJOY FITNESS & GYM
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Chcesz wzmocnić swoje ciało? Jednym z idealnych sposobów będzie trening Kick-boxingu, który poprawi wytrzymałość Twojego ciała, a także usprawni krążenie krwi w Twoim organizmie. Wszystkie osoby, które chcą spróbować swoich sił w Kick-boxingu zapraszamy na organizowane przez nas zajęcia http://www.enjoyfitnessandgym.pl/fitness.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz schudnąć? Pamiętaj, że sama dieta, nawet doskonale zbilansowana, nie sprawi, że osiągniemy doskonałą figurę. Bardzo istotna jest także aktywność fizyczna oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia. Jeśli potrzebujesz pomocy przy zrzuceniu zbędnych kilogramów, skorzystaj z naszej pomocy http://www.enjoyfitnessandgym.pl/odchudzanie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Martwisz się, że Twoja kondycja jest w tak kiepskim stanie, że nie będziesz mógł nadążyć za grupą podczas ćwiczeń? Spróbuj swoich sił podczas indywidualnych spotkań z naszym terenem personalnym, który ustali plan treningowy pasujący do Twojego stanu zdrowia. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę http://www.enjoyfitnessandgym.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie możesz zdecydować się między siłownią a kursem tańca? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję, jaką są zajęcia Salsation, które łączą w sobie trening funkcjonalny oraz kilka najpopularniejszych na świecie styli tanecznych. Zainteresowani? Po szczegóły zapraszamy na stronę http://www.enjoyfitnessandgym.pl/fitness.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiemy, że każdy z nas jest inny i ma inną wytrzymałość, dlatego nasi specjaliści przygotowali bogatą ofertę ćwiczeń, dzięki czemu każdy z Państwa znajdzie u nas coś dla siebie. Jeśli są Państwo zainteresowani oferowanymi przez nas zajęciami, zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.enjoyfitnessandgym.pl/fitness.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz poprawić wygląd swojego ciała? Do Twojej dyspozycji oddajemy doskonale wyposażoną, nowoczesną siłownię. W ramach naszego obiektu działa kilka stref, w tym strefa maszyn siłowych, strefa kardio oraz strefa wolnych ciężarów. Więcej szczegółów dostępnych jest na naszej stronie http://www.enjoyfitnessandgym.pl/silownia.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W celu zapewnienia Państwu kompleksowej oferty, wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdą Państwo m.in. zajęcia ogólnorozwojowe, cardio, a także wzmacniające. Oprócz tego prowadzimy także zajęcia taneczne i zajęcia mentalne, w tym jogę i pilates. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę http://www.enjoyfitnessandgym.pl/fitness.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz wrócić do figury sprzed ciąży? Możesz ćwiczyć razem ze swoim maluchem! W ofercie naszej siłowni znajdziesz zajęcia Fit Mama, w których możesz uczestniczyć razem z dzieckiem. Zapewniamy, że zajęcia są przeprowadzane w sposób bezpieczny dla dzieci. Dodatkowe szczegóły dotyczące zajęć znajdziesz na stronie http://www.enjoyfitnessandgym.pl/fitness.html.
Photo
Add a comment...

Niedługo wiosna, dlaczego więc już teraz nie zacząć pracy nad idealną figurą, którą będziesz mogła się pochwalić podczas wakacyjnych wojaży? Zachęcamy do zapoznania z ofertą klubu Enjoy Fitness & Gym z Gdańska. Oferujemy doskonale wyposażone sale ćwiczeniowe oraz zajęcia prowadzone przez doskonale przygotowanych trenerów. Po więcej informacji zajrzyj na naszą stronę http://www.enjoyfitnessandgym.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Już po świętach, dlatego to najlepszy moment na zażycie odrobiny ruchu! Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, zapraszamy do nas! W ofercie naszej siłowni znajduje się specjalny pakiet odchudzanie, w ramach którego mają Państwo zapewniony karnet open na siłownię, a także opiekę dietetyka i trenera. Więcej informacji na stronie http://www.enjoyfitnessandgym.pl/odchudzanie.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded