Profile cover photo
Profile photo
kancelaria Notarialna - Notariusz Irena Antkowiak
About
Posts

Post has attachment
Poświadczenie własnoręczności podpisu? A może spisanie protokołu weksli? Te i inne czynności może wykonać tylko notariusz! Warto wybrać doświadczonego profesjonalistę, dzięki czemu będą mieć Państwo pewność o najwyższej jakości świadczonych usług. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.notariuszantkowiakirena.pl/uslugi.html, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o świadczonych przez nas usługach.
Photo

Post has attachment
Wielu Klientów pyta się nas opłaty za wykonywane przez nas czynności notarialne. Zachęcamy Was serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.notariuszantkowiakirena.pl/oplaty.html, gdzie zamieściliśmy więcej informacji. Warto pamiętać o tym, że wysokość należności jest stała na terenie całego kraju. Jeśli macie pytania, pozostajemy do dyspozycji.
Photo

Post has attachment
Potrzebny Wam wypis dokumentów? Nie obędzie się bez pomocy notariusza! Jeśli jeszcze nie znaleźliście notariusza, który udzieli Wam profesjonalnego wsparcia, koniecznie odwiedźcie naszą stronę internetową: http://www.notariuszantkowiakirena.pl/kontakt.html, gdzie znajdziecie nasze dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Siedziba naszej kancelarii notarialnej znajduje się w centrum Poznania przy ulicy Półwiejskiej 17. Wszelkie niezbędne dane kontaktowe, a także formularz znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.notariuszantkowiakirena.pl/kontakt.html. Zapraszamy do kontaktu!
Photo

Post has attachment
Warto mieć na uwadze fakt, że akt poświadczenia dziedziczenia może sporządzić jedynie odpowiednio wykwalifikowany notariusz. Przy sporządzaniu tej czynności muszą obecne być wszystkie te osoby, które są spadkobiercami. Potrzebują Państwo pomocy notariusza? Na stronie internetowej: http://www.notariuszantkowiakirena.pl/kontakt.html zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Jeśli potrzebujecie odpisu dokumentów albo poświadczenia własnoręczności podpisu, potrzebna Wam jest pomoc notariusza! Bez dwóch zdań! Warto zatem umówić się na spotkanie z doświadczonymi profesjonalistami. Dla naszych notariuszy najważniejsze jest zadowolenie Klienta. Na stronie internetowej: http://www.notariuszantkowiakirena.pl/uslugi.html znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Zdajemy sobie sprawę, że nie muszą Państwo dokładnie rozumieć specyfiki naszej pracy. Zatem jeśli w trakcie naszego spotkania nawiną się Państwu na myśl pytania, zachęcamy do tego, aby je zadawać! Udzielimy Państwu wyczerpujących odpowiedzi! Warto nam zaufać. Na stronie internetowej: http://www.notariuszantkowiakirena.pl/uslugi.html znajdą Państwo więcej informacji o naszych usługach.
Photo

Post has attachment
Potrzebujecie pomocy notariusza, który sporządzi Wam protest weksli? Lepiej nie mogliście trafić! Dla nas to bułka z masłem. Wystarczy się z nami skontaktować, a ustalimy szczegóły naszej współpracy. Na stronie internetowej: http://www.notariuszantkowiakirena.pl/uslugi.html zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Kupujecie mieszkanie albo dom? Nie uniknie zatem Was wizyta u notariusza… Warto wybrać doświadczonego profesjonalistę, dzięki czemu nie będziecie musieli się niczym przejmować. Z nami współpraca przebiega sprawnie i błyskawicznie, ponieważ szanujemy czas naszych Klientów. Zawsze służymy pomocną i fachową radą. Na stronie internetowej: http://www.notariuszantkowiakirena.pl/uslugi.html znajdziecie więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Jeśli potrzebujecie porady prawnej, zapraszamy do naszej kancelarii. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Dokładne dane teleadresowe znajdziecie na stronie http://www.notariuszantkowiakirena.pl/kontakt.html . Zapraszamy do współpracy.
Photo
Wait while more posts are being loaded