Profile cover photo
Profile photo
Компанія Терком
1 follower -
Терком пропонує: будівництво будинків із брусу, садові будиночки та альтанки, дерев'яні вікна і двері. 25 років досвіду
Терком пропонує: будівництво будинків із брусу, садові будиночки та альтанки, дерев'яні вікна і двері. 25 років досвіду

1 follower
About
Posts

Post has attachment
«Терком»: 25 років якості виготовлення виробів із дерева


Тривале знаходження на бізнес-ринку – це не тільки час, але й набутий досвід, встановлення партнерських відносин і налагодження виробництва. Наша компанія 25 років тому почала виготовляти двері і вікна з дерева, усе починалося з дрібного. Тепер ми виросли до величезного лідера-виробника у галузі будівництва і нам є що запропонувати своїм клієнтам.

Дерев’яні будинки та пиломатеріали від «Терком»: якість та екологічність у кожному сантиметрі
Працюючи тільки з якісним матеріалом, можна створити надійну та міцну споруду. Ми найкращі у своєму секторі і підтвердженням тому є багаторічна довіра клієнтів та міжнародний сертифікат FSC (Forest Stewardship Council). Компанія Tercom пропонує наступні послуги і товари:
✔ Вікна з євро-брусу.
✔ Двері з натурального дерева (сосна, ясень, дуб).
✔ Дерев’яні будинки, садові хатинки, альтанки.
✔ Цілий перелік різноманітних конструкцій та виробів із дерева (дитячі майданчики, сходи, лавки тощо).
✔ Пиломатеріали.

Безцінний досвід компанії Tercom – гарантія надійності Вашого виробу чи конструкції!

Дерев’яні будинки та альтанки конструюють на довгі роки, якщо не на все життя. Саме тому важливо дбати про безпеку матеріалів і працювати тільки з перевіреними постачальниками. «Терком» дбає про кожного клієнта і усіляко допомагає йому створити ідеальний виріб.
Add a comment...

Post has attachment
Від чого залежить вибір брусів для будівництва дерев’яного будинку?

Виготовляємо дерев’яні будинки з брусу сосни, доступного та екологічного матеріалу. Працюємо за індивідуальними розмірами, а наші архітектори допоможуть втілити в життя найсміливіші ідеї. Планується на сезонне чи постійне проживання, план місцевості, тип ґрунту, близькість інших споруд, кількість мешканців, що населятимуть майбутній дім, дерево чи сад на ділянці – ці аспекти надзвичайно важливі, адже впливатимуть на тип бруса та технологію будування. Оберіть один із трьох варіантів:

✔ Профільований брус забезпечує високу теплоізоляцію, стійкий до механічних ушкоджень і не вимагає шліфування. Завдяки пазам, конструкція збирається в найкоротший час, щоб створити міцний та надійний дім. Потребує обробки антисептиками та обшивання вагонкою для кращого теплозбереження.

✔ Клеєний брус – це багатошарова структура з сухих порізаних дощок, підігнаних за розміром та склеєних. Відрізняється відсутністю тріщин, дефектів деревини та терміном експлуатації до 60 років при правильному догляді. Можна виготовити деталь будь-якого розміру чи форми для створення оригінальних рішень у дизайні вашої оселі.

✔ Оциліндрований брус обробляється на високоточному устаткуванні, аби надати колоді розмір та форму, відповідно до побажань замовника. Товщина зруба залежатиме від призначення будівлі, чим масивніше дерево, тим більше тепла воно збереже.

Дерев’яний дім з брусів вдало підкреслить ваш вишуканий смак, а природна краса, п’янкий аромат соснового лісу та дивовижна текстура створять затишок та спокій. Тут краще спиться, нормалізується тиск та підвищується працездатність. Обирайте будинки з брусів, ціна та знижка може бути персоніфікована, надаємо 2 роки гарантійного обслуговування, бо ми впевнені в своїй роботі.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded